Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 251 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 ... LastLast
Results 3,061 to 3,080 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3061 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Statul roman, mai exact birocratia.
    Si zilnic ma enerveaza cate o dobitoaca pe la munca.
    In rest its all sunshine and ducking rainbows .

  2. #3062 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Prima restanta!!!

  3. #3063 SP
    Member Link's Avatar
    Toti cacanarii care conduc masini inmatriculate in Bulgaria

  4. #3064 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cumpar Blitz pentru Defiance in valoare de 20 de lire si peste 3h primesc email cu :
    HUGE BITS SALE - THIS WEEKEND ONLY

    Get up to double Bits for the same price – load up on Lock Boxes, outfits, and more!

  5. #3065 SP
    Member Link's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Cumpar Blitz pentru Defiance in valoare de 20 de lire si peste 3h primesc email cu :
    HUGE BITS SALE - THIS WEEKEND ONLY

    Get up to double Bits for the same price – load up on Lock Boxes, outfits, and more!
    0Wned

  6. #3066 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Call of duty Black Ops II
    Plin de camperi!!!
    Ii urasc!!!!

  7. #3067 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ca de maine incepe bacu.Nu sunt neaparat nervos, dar am o stare de neliniste combinata cu un pic de agitatie

  8. #3068 SP
    Member Florix09's Avatar
    Quote Originally Posted by HoTSaucE View Post
    Ca de maine incepe bacu.Nu sunt neaparat nervos, dar am o stare de neliniste combinata cu un pic de agitatie
    = emotii... si pe mine ma enerveaza tare ca mai am de asteptat 1 an.. can t wait for it
    Succes !

  9. #3069 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Nu stiu ce mama naibii are conexiunea la net. Mai are cineva probleme cu viteza ? ( RDS )

  10. #3070 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Sincer mi se rupe de oral ...am invatat stilurile just in case dar in rest, ce-o fi o fi.. ma duc mai mult sa fiu prezent sa pot da scrisu' in iulie.

  11. #3071 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Bacul la romana scris, se aproprie si stau cam prost la cap comentarii.....

  12. #3072 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Tu cum dai BAC-ul daca esti din '92?

  13. #3073 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Anu trecut mi.a iesit 5.85 media totala si dau iar....

  14. #3074 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    ^ Trei saptamani sunt suficiente sa reiei toate operele. (acum depinde cum te descurci la subiectul I, respectiv subiectul II)

  15. #3075 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Pentru proba de maine nu am invatat NIMIC. O sa ma trezesc maine cu o ora mai repede ca sa citesc stilurile & that's it. Oralu' e doar o formalitate si nu inseamna nimic.

    Ati vazut numele criteriilor de evaluare? "Mediu" e cel mai slab calificativ, fiind atribuit celor care stiu doar sa citeasca.

  16. #3076 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Squeakerii din BO2...strica toata experienta MP cand la varsta lor sunt jocuri mai potrivite ca si Little Big Planet,The Cave,Super Mario Bros sau multe altele.Devina sunt parintii care n-au timp si ii lasa sa joace ce vor doar ca sa scape de ei.

  17. #3077 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Bine ca vreau sa ma duc si eu la scoala ca tot omu intr o luni, dar nu mi functioneaza alarma la telefon... si ajung sa nu ma mai duc deloc..ffs !

  18. #3078 SP
    Senior Member Madk91's Avatar
    Cea mai de cacao zi din anul acesta de pana acum.

    Nu am dormit aseara pt ca la 9 am avut exam si am avut de scris un portofoliu de 70 de pagini....bibliografii and ****. (thank god ca am avut voie si copy paste).
    Cand am fost sa imi scot referatul la xerox nu am avut stick si mi-am folosit telefonul...si cand am scos telefonul , nu imi mai citea memoria(cei 16gb din nokia e7).
    Am dat examenul , macar l-am trecut.
    Am ajuns acasa vroiam sa ma pun in pat , am dat ghiozdanul jos si mi-a cazut ipod touch-ul pe jos...mi-am bulit niste pixeli la ecran (nu imi explic cum, insa si-au mai revenit cativa pixeli)
    M-am pus sa dorm. Am adormit 2 ore...m-a sunat un amic sa ma intrebe daca vin inapoi in VL. si apoi daca mai sunt inca cu prietena mea, ca a vazut-o zilele trecute cu un tip si o tipa. (dat fiind ca s-a cam purtat ciudat ultimele 2 sapt , nu tu apel , nu tu mesaj de neata nu tu de noapte buna si nici sa ne vedem cat am fost acasa liber) doar atat mi-a spus.

    Dar cu toate astea , stiu ca sunt oameni in lumea asta cu probleme multi mai mari. Ma calmez...spun "F*CK IT" Cel putin am un acoperis sa nu ma ploua , sunt mancat si sanatos. Atat!

  19. #3079 SP
    Member Link's Avatar
    Ma enerveaza ca nu am de unde sa imprumut the last of us ca sa'l joc si eu.

  20. #3080 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Same issue here. Cred ca e prima data cand regret ca mi-am vandut PS3-ul.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 154 of 251 FirstFirst ... 54 104 144 152 153 154 155 156 164 204 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts