Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 251 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast
Results 2,681 to 2,700 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #2681 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    De cand cu moda asta de dus la sala, multi se duc acolo, ca sa aiba de unde sa se intoarca si pentru a se lauda ca fac sala!
    Nu pentru ca vrei sa faci miscare dar na asta e moda!


    LE: Cred ca si tu faci sala ca ''baietii adevarati", de ai sarit asa repede, sau mi se pare mie ca te simti cu musca pe caciula?
    Nici eu nu stiu sincer... ca si aici in DK e o gramada care merg la sala... de la orele 13 pana pe la 16 si ceva e full intotdeauna de nu ai loc sa tragi o basina cand te scremi sa ridici 100 la piept

  2. #2682 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    De cand cu moda asta de dus la sala, multi se duc acolo, ca sa aiba de unde sa se intoarca si pentru a se lauda ca fac sala!
    Nu pentru ca vrei sa faci miscare dar na asta e moda!


    LE: Cred ca si tu faci sala ca ''baietii adevarati", de ai sarit asa repede, sau mi se pare mie ca te simti cu musca pe caciula?
    Eu? Sala? . Am burta si mi-e lene sa merg, desi m-am gandit de cateva ori dar stiu ca n-o sa ma tin. Uite vezi, tocmai m-ai judecat gresit, asa cum sunt sigur ca ai mai facut-o so... get your facts before acusing.

  3. #2683 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    De cand cu moda asta de dus la sala, multi se duc acolo, ca sa aiba de unde sa se intoarca si pentru a se lauda ca fac sala!
    Nu pentru ca vrei sa faci miscare dar na asta e moda!


    LE: Cred ca si tu faci sala ca ''baietii adevarati", de ai sarit asa repede, sau mi se pare mie ca te simti cu musca pe caciula?
    Nu stiu daca la mine te-ai referit, dar eu fac sala din placere si pentru sanatatea mea personala, nu pentru a-mi arata brandu la strand. Si eu ii urasc pe cei care se duc la sala si dupa doua saptamani se cred atotstiutori dar ei defapt doar trag de niste fiare aiurea...

    P.S. Mi se pare mai buna moda asta decat cea de prin 2000-2004 in care mergeau toti in internet-cafe-uri si luau cate un pachet de 5 ore pentru CS 1.6

  4. #2684 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Corect si cel mai ultra agasant cliseu e "ia uite la ala merge la sala si mananca shaorma/ bea sucuri"

    Ce este mai bine dintre astea 2 sa stai acasa si sa mananci shaorma sau sa mergi la sala si sa mananci shaorma.

  5. #2685 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Nu stiu daca la mine te-ai referit, dar eu fac sala din placere si pentru sanatatea mea personala, nu pentru a-mi arata brandu la strand. Si eu ii urasc pe cei care se duc la sala si dupa doua saptamani se cred atotstiutori dar ei defapt doar trag de niste fiare aiurea...

    P.S. Mi se pare mai buna moda asta decat cea de prin 2000-2004 in care mergeau toti in internet-cafe-uri si luau cate un pachet de 5 ore pentru CS 1.6
    Guy's take a brake!

    Nu man nu la tine am facut referire ci la Master......

    Cunosc foarte multa lume care iarna se duc la sala iar vara se duc la plaja si baga in ei shaorma si fac o burta de neam prost la asta am facut referire!
    Ca sa moara fetili!

  6. #2686 SP
    Senior Member tray's Avatar
    break ca brake e frana

  7. #2687 SP
    Member TheSpider's Avatar
    eu ma duc la sala ca sa mananc shaorma! oricum la noi e cam prost utilizat tremenul sala. cand zici la noi sala te gandesti automat la gorilele alea care trag ca nebunii de fiare si baga proteine si steroizi si au si burta. omul poate sa se duca la sala sa faca si niste fitness o alergare , bicicleta etc.

  8. #2688 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by TheSpider View Post
    eu ma duc la sala ca sa mananc shaorma! oricum la noi e cam prost utilizat tremenul sala. cand zici la noi sala te gandesti automat la gorilele alea care trag ca nebunii de fiare si baga proteine si steroizi si au si burta. omul poate sa se duca la sala sa faca si niste fitness o alergare , bicicleta etc.
    e prost utilizat termenul "sală" ? daca nu e locul unde oamenii se duc sa traga de fiare ( indiferent ce oameni ), atunci lamureste-ma si pe mine ce e.
    adica, nu ma prind de ce anume te plangi mai exact ?

    also, "baga proteine" ? crezi ca proteinele sunt steroizi sau ce ?

    on: nu stiu sa desenez si nu fac nimic in legatura cu asta. god damn it.

  9. #2689 SP
    Member TheSpider's Avatar
    ma refeream ca este asociat(sau poate mi se pare mie) cu gorilele gen bodyguarzii aia cu ceafa groasa si burta mai multa de cat muschi. nu vreau sa intru prea mult in subiect aici ca fac offtopic dar la sala te duci sa faci miscare, bineinteles tragi si de fiare, faci exercitii cu greutati.dar mai faci si un abdomen,o alergare,dai la sac etc ce se mai poate face pe acolo. degeaba ridici 200 de kg si ai burta cat un elefant.

  10. #2690 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Daca ridica 200 de kg si are burta cat un elefant, inseamna ca nu are burta. Are muschi. Trage de fiare pentru putere, nu pentru cum arata. Bear mode. Ai vazut vreodata la tv sau pe net tipii care misca cate un tir sau un avion cu mainile goale ? Ei sunt.

    Dar stiu la ce te referi cu ceafa groasa si etc. Cocalari care mananca 6 shaworme pe zi si cand fac sala defapt isi fac bicepsii si atat. Eh.

    ---------- Post added 13-01-2013 at 01:02 AM ----------


  11. #2691 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    OMG...nervi..
    Am gasit un 3ds xl cu 70 de lire...a pus fraierul de il vinde un cod Pin pe el(pt internet) si nu stie cum sa il stearga...(easy!)
    Iar mie imi lipsesc 10 lire ... MOR! iar mama imi trimite cash abea marti..

  12. #2692 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Nu FallouT, nu m-am laudat ca fac sala. Dar imi place cum sar unii cand cineva spune ceva legat de sala

    #CSergiu, s-au rupt atunci cand m-am aplecat sa ridic ganterele de jos

  13. #2693 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am patit-o si eu la antrenament de muay thai cand am vrut sa lovesc cu piciorul. Dar dupa ce s-au rupt, am fost mai mobil.

    Nu va mai certati aiurea.

  14. #2694 SP
    Member TheSpider's Avatar
    maine...ora 7:00 probabil frig de-ti ingheata co***le...scoala...

  15. #2695 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    nu... pot... sa... dorm...

  16. #2696 SP
    Member SkyBorg's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Quote Originally Posted by zinodaur View Post
    nu... pot... sa... dorm...
    I... know... that... feeling...

    Sent from my U8815 using Tapatalk 2

  17. #2697 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

    Re: Ce ma enerveaza (acum)

    Yeah, sleep y u no...

    Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

  18. #2698 SP
    Senior Member tray's Avatar

    Ce ma enerveaza (acum)

    Macar voi nu aveti avion maine dimineata

  19. #2699 SP
    Member angloma's Avatar
    am trimis unui user de pe alt forum : anto4alex un joc si mai mult ca sigur nu l-a ridicat , dar nici eu nu l-am primit inapoi , au trecut vreo 3 saptamani , s-a pierdut coletul? in cat timp ar fi trebuit sa-mi vina inapoi?

  20. #2700 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Ai fost la posta sa intrebi ? Deoarece pentru retur nu primesti in general aviz.

    On : Imi explica si mie cineva de ce e primul Borderlands ATAT de plictisitor ? ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 135 of 251 FirstFirst ... 35 85 125 133 134 135 136 137 145 185 235 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts