Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 121 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #1341 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Mama, dar ati stat nu jucarie

  2. #1342 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Gang Bang
    Mda, am inteles tot.


    ps: am ajuns pe la 8 cu alte treburi si cand am intrat in mall ieseau 2 si i-au zis unui angajat de la diverta care era la fumat: buni organizatori mai sunteti. Si eram curios sa vad care a fost drama. Dar na, strange-ti thanksurile

  3. #1343 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Poze? Clip-uri? Vrem sa vedem !

  4. #1344 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Mda, am inteles tot.


    ps: am ajuns pe la 8 cu alte treburi si cand am intrat in mall ieseau 2 si i-au zis unui angajat de la diverta care era la fumat: buni organizatori mai sunteti. Si eram curios sa vad care a fost drama. Dar na, strange-ti thanksurile
    Eu nu am glumit. L-am luat pe Angelica cu Renegate la un Gang Bang pentru guma. Pe urma s-au bagat si altii

  5. #1345 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #1346 SP
    Member Aquashark's Avatar
    foarte fun concursul, desi a fost cam trolling cu regulile (no demo characters allowed), primii 4 jucatori antrenandu-se pe xbox la greu cu caractere noi. eu am iesit pe 5 cu cel mai basic Cyrax ever, jucat la prima vedere. won me a nice shirt still

    finala Sektor vs Smoke a fost foarte foarte frumoasa si disputata. Kane (Smoke) a revenit in prima faza castingand primul set si resetand bracket-ul. ded (Sektor) bounced back si a castigat setul decisiv cu 3-2.

    rezultate finale:
    1. ded (Sektor)
    2. Kane (Smoke)
    3. trigger (Smoke)
    4. sparda (Raiden)
    si restul

  7. #1347 SP
    Member viezure's Avatar
    A venit si sub-zero in carne si oase?

  8. #1348 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    A venit si sub-zero in carne si oase?
    Da. Si fratele lui Scorpion. A filmat frate Graft bataia dintre cei 2, dar nu cred ca a editat inca. Abia astept sa revad

  9. #1349 SP
    Member viezure's Avatar
    Extrem de haios, dar eu vorbeam serios. Intelesesem de la Aionita ca o sa vina unul imbracat in sub-zero la lansare, pt poze n ****.

  10. #1350 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Si Laurentiu a vorbit serios, au fost amandoi acolo (Scorpion si Sub-Zero) si au facut o mica demonstratie de "Mortal Kombat".

    Chiar foarte frumos

  11. #1351 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Ce trebuie sa fac sa fiu luat in serios pe aici ?

  12. #1352 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    I hate Sparda si al lui Raiden.

  13. #1353 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Pffffaaaai...


  14. #1354 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am jucat si eu azi-noapte pana au inceput sa imi lacrimeze ochii undeva inspre 2-3 a.m. Ce m-a impresionat foarte tare in afara de personaje, fluiditatea jocului, story etc. este continutul per total, care este fabulos. Ai atatea posibilitati de a te distra in jocul asta "it breaks your heart reaLly". Ca si personaje "noi" descoperite fata de cele din demo imi place foarte mult Smoke momentan, dar nu am apucat sa joc decat cu foarte putini dintre ei. Poate aveti un sfat cum sa-i deblochez celelalt costum?
    Nu sunt deloc expert in fighting games, dar pentru un casual ca si mine, "fan factor" atinge cote ilegale in jocul asta!! NOTA ZECEEEEEEEE!!!

  15. #1355 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Ca si personaje "noi" descoperite fata de cele din demo imi place foarte mult Smoke momentan, dar nu am apucat sa joc decat cu foarte putini dintre ei. Poate aveti un sfat cum sa-i deblochez celelalt costum?
    Krypt - Bloodmarsh 82

  16. #1356 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    La story mode unele filmulete puteau fi lejer mai scurte.

    Vis-a-vis de lansarea din Ro: per total a fost fun si sper sa continuie aceasta perfectionare, chiar si cu pasi mici. Poate data viitoare vom avea si tipe in costume ^^. Din pacate, verisunea CE n-a fost disponibila decat pt xbox360 (acum sa fim seriosi, Mk pe pad-ul ala )

    Legat de concurs, nu sunt de acord cu participarea organizatorilor. Sunt de treaba, sociabili, n-am nimic cu nimeni, dar ori esti organizator ori concurent. Punct.

    Cine zice ca nu s-a antrenat acasa e un mare mancator de rahat. Majoritatea s-au antrenat, asta putea sa vada si Steeve Wonder.

    Astept concursul cu bring your own ****. Cheers

    Quote Originally Posted by TheKingOfHate™ View Post
    Pffffaaaai...
    Chill, nu sunt naturali Btw, are nevoie urgenta de un dentist.

  17. #1357 SP
    Member SwingShot's Avatar
    In legatura cu participarea organizatorilor nu cred ca este aceeasi situatie ca la promotiile coca-cola sau alte de genul (unde angajatii sau organizatorii aveau un avantaj clar pentru ca participa ala de la imbuteliere de vedea toate capacele sau cine stie ce prostie). In cazul de fata nu vad avantajul sau favorizarea. Fiecare joaca un joc, cum poate, mai bine sau mai putin bine.

    Nu pot sa zic ca atunci cand juca un organizator ceilalti ii scoteau controllerul oponentului sau ceva de genul. Iar apoi sponsorii ma indoiesc ca au dat jocul acasa din vreme organizatorilor pentru a se putea antrena special. Cei cu XBOX probabil s-au antrenat acasa dar asta nu are nici o legatura ca omul era organizator sau nu.

    That's my 2c at least.


    In alta ordine de idei, am jucat si eu jocul in sfarsit aseara si toata noaptea ca deh....Its osom, nu am ce reprosa. Nu am jucat single sau tower, ci doar training cu Reptile si combo building. I'm lovin it.

  18. #1358 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    SwingShot, no offence, dar esti naiv.

    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    Tzakapaka a iesit pe 5
    Fixed.

  19. #1359 SP
    Member cyrax's Avatar
    Niste casuals cu jucatori de top la mk 2 & umk3 :


  20. #1360 SP
    Member Aquashark's Avatar
    cei de la Battlekon s-au oferit sa ajute la organizarea bracket-ului si arbitrarea meciurilor.. nu e ca si cum Cosmin Aionita si-a dat premiile singur (he's the real organizer cu Warlord si restul de la The GameCast)

    sunt sigur ca daca nu erau lasati sa participe, renuntau la organizare ca sa joace. in final nu conteaza.

    mai deranjant e ca au venit cu o regula pe care au incalcat-o in principiu. ma refer la cea cu interzicerea personajelor din demo, avand jocul cu mult inaintea noastra si atrenandu-se intre ei. asta e.. ii prind eu la Street Fighter

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 121 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts