Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 171 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #1581 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Jocul am impresia ca inca se joaca online, eu personal nu il gust asa, ci numai la offline'uri cu prietenii
    Parerea mea este ca ramane cel mai bine echilibrat fighter in 2D, MK e dragut tare, dar spamul.....
    Normal ca merita, iti sugerez sa iei Arcade edition pe disc pentru a fi cu toate DLC'urile la zi.

  2. #1582 SP
    Member cristian77's Avatar
    Exista vreo diferenta intre DLC si retail?

  3. #1583 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    "Hard" copy vs "Virtual" copy... atata tot

  4. #1584 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    As mai zice ca la varianta DLC trebuie sa te folosesti in continuare de discul de SSF.

    Mi se pare mai OK sa iau AE hard copy, sa stiu ca pot merge cu discul unde vreau (fara sa iau consola daca e sa joc in alta parte), sa pot vinde SSF, etc...

  5. #1585 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    Pe la ce preturi ati gasit AE pe disc?Eu pot aduce la 140 lei,dar mi se pare enorm ptr jocul asta aparut acum 2 ani cu cateva chestii in plus.Mai ales ca as putea sa aduc SSF4 non-AE cu 85 lei aproape oricand...si aici vorbesc de versiunile zona 2,sigilate normal.

  6. #1586 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Daca faci diferenta (140-85 = 55 lei), de fapt asta as zice ca e valoare adaugata a AE-ului fata de SSF.
    Si din cate vad, DLC-ul este 15$ deci e cam tot acolo ajungi.

  7. #1587 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    k...dar astia care vati dat comanda la el pe disc...cu cat lati gasit cel mai ieftin si unde?

  8. #1588 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Sincer inca nu am cautat dar trebuie sa iau zona 1 (sau 3). Aduci si d-astea tot la 140?

  9. #1589 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    Eu aduc doar din UK,deci doar zona 2.

  10. #1590 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Am luat acum Arcade edition DLC, mai scump decat un pachet de harti a la Activision, 11.99 lire si nici macar nu include setul de avataruri SF cum e pe US (cel putin nu scria, motiv pt care nu am verificat, dar nu imi fac sperante).
    Evil Ryu e fix Akuma cu mici diferente, restul inca nu am intrat sa ii experimentez.
    Nah, spor la butonat!

  11. #1591 SP
    Junior Member thirdlion's Avatar
    Cine a mai luat DLC-ul? Intrati sa facem un AE?

  12. #1592 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    As intra, dar am un examen super nasol ( arcade edition?) zilele astea.
    In al doilea rand, tot dau sa misc din dpad si apas r2 pt block din cauza lui mk
    Spor la cafteala ca sigur vei gasi

  13. #1593 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Chiar compari un pachet de 4 harti cu tot ce ofera AE DLC?

  14. #1594 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Mai vroiam costume
    Astia noi vin cu unul singur...
    Dar merge si asa

  15. #1595 SP
    Member Aquashark's Avatar
    am luat si eu AE cu PSN card comandat online de aici: Buy Playstation Network Card - Online Code Delivery
    chiar recomand, m-au sunat in 5 minute pentru confirmare/verificare (tre' sa stiti engleza)

    n-am apucat sa joc pana acum AE propriu-zis, decat ceva cu Yang in training. ma enerveaza ca i-au inversat motion-ul la roll kick cu teleport.. e greu sa ma dezvat din Third Strike, mai ales ca in vara asta apare Online Edition si ma apuc sa-l joc din nou. cam stupida decizia de character design :/

  16. #1596 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    L-am jucat si eu vreo 40 de minute aseara, si-am dat de o armata de evil ryu, oni akuma, yun si yang. Noone sports the old chars. La inceput, cel putin.

    Toata lumea e inca free pentru ca e devreme, da' ce pot sa zic e ca Cammy has beasty links. Si sunt si mai iertatoare la executie, daca esti obisnuit cu caracterul din regular SSF4. Adica, efort minim pentru crouching mp, crouching mp xx mp sa pentru 200+ damage. Sau crouching hp, standing far hp xx hp sa pt. 250+ ^^. Si din ce-mi dau seama, regular divekicks sunt inca folositoare. You build meter really fast, si inca mai poti sa arzi crouchtech-eri cu EX tkcs.

    O sa incerc si Guy zilele astea.

  17. #1597 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Deci cand o punem de un offline cu cateva console cu AE, din baietii care au luat jocul deja?

  18. #1598 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    See you there!!! O_O

  19. #1599 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Care donati un AE DLC unui mare combomaker? (si V.I.P. si tournament winner, si superstar si diddles boss)

  20. #1600 SP
    Junior Member liam_alex's Avatar
    Se pare ca pisicutei mele ii place AE edition !


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 171 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts