Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 29 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast
Results 181 to 200 of 578

Thread: Need for Speed: Hot Pursuit / Remastered

  1. #181 SP
    Member freezy's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    fck! pai si cand baga?
    Need for Speed Hot Pursuit Demo Dated

    Xbox LIVE owners will be getting the demo on October 26, while PlayStation 3 owners must exercise a little patience before they can play it the following day.

  2. #182 SP
    Junior Member koro's Avatar
    Acum am terminat de jucat demo-ul. (thx Atrium pt add)
    Totul arata f bine (masini, trasee, peisaje) iar soundtrack-ul e de asemenea reusit.
    Singurele puncte slabe in opinia mea sunt legate de controlul masinii, care sper sa poata fi ajustat in varianta finala. In linie dreapta e foarte usor sa te lovesti de parapeti (trebuie sa fii f bland cu stick-ul) iar daca intri intr-o curba cu viteza prea mare e deajuns sa virezi maxim si sa accelerezi si ai scapat cu un drift spectaculos.
    Per total cred ca va fi un joc bun, mai ales in multiplayer.

  3. #183 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Pentru cei ce au cont pe UK maine dupa ora 16 se face update-ul.

    Pentru cei ce au cont pe US ar trebui candva in noaptea asta. Daca nu a fost pus deja.

    P.S. Jocul este super. Putin cam moi mi se par masinile in ceea ce priveste controlul insa cred ca e o problema de obisnuinta.

    Cred ca o sa fie Moartea Caprioarei, de Nicolae Labis in multiplayer

    ) Pfff...da ma ...asa e ...am crezut ca azi e miercuri , d'aia ma "panicasem "asa . De cand nu ma mai duc la serviciu nu mai stiu nici ce zi e

  4. #184 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Noroc ca m-am uitat iar in calendar. Aveam impresia ca azi e in 28 si nu stiam de ce naiba tot intarzie SCEA cu demoul

    ---------- Post added 26-10-2010 at 10:10 PM ----------

    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    ) Pfff...da ma ...asa e ...am crezut ca azi e miercuri , d'aia ma "panicasem "asa . De cand nu ma mai duc la serviciu nu mai stiu nici ce zi e
    Welcome to the brotherhood

    ---------- Post added 26-10-2010 at 10:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by koro View Post
    Singurele puncte slabe in opinia mea sunt legate de controlul masinii, care sper sa poata fi ajustat in varianta finala. In linie dreapta e foarte usor sa te lovesti de parapeti (trebuie sa fii f bland cu stick-ul) iar daca intri intr-o curba cu viteza prea mare e deajuns sa virezi maxim si sa accelerezi si ai scapat cu un drift spectaculos.
    Per total cred ca va fi un joc bun, mai ales in multiplayer.
    Eu inca sper sa nu aiba controlul din Burnout Paradise. Nu are decat sa fie arcade, dar arcade cum era in Most Wanted, sa nu ma trezesc ca toate masinile supravireaza ca nebunele.

  5. #185 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Din pacate, pe X360, exact la fel are controlul poate putin mai greut.

  6. #186 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    tomorrow seems too far!!!

  7. #187 SP
    Junior Member catallynn26's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    Din pacate, pe X360, exact la fel are controlul poate putin mai greut.
    De unde stii asta ?

  8. #188 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Tot neamu' meu lucreaza la EA, eu sunt jm3k3r. Glumesc.
    A iesit demo-ul pe Live, acum cateva ore.

  9. #189 SP
    Member novi's Avatar
    Acum e si pe PSN US!

    Am facut o cursa............SUPERB!

  10. #190 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Mi se pare cam greoi controlul defapt, foarte greoi. In rest e foarte bun.

  11. #191 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Este vreunul care a incercat demo-ul si care a jucat si Burnout inainte ? Se aseamana controlul ?

  12. #192 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Se aseamana si nu prea Ovi draga. Mecanica de baza este cam la fel, dar masinile au o senzatie de "greutate" mai accentuata. Oricum e superb jocul stai linistit. Vezi ca il iau pe PS3 sa ne macelarim pe sosele.

  13. #193 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Este vreunul care a incercat demo-ul si care a jucat si Burnout inainte ? Se aseamana controlul ?
    La seria Burnout te simți mereu lipit de asfalt (te apasă forța G ) pe c�nd la Need for Speed: Hot Pursuit 3 senzația (ce cuv�nt oribil) este diferită. Ai impresia, �n permanență, că mergi cu un tank turbo (aici mă refer la poliție)

    Dar dacă e să aleg �ntre Burnout Paradise Police vs. Need for Speed: Hot Pursuit 3 Police clar aleg Burnout Paradise Police (păcat că n-au pus accent mai mult pe asta...).

    R�dem, glumim, lăudăm jocuri, comparăm dar să fim serioși...NICIUN JOC nu bate (vezi clipul):


  14. #194 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O lista cu toate masinile din joc cu tot cu imagini. Imi place la nebunie faptul ca au introdus muuult mai multe masini de politie.

  15. #195 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Din demo pare un joc reusit. Controlul este putin ciudat, dar jocul compenseaza asta prin cantitatea de fun, grafica impecabila, masinile si locatiile exotice. Sunt convins ca e cel mai bun NFS din ultimii ani, sigur merita cumparat.

  16. #196 SP
    Member freezy's Avatar
    Am jucat si eu acum demo-ul, ce pot sa zic...jocul o sa fie superb.

    Din toata seria NFS eu sunt fan Hot Pursuit, nu ca celelalte n-ar fi dragute dar nu sunt pe placul meu si chiar ma intrebam in ultimii ani cand or sa mai scoata asa ceva si uite ca in cele din urma au reusit sa se intoarca la "origini" , daca pot spune asa.

    Din demo pot spune ca totul este ok, controlul in cateva curse te obisnuiesti cu el, grafica superba, muzica la fel, adrenalina si senzatii tari nu mai spun, de masini nu mai amintesc pt ca seria NFS ne-a obisnuit cu frumuseti de masini.

    Cum au spus mai multi inaintea mea, jocul trebuie neaparat cumparat, o sa fie o mare distractie atat in SP cat si online.

  17. #197 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pe Ps3 , desigur draga Rasko We'll meet online !

  18. #198 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Lipseste tuning-ul la masini...

  19. #199 SP
    Member unlike's Avatar
    Stie cumva cineva ce TITLE ID are jocul ? gen BLES01059 - la FIFA 11

  20. #200 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De ce am stii chestia asta ? si cum am putea sa o stim din moment ce jocul inca nu a aparut ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 29 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 20 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  2. Need for Speed: Hot Pursuit Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 5 Last Post: 10-12-2010, 22:58
  3. Problema cu volanele LOGITECH in Need For Speed Hot Pursuit By nicutapa in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 18 Last Post: 02-12-2010, 14:17
  4. Lansarea Need for Speed: Hot Pursuit in Romania By Zombozo in forum Console News
    Replies: 104 Last Post: 22-11-2010, 19:39
  5. Need for Speed: Hot Pursuit in editie limitata By erik95 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 18-08-2010, 12:58

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts