Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 181 of 251 FirstFirst ... 81 131 171 179 180 181 182 183 191 231 ... LastLast
Results 3,601 to 3,620 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #3601 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by EspiritusSanctus View Post
    Franceza e frumoasa, regret ca nu am invatat-o niciodata.
    Sunt de acord cu tine, si mie imi pare rau ca nu am invatat o, dar acum, in ultimul an de liceu, fix la franceza nu mi sta capul, ce sa mai vorbesc de proiecte si portofolii...

  2. #3602 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Update-ul de la AC4 care dureaza ~25 minute

  3. #3603 SP
    Member AndyTiME's Avatar
    Microtranzactiile din jocurile mobile

  4. #3604 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Cum se poate ca un joc sa aiba suport de controller ingame dar sa nu poti folosi controller-ul si in meniuri ?

    Ma refer la Hawken...

  5. #3605 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    ca m-a reapucat durerea de dinti si de la ora 5am astept sa se faca 2pm sa ma duc la dentist..si durerea ma impiedica sa adorm ca sa ma scol odihnit sa ma reapuc naibii de splinter cell HD sa-l termin ca sa incep GTAV / sa continui Virtue's Last Reward

  6. #3606 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Userul 077danyel, cum siluieste baiatul asta gramatica limbii române, incredibil! Nu cred ca are o postare in care sa nu nenorocească limba română.

  7. #3607 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Sesiunea si femeile...don't even try to understand them

  8. #3608 SP
    Member DrDeath's Avatar
    Hmmm, Dreptul Civil, clar

  9. #3609 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by SIEGE15 View Post
    Hmmm, Dreptul Civil, clar
    Si pe mine Dreptul Maritim! WTFFFF

  10. #3610 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Ca nu mi-am dat seama ca intru la 1 si acum stau singur in clasa.

  11. #3611 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    Ca a nins si imediat a inceput sa ploaia si s-a dus dracu tot... acum bate vantul de-ti ia chelia la plimbare Urasc vremea asta cacacioasa

  12. #3612 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Fanboys ....
    Nu ii inteleg pe unii oameni cum sunt atat de atasati emotional de niste simple companii , pe ei ( ma refer la Sony , Microsoft , Apple etc ) ii intereseaza doar ce ai in buzunar.
    Daca ar fi sa mori maine iar durea fix in c... ca erai fan hardcore Microsoft

  13. #3613 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Fanboys ....
    Nu ii inteleg pe unii oameni cum sunt atat de atasati emotional de niste simple companii , pe ei ( ma refer la Sony , Microsoft , Apple etc ) ii intereseaza doar ce ai in buzunar.
    Daca ar fi sa mori maine iar durea fix in c... ca erai fan hardcore Microsoft
    Ar fi frumos daca cineva inzestrat cu har de pe forum ar face un articol amplu despre fanboi, nu neaparat cum is aia de afara, care sunt trolli experti unii din ei (gen care-si cumpara cate 4 PS4-uri doar din dragoste, care au camera personalizata cu Xbox etc.), ci mai mult despre astia de la noi.

    On-Topic: ca m-am trezit mult prea devreme

  14. #3614 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A pierdut Halep primul set, cred ca il pierde si pe al doilea...pacat. Agresiv joaca Cibulkova asta...

    LE: mda, a fost mai bun slovacu'

  15. #3615 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Fanboys de pe forum, in special cei de Playstation, care imi par si mai inraiti si mai multi decat cei de xbox( dar nu duce lipsa forumul nici de aia).

    PT @trefla si postul lui de mai sus...asta e ce am postat eu mai sus, pe data de 18-11-2013 13:47.

    So i feel you, bro.

  16. #3616 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Avand in vedere ca site-ul e ,,consolegames.ro" si nu ,,psfans.ro" sau ,,xbox4ever.ro" ,,nintendoRus.ro" etc. s-ar cuveni ca atunci cand incep flame-urile sau post-urile cu trollism de fanboism sa se lase cu warn-uri si chiar ban-uri in cazurile extreme.
    A, si anaflabetismul grav sa fie si el taxat, ca asta ma enerveaza acum (unele postari, parca din ce in ce mai multe in ultima vreme, sunt mici puzzle-uri, trebuie sa stai putin sa te chinui sa le ,,traduci").

  17. #3617 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    "Trollismul de fanboism" nu poate fi determinat asa de usor. Exemplu : pe thread-ul PS4 intra X si zice ca si-a cumparat consola si ca ii merge brici. Vine Y si spune ca si el si-a luat, dar a crapat in patru ore, motiv pentru care a returnat-o si si-a luat X1. X spune ca e un caz la 100.000 si ca de fapt Sony e net superior Microsoft la capitolul console. Astfel, e generat un conflict. Tema pentru moderatori : stabileste vinovatul, aplica sanctiunea de warn sau ban. Fiecare are propria experienta cu jucaria respectiva, iar diferenta de opinie starneste cearta si fiecare are dreptate in felul sau. Ce facem?

    On : NU se mai termina sesiunea.

  18. #3618 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Youtube dupa android ... ca nu are copy url :-(

  19. #3619 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cum sa nu aibe? Nu stii tu.

    Dupa ce dai acolo, dai copy to clipboard.
    Attached Images Attached Images screenshot_2014-01-23-16-15-17.png screenshot_2014-01-23-16-49-56.png

  20. #3620 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    La mn nu apare ... imi arata doar sa dau share pe mail, facebook etc..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 181 of 251 FirstFirst ... 81 131 171 179 180 181 182 183 191 231 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts