Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 251 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 ... LastLast
Results 3,681 to 3,700 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3681 SP
    Member Mariush's Avatar
    Situatia din Kiev. E inadmisibil ca in secolul 21, la 750KM de Bucuresti, intr-o tara vecina cu 3 membre UE sa se intample asa ceva

  2. #3682 SP
    Banned killuminati's Avatar
    e dreptul fiecarui popor sa-si aleaga viitorul.eu ii admir, nu sunt niste oi lobotomizate ca majoritatea romanilor.

  3. #3683 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  4. #3684 SP
    Member Mariush's Avatar
    Eu ma refeream la desfasurarea actiunii, nu la faptul ca ei s-au razvratit...

  5. #3685 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Mie mi se pare perfect admisibil sa se intample asta in sec 21, chiar si in sec 22 si 23.Din seria natura umana si pentru ca putere.

    Si btw, orice popor este "lobotomizat", si ucrainienii chiar mai mult decat romanii, marele "vitejii" se fac din manipulare, valabil in orice tara de pe glob.

    Ca si exemplu, Ioana D`arc este la fel de eroina pt un popor, cum sunt vitejii de teroristi care si-au dat viata pt Jihad. Perspectiva si manipulare.

    ---------- Post added 28-02-2014 at 12:52 ----------

    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Mie mi se pare perfect admisibil sa se intample asta in sec 21, chiar si in sec 22 si 23.Din seria natura umana si pentru ca putere.

    Si btw, orice popor este "lobotomizat", si ucrainienii chiar mai mult decat romanii, marele "vitejii" se fac din manipulare, valabil in orice tara de pe glob.

    Ca si exemplu, Ioana D`arc este la fel de eroina pt un popor, cum sunt vitejii de teroristi care si-au dat viata pt Jihad. Perspectiva si manipulare.
    BTW, mi-am adus aminte ca am vazut acum cateva zile cum mai multe mii de oameni au iesit in strada in Mexic pt eliberarea unui traficant de droguri.
    Oamenii aia care protesteaza pt asta sunt lobotomizati sau viteji, pt ca lupta pt ceea ce cred?

  6. #3686 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post

    BTW, mi-am adus aminte ca am vazut acum cateva zile cum mai multe mii de oameni au iesit in strada in Mexic pt eliberarea unui traficant de droguri.
    Oamenii aia care protesteaza pt asta sunt lobotomizati sau viteji, pt ca lupta pt ceea ce cred?
    ca urmare a lobotomiei pacientul devine docil.deci ai raspunsul...

    PS: Eu n-am vazut in viata mea 50.000 de romani adunati ca sa ceva ptr ei(doar in 2008 sau 2009 cand millenium bank a montat in piata unirii cel mai mare brad din europa, au fost vreo 200.000 de oameni; era sa mor strivit ,dar sa revenim)
    Eu zic sa te uiti in urma..ucrainienii sunt muuuult mai putin lobotomizati decat romanii..au la activ si o revolutie portocalie

    P.S.S: Ba da,mint.am vazut romanii multi ca sa ceva ptr ei: sa cumpere tigai si bormasini sorry

  7. #3687 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma enerveaza de mor ca am de condus sute de km azi pe autostrada. Asta inseamna linie dreapta si nimic interesant de vazut. Chiar prefer drumurile romanesti cu serpentine, depasiri, alte alea.

  8. #3688 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    n-ai nimerit autostrada corespunzatoare
    Am parcurs in ultimele 12 zile 7200km (medie 600 pe zi) pe autostrada...1200 dintre ei in Romania...prefer o autostrada pustie decat rahaturile de DN-uri romanesti unde pericolul e la tot pasul. Un caine, un animal (vaca, cal, oaie...), un betiv din comuna X, drumuri nesemnalizate corespunzator, soferi haotici, depasiri inconstiente...sunt prea multe
    Adevarul este ca acumulezi ceva adrenalina mergand pe DN-urile romanesti

  9. #3689 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Ma enerveaza de mor ca am de condus sute de km azi pe autostrada. Asta inseamna linie dreapta si nimic interesant de vazut. Chiar prefer drumurile romanesti cu serpentine, depasiri, alte alea.
    Drumurile romanesti, care majoritatea au o singura banda pe sens? Risti sa te "pupi" cu contrasensul.

  10. #3690 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Petiţia Free Gica Popescu

  11. #3691 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by SWTFU View Post
    Drumurile romanesti, care majoritatea au o singura banda pe sens? Risti sa te "pupi" cu contrasensul.
    Sa fim seriosi!
    Am batut tara in lung si in lat si nu m-am pupat cu nimeni!
    Conteaza foarte mult soferul!
    Uite de exemplu acum vreo 4 luni faceam zilnic aprox 600 de km mai putin sambata si duminica.
    Si nu am patit nimic. Si pe ruta pe care mergeam intalneam si masini mici si tiruri si prosti si destepti!
    Si tot mai sunt pe forum aici!
    Cel mai mult conteaza soferul in 90% din cazuri!
    Sa nu ne mai @&@€ pe noi de drumurile patriei!

  12. #3692 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Conteaza foarte mult si soferul advers. Ala e problema. Vezi cazul Huidu si cazul Silviu Lung.

  13. #3693 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    O răceala cumplită.

  14. #3694 SP
    Member Buyk's Avatar
    Am fost si eu azi ca intr-o zi de duminica cu iubita sa vad Need For Speed la CinemaCity Braila am facut rezervari si am intarziat 4 minute si domnisoara de acolo cu o greata pe ea imi spune ca s-au luat locurile , a avut o atitudine tare enervanta parca am deranjat-o cand i-am cerut sa cumpar doua bilete. Stiu ca iti pierzi locurile daca nu vii cu 30 minute inainte, doar 4 minute am intarziat in fine m-am intors si am plecat nu mi-a mai trebuit film astazi , este a doua oara cand patesc asa si prima oara am venit cu 40 minute inainte si imi spune ca s-au dat, i-am facut atunci o panarama si imi spune ca imi va interzice accesul in cinema daca nu incetez,i-am arat mailul care il primesti atunci cand faci rezervari online si si-a cam pierdut glasul, pai ce sa incetez cand vad ca ma iei cu chestii de astea , in fine, abea astept sa faca cinema la Shoping City Galati.

  15. #3695 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Asa am patit si eu odata, m-am pus la coada la fara 35 dar pentru ca era coada mare, am ajuns la casa pe la fara 27 si cum sistemul este automat - adio rezervari. Mi-am asumat intarzierea si l-am pus pe ala sa-mi dea alte locuri din moment ce tocmai se ocupasera alea rezervate. In schimb, omul s-a miscat asa greu incat pana sa-mi dea el locurile le-a dat colegu de la casa de vizavi... sa-i impusti si nu altceva.

  16. #3696 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Eu nu am avut probleme de genul nici cand am intarziat si a rulat cu casa inchisa... cred ca am avut noroc.
    Oricum, sa te duci la NFS, contrar tuturor crticilor mi s-a parut genial. Plin de clisee, dar genul de clisee faine.

  17. #3697 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Lucrurile bune se sfarsesc brusc si dureros. Life happens I guess

  18. #3698 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Si eu urăsc cand raman fara nutella.

  19. #3699 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Ca n-am Cola normala..ci doar Zero..e shi.tt.ty

  20. #3700 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Baga-te pe Pepsi asta e din categoria xbox vs ps si iOS vs Android

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 185 of 251 FirstFirst ... 85 135 175 183 184 185 186 187 195 235 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts