Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 180 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast
Results 841 to 860 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #841 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    A fost super!! Am mai cunoscut "o mica parte" din consolegames. La cat mai multe intalniri.

    Inca odata felicitari organizatorilor concursului de FM2

  2. #842 SP
    Member mariuck's Avatar
    hehe it was fun... incantat de cunostinta ... see you next time

    PS: monky, a fost multa lume noua si am fost timid

  3. #843 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Mama ce rau imi pare ca nu pot sa ajung la intalniri....eram curios sa il vad pe Monky si pe Darky.....Poate pune cnv o poza cu Darkone?Sunt curios cum arata un asemenea colectionar
    Du-te la inceputul threadului si acolo vezi poze cu el. In primul post in prima poza cel din stanga e Dark si in dreapta Don.

  4. #844 SP
    Member CrissX's Avatar
    Cam tarziu, dar abia m-am trezit, si am o mare durere de cap .
    Attached Images Attached Images img_1656_1.jpg img_1663_1.jpg img_1665_1.jpg img_1666.jpg img_1668_1.jpg img_1669.jpg img_1671.jpg img_1672.jpg img_1675.jpg img_1676.jpg img_1677.jpg img_1678.jpg

  5. #845 SP
    Member CrissX's Avatar
    more..
    Attached Images Attached Images img_1680.jpg img_1683.jpg img_1686.jpg img_1660.jpg img_1682.jpg

  6. #846 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Foarte tare ... felicitari castigatorilor.

    Imi pare rau ca n-am putut sa ajung.

  7. #847 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Vai CrissX ce poze mi-ai tras... zici ca sunt Bachus

  8. #848 SP
    Member CrissX's Avatar
    Ah..iar am baut si eu peste limita, si am avut limbarnita (efectul vinului).Sper ca nu am deranjat pe nimeni. La intoarcere trageam sa ma opresc la alt restaurant dupa ce l-am chinuit pe taximetrist.. noroc ca m-a tras Grey si m-a plasat safe acasa .

  9. #849 SP
    Member Snake's Avatar
    Super gasca aveti. Cam putine fete, dar vad ca va descurcati
    CrissX: lasa omule ca asa e frumos. Eu chiar ma gandeam cum o fi pe la intalnirile voastre (initial imi imaginam un nerd meeting, in care va intalneati la o prajiturica, la un fursec, etc). Dar vad ca e matura treaba, nu gluma

  10. #850 SP
    Member mariuck's Avatar
    Snake ai gresit cand ai zis ca "super gasca aveti" eu cred ca tot forumul este o "gasca" si oricine este invitat la o astfel de intalnire

  11. #851 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca s-a referit la gasca din poze. Si nu, sper sa nu vina tot forumul la intalnire... nu de alta, dar nu am avea unde sa facem rezervare de sute de persoane. Mo stie, cum e sa faci rezervare mare si sa ti puna in fata meniu ca la nunta

  12. #852 SP
    Member mariuck's Avatar
    ))) da ar fi interesant sa vina tot forumul.. la intrare am pune un banner "console games wedding"

  13. #853 SP
    Member richardm27's Avatar
    Felicitari baieti !!! Pe viitor sper sa pot ajunge si eu, oricum observ ca batranii satului s-au asezat in capul mesei !!!

  14. #854 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Sorry...nu am putut ajunge..vad...ca blazer era tare suparat..sper ca nu din cauza mea......

  15. #855 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si, ce idei aveti pentru urmatoarea intalnire ? Eu zic sa "calculam" din timp. Nu de alta, dar vin si sarbatorile, si va fi complicat sa ne "impartim"

  16. #856 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    da, chiar as vrea sa vin la ultima intalnire pe 2008 fiecare sa vina cu rezolutii pentru 2009

  17. #857 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Si, ce idei aveti pentru urmatoarea intalnire ? Eu zic sa "calculam" din timp. Nu de alta, dar vin si sarbatorile, si va fi complicat sa ne "impartim"
    Intre Craciun si Anul Nou undeva la ski/snowboard...ar fi foarte misto dar aproape imposibil...cum spunea si Grey la intalnirea trecuta, multi nu vor veni daca nu au motivatie

  18. #858 SP
    Senior Member huber's Avatar
    vai ce gasca super aveti mi-ar placea si mie sa vin la intilniri dar din pacate nu locuiesc in Bucuresti .

  19. #859 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Intre Craciun si Anul Nou undeva la ski/snowboard...ar fi foarte misto dar aproape imposibil...cum spunea si Grey la intalnirea trecuta, multi nu vor veni daca nu au motivatie
    Eu nu prea inteleg chestia asta.
    Adica trebuie un fel de premiu, joc sau suma de bani ca sa avem onoarea sa ni se alature sau cum?

  20. #860 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eeeh, Taw... pentru unii conteaza, mai ales daca eu stiu, fac un efort sa vina la intalnire. Ar fi fost frumos sa fie tot timpul "premii", dar eu oricum consider ca orice "escapada cu consolistii" este un premiu in sine. After all, ne relaxam dupa o saptamana de munca/scoala... bem/mancam... discutam despre orice. Nu vad nimic in neregula, cu sau fara premii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 180 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 338 Last Post: 17-06-2024, 19:13
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts