Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 231 of 251 FirstFirst ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 ... LastLast
Results 4,601 to 4,620 of 5003

Thread: Ce ma enerveaza (acum)

  1. #4601 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Singurul site care avea recenzii foarte bune și câteva emisiuni la fel de bune (dpmdv) s-a închis azi, după 13 ani. Îmi aduc aminte de E3-ul de anul trecut, au avut o emisiune de colecție. Am văzut acolo câțiva oameni pasionați de gaming, oameni care au lăcrimat de bucurie când au fost anunțate anumite jocuri.

  2. #4602 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Dar din ce motiv?

    Trimis de pe Lună

  3. #4603 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Uite aici o părere pertinentă, va recomand articolul
    http://www.thejimquisition.com/2016/...tim-of-itself/

  4. #4604 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Reclamele de pe celular a aplicatiei youtube. La fiecare 2 video-uri, pac reclama. E insuportabil deja.

  5. #4605 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Trebuie sa manance si ei ceva.

  6. #4606 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Daca nu iti plac reclamele poti sa incerci yt red+(nush daca esti fan )poti sa te uiti la emisiunea lui pewdiepie(nu e gratis).

  7. #4607 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Dati bani pt YT Red ca sa vedeti emisiunea lui pewdiepie si o sa vorbesc despre voi pe threadul asta.

  8. #4608 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    YouTube e gratuit si iti ofera mai mult content decat orice televiziune si te deranjeaza o reclama la 2-3 clipuri si la care poti da skip dupa 5 secunde? Mare inconvenient, într-adevăr.

  9. #4609 SP
    Member AndreiRobert6's Avatar
    Pe yt red poti sa downloadezi videoclipuri + reda in background.
    Dar stai !Exista OG youtube si rezolva tot.

  10. #4610 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Skip dupa 5 secunde? Glumesti? Doar la prima reclama pot da skip, dupa sunt reclame de 20secunde. Si da, e inconvenient. Daca e gratis nu inseamma ca trebuie sa iti bage reclamele pe gat. Daca mai ai si internet ca mine e si mai bine, unde reclama merge frumos si video-ul nu.
    Inainte nu era asa "inconveninet".

  11. #4611 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Addblock...

  12. #4612 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Addblock omoara atatea site-uri bune...

  13. #4613 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cersetorii de la semafoare Nu stiu ce dracu e cu ei dar in ultima luna s-au inmultit in draci.

    Nu le dau niciun ban dar unii devin agresivi si incep sa scuipe , injure , zgarie masina etc. Nu te poti plimba linistit ca te trezesti cu un "etnic" dasta la geam.

  14. #4614 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Nesimtirea unor bisnitari de pe OLX, adica pe langa ca i-am lasat din pret destul de bine mai vrea sa-i si aduc la usa produsul.

  15. #4615 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla View Post
    Cersetorii de la semafoare Nu stiu ce dracu e cu ei dar in ultima luna s-au inmultit in draci.

    Nu le dau niciun ban dar unii devin agresivi si incep sa scuipe , injure , zgarie masina etc. Nu te poti plimba linistit ca te trezesti cu un "etnic" dasta la geam.
    Spurcati. Cred ca la o faza de genu', m-as da jos din masina si le-as crapa capu'. Pe ma-sa s-o zgarie, fix acolo unde ma gandesc eu. Gunoaie imputite. Apropo de etnici, duminica m-am intors din Italia cu Wizz Air si ma intrebam cum Dumnezeu e posibil ca intr-un avion sa fie aceeasi duhoare ca in gara sau ca in autobuzele astea care au ruta prin cartierele marginase ale orasului. Un damf insuportabil prin tot avionul. TOT avionul si vorbesc totusi de avioane comerciale, de pasageri, de cate 200 de locuri. Am si plecat cu 20 de minute mai tarziu fiindca intarziase un pasager, pasager care s-a dovedit a fi o respectabila doamna care odata ajunsa in avion, a bagat revoltata vreo trei injuraturi. Iar circul, evident, era la el acasa - rasete, urlete, injuraturi. Imi venea sa sar din avion intrebandu-ma in continuare cum e posibil, dupa care mi-am amintit ca e 10 euro biletul de avion si ca oamenii veneau de la "munca", cel mai probabil. Dar totusi... Am inteles - in autobuz, pe strada, in tren, dar acuma chiar si in avion?

    Cel mai rau imi pare ca la un moment dat am cunoscut cativa extrem de educati, harnici si muncitori, care erau nemultumiti de atitudinea generala a categoriei din care fac parte. Am ramas placut impresionat si mi-am dat seama ca e stupid sa generalizezi. Nu toti sunt la fel si nu toti ar lua pielea de pe tine. Jos palaria pentru aia care se straduie sa faca o diferenta.

  16. #4616 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Un prieten care se joaca Bloodborne si dupa 50 de ore a trecut doar de Amelia. A mers la Gascoigne abia după vreo 12 ore. Face grind la greu si nu vrea sa înțeleagă ca e overleveled si asa nu trăiești jocul cum ar trebui, mai ales ca acum mai poți si summona ajutor (n-are nici un farmec sa bati bosii din prima)

  17. #4617 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Trebuie sa te obisnuiesti cu faptul ca el are alta idee de fun

  18. #4618 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Pc-ul si rasa masii de mustar....imi vine sa torn benzina pe el si sai dau foc...Steamul ma baga randomly in offline si evident ca jocurile ma scot de pe servere cand se intampla asta...

  19. #4619 SP
    Member LordKratos's Avatar
    Uncharted 4 a fost amânat pana pe 10 mai 😣

    Trimis de pe Lună

  20. #4620 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Trebuie sa te obisnuiesti cu faptul ca el are alta idee de fun
    N-ar fi o problema dacă asta ar fi cauza, dar explicația lui e ca "ii e frica sa exploreze pana nu e mare în level" si eu nu înțeleg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 231 of 251 FirstFirst ... 131 181 221 229 230 231 232 233 241 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce te joci -> Acum! By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 10786 Last Post: 05-05-2024, 11:59
  2. Ce te joci acum - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 176 Last Post: 04-04-2023, 11:34
  3. Ce ma bucura (acum) By HoTSaucE in forum Offtopic
    Replies: 1190 Last Post: 08-02-2019, 15:58
  4. Ce te joci acum (iOS) By Trefla in forum Apple
    Replies: 8 Last Post: 13-12-2016, 20:44
  5. Ce iti place (acum) ! By mariuck in forum Offtopic
    Replies: 55 Last Post: 29-01-2010, 14:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts