Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 121 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast
Results 1,181 to 1,200 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #1181 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Care v-ati inscris la concurs pe 21? Sa vad si eu cine ne va reprezenta acum pe Console Games

  2. #1182 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    De inscris nu m-am inscris, insa voi fi si eu prezent pe acolo

  3. #1183 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Nu inteleg cum pm sa joci pirat un joc care isi arata adevaratii colti in multiplayer.
    Am ratat anuntul care spunea ca multiplayer poti juca doar online.

  4. #1184 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Care v-ati inscris la concurs pe 21? Sa vad si eu cine ne va reprezenta acum pe Console Games
    eu nu m-am inscris si nici nu cred ca voi fi prezent , deja ma simt luat la mishto prin simplul fapt ca nu pot juca pe ce crontroler vreau .


    TRAG UN SEMNAL DE ALARMA , NU POTI JUCA NICI PE PROPRIUL DS3

  5. #1185 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu am �ncercat de data asta să mă �nscriu, �nsă nu știu dacă am mai prins loc, baieții de pe TGC anunțaseră deja că nu prea mai e loc.

  6. #1186 SP
    Member cyrax's Avatar

  7. #1187 SP
    Junior Member Artoo's Avatar
    @Ares: Limitarile sunt din partea Sony care nu ofera acces direct la consolele din booth-uri decat in situatii de maxima importanta (se strica un gamepad, se blocheaza jocul, etc).

  8. #1188 SP
    Member viezure's Avatar
    Mie personal nu mi s-ar parea cinstit, daca ai skill se vede pe un gamepad pe care-l folosesc toti. Diferentierea sa se faca la talent, nu la gamepaduri.

  9. #1189 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    De inscris nu m-am inscris, insa voi fi si eu prezent pe acolo
    Idem

    P.S. Laurentiu, vezi poate dai mai repede de genoCid si vorbeste si cu el sa vina

  10. #1190 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Am primit mail cu your order has been dispatched de la ShopTo De n-am innebunit mailu azi

  11. #1191 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Mie personal nu mi s-ar parea cinstit, daca ai skill se vede pe un gamepad pe care-l folosesc toti. Diferentierea sa se faca la talent, nu la gamepaduri.
    rationamentul tau are sens tocmai invers: daca ai skill nu te intereseaza pe ce joaca altii.. si nu te bazezi pe faptul ca ei dau randament mai slab pe alte tipuri de control decat cel cu care sunt obisnuiti

    un concurs de altfel urmareste un outcome bazat pe potentialul maxim al jucatorilor si nu pe cine joaca mai bine pe un joystick cu 2 butoane de Atari 5200 (exagerez doar ca sa subliniez ideea)

  12. #1192 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    ma intreb daca editiile kolectors for fi disponibile la preturi de lansare

  13. #1193 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Artoo View Post
    @Ares: Limitarile sunt din partea Sony care nu ofera acces direct la consolele din booth-uri decat in situatii de maxima importanta (se strica un gamepad, se blocheaza jocul, etc).
    limitarile din partea Sony erau valabile la concursul anterior unde castigatorul se ducea la marea finala in uk (cel putin asa stiu eu) , acum se organizeaza alt concurs, fara nici o "mare miza" ,unde castigatorul se duce la el acasa cu premiul (indiferent care este acela) si nu se califica mai deparate ptr un alt concurs unde sa se ceara acest lucru.


    nici eu nu o puteam spune mai bine decat rechinu`, viezure ti-a raspuns rechinu` in locul meu.
    multzam rechine , prietenul la nevoie se cunoaste

  14. #1194 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    rationamentul tau are sens tocmai invers: daca ai skill nu te intereseaza pe ce joaca altii.. si nu te bazezi pe faptul ca ei dau randament mai slab pe alte tipuri de control decat cel cu care sunt obisnuiti

    un concurs de altfel urmareste un outcome bazat pe potentialul maxim al jucatorilor si nu pe cine joaca mai bine pe un joystick cu 2 butoane de Atari 5200 (exagerez doar ca sa subliniez ideea)
    Adica de ce ar fi dezavantajat cel care nu poate sa-si aduca controlerul, sa zicem, fata de cel care a dat 10 milioane pe super controlerul lui (exagerez si eu aici) si vine cu el la concurs?

  15. #1195 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Adica de ce ar fi dezavantajat cel care nu poate sa-si aduca controlerul, sa zicem, fata de cel care a dat 10 milioane pe super controlerul lui (exagerez si eu aici) si vine cu el la concurs?
    vrei sa spui ca daca cineva are un controler de 10milioane(merg pe ex. tau) si pe acest controler joaca cel mai bine si daca vine cu acest controler la turneu este considerat cheat?

    viezure cand vb de jocuri sa sti ca sunt jucatori pro(cs),care au nevoie de putin timp de acomodare doar cand schimba mausu`, dar cand vine vorba de schimbat un controler cu totul ...tu chiar nu intelegi? spune ca ai vrut sa fi putin rau , nu ca nu pricepi

  16. #1196 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Vad ca se dezbate despre concursuri si altele, dar oare a ajuns/va ajunge jocul full in Romania pana pe data de 21? Sau se concureaza iar pe demo?

  17. #1197 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Vad ca se dezbate despre concursuri si altele, dar oare a ajuns/va ajunge jocul full in Romania pana pe data de 21? Sau se concureaza iar pe demo?
    concursul are loc pe varianta finala a jocului , doar este lansarea jocului pe 21.04 , acolo are loc evenimentul.

  18. #1198 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am fost prea subtil ... Eu vroiam sa fiu sigur ca vom avea jocul disponibil macar la data lansarii.

  19. #1199 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Am primit mail cu your order has been dispatched de la ShopTo De n-am innebunit mailu azi
    Si eu. Dar poti sa pariez ca o sa-ti ajunga in posta vineri dimineata. Jocul ajunge in 3 zile maxim in ro, da' aia de la posta sunt super putori.

    Oricum, o zi in plus nu compenseaza pentru diferenta de pret cu care-l gasesti aici, chiar si cu reducerea aia mizera de 20 ron.

  20. #1200 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    SHOPTO DELIVERY NOTICE
    Your Order has been dispatched!


    @duncanstomp - Sa stii ca mi s-a intamplat sa-mi ajunga de la ShopTo si a doua zi, dupa primirea mail-ului de expediere. Doar ca atunci a fost expediat pe la 11 dimineata si a avut timp sa ajunga..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 60 of 121 FirstFirst ... 10 50 58 59 60 61 62 70 110 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts