Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 178 of 251 FirstFirst ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 228 ... LastLast
Results 3,541 to 3,560 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3541 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by Rukax View Post
    Ca nu mai pot posta de cateva saptamani.
    Pai si ce ai facut mai sus cum se numeste?

  2. #3542 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Voice acting-ul american... in zone of the enders de exemplu, nu sunt actor nici pe departe, dar trebuie sa ma straduiesc destul de bine sa fiu atat de fals si prost la voice acting precum cei ce au fost implicati in acel proiect si nu numai...

  3. #3543 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Ca in Animal Crossing imi vin in vizita dezertori care mi-au parasit orasul la greu in loc sa puna osul la munca si sa doneze pentru ridicarea diferitelor cladiri

  4. #3544 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ma enervati pe mine cu atat off-topic si scandal care trebuie sters. Ramaneti la ideea topicului va rog. Daca nu va convine ceva, aveti functia de report si un moderator se va ocupa de problema voastra.

  5. #3545 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    neseriozitatea unor prieteni
    si ca maine o iau de coada

  6. #3546 SP
    jzv
    Junior Member jzv's Avatar
    Ma enerveaza ca is bou uneori si dupa ce imi dau seama ca is bou, tot bou raman

  7. #3547 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Ca am fost plecat in sibiu 3 zile si s-au intamplat atatea pe-aici. Certuri, comunisti si bineinteles, ro-mircea.

  8. #3548 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Gata, deja e prea mult!

    Calm sau trecem la ban-uri direct. Dupa caz s-au dat warn-uri si infractiuni la toti cei implicati.

  9. #3549 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nah... Ma enerveaza ca am pierdut distractia, din nou..... Sper macar sa nu pierd si licitatia.

  10. #3550 SP
    Senior Member Marinake's Avatar
    Stai linistit ca pun banutii

  11. #3551 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ţăranii din autobuz care-şi sug dinţii după ce mănâncă un covrig...daamn that sound

  12. #3552 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Prima ora din zi - filosofie

  13. #3553 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Ţăranii din autobuz care-şi sug dinţii după ce mănâncă un covrig...daamn that sound
    Sa vezi ce marfa e sa traiesti cu unu in casa.

  14. #3554 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    ma enerveaza faptul ca Naughty Dog (cu Uncharted 3 si Last of US, pur si simplu se blocheaza, personajele tremura in joc), imi blochaza PS3-ul, e deja a 4-a oara, si cea mai nasola, mi-a luat 40 minute sa-i dau un restart,am reusit intrand in safe mod sau cum se cheama si am dat restore, in fata userilor de pe consola a aparut un * (ex: *Bitza)...pur si simplu inebunesc.

  15. #3555 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Are probleme consola ta probabil, eu am jucat ambele jocuri si nu s-a blocat nici macar o data. Ai instalat patchurile? Ce model de PS3 ai?

    PS încearcă sa schimbi hdd-ul

  16. #3556 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Am terminat Uncharted 3 de vreo 3 ori si Last of Us cam tot asa si n-am avut nici o problema. Naughty Dog n-au nici o vina in cazul asta.

  17. #3557 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Thx de răspunsuri, știu că Naughty Dog nu au vina, mai joc si alte jocuri, Gt6, FarCry3, merg fără nicio problema, la fel si celelalte 120 de jocuri, dar astea 2 jocuri ma dispera. Am sa încerc cu alt disc de Last of US. Ps3 e slim, patch-uri la zi, update la zi.
    HDD-ul este de 320gb, mai sunt liberi 115gb...
    Happy gaming.

  18. #3558 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca din idiotenia mea, am ramas in urma cu o luna la chirie si nu stiu de unde sa fac rost de bani pentru a acoperi!

  19. #3559 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Ca mi-am vandut PS3-ul si toate jocurile ca sa imi iau PS4 si 29 ianuarie nu mai vine odata. Bine, am PC-ul sa ma joc, dar parca ma simt mai bine cand joc pe consola.

  20. #3560 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Ca mi-am vandut PS3-ul si toate jocurile ca sa imi iau PS4 si 29 ianuarie nu mai vine odata. Bine, am PC-ul sa ma joc, dar parca ma simt mai bine cand joc pe consola.
    You've got guts! I'll never do that!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 178 of 251 FirstFirst ... 78 128 168 176 177 178 179 180 188 228 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts