Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 180 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1741 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Eu nu am inteles prea bine, exista o limita de locuri, primul venit, primul servit?

  2. #1742 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Gata sunt in carti.

  3. #1743 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nu este limita de locuri (probabil exista insa nu cred ca ne vom strange 120-140 participanti) - incercam sa facem o lista pentru ca se va face bufet (nu se lucreaza in regim de restaurant cu servire la masa) pentru un anumit numar de persoane, nu putem sa solicitam mancare pentru 40 persoane daca vom avea doar 20 participanti, sau pentru 20 persoane cand de fapt sunt 60 participanti.

    PS: motivele sunt simple - mancarea pentru participanti trebuie facuta din timp, pentru a putea manca toti odata - nu cred ca v-ar conveni sa fiti al 30 lea care face comanda si trebuie sa astepte vreo 2-3 ore sa fie servit -

  4. #1744 SP
    Admin MonkY's Avatar
    In principiu (mai pot interveni mici modificari), meniul tip bufet suedez de 50 RON/persoana include:

    -chiftelute
    -pui shanghai
    -salata Waldorf
    -salata orientala
    -fasole batuta (de post)
    -platou branzeturi
    -friptura la tava de porc/pui
    -cartofi ardelenesti (de post)
    -salata asortata (de post)

    Cu bauturile ne vom descurca noi intr-un fel sau altul, iar daca nu, se achizitioneaza de la bar. Vom avea si un tortulet... muzica in surdina, and all the place for ourselves ! E loc si de dans, iar pentru Webpredator rezervam o bara speciala

  5. #1745 SP
    Q
    Member Q's Avatar
    ma bag si eu, deci inca 2 personi pe lista

  6. #1746 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    M-as baga si eu.
    Dar atat vreau sa stiu inainte sa ma anunt ca si participant.

    Inafar' de booze, talk and some food servim si ceva gaming?

  7. #1747 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai alecs, cred ca de gaming avem parte zilnic... doar ne vedem non-stop pe Live, PSN, etc... Acesta e unul din acele momente in care ne cunoastem si noi mai bine. Ne relaxam (vorbind despre ce-am jucat, of course)

    P.S. Poti sa-ti iei PSP-ul

    Deci pana acum avem:

    1. Dark Wadder + 1
    2. Khan + 1
    3. rodarkone + 1
    4. Monky + 1
    5. Bodopsx + 2
    6. webpredator
    7. greyhound
    8. dj_andrei
    9. trickz + 1
    10. donely + 1
    11. Q + 1
    12. g.g + 1
    13. cosmina

    Total: 23 locuri

  8. #1748 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am inteles.Si consumatia (50ron + bauturi) o platim acolo sau trebe achitat ceva in avans?

  9. #1749 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Pai alecs, cred ca de gaming avem parte zilnic... doar ne vedem non-stop pe Live, PSN, etc... Acesta e unul din acele momente in care ne cunoastem si noi mai bine. Ne relaxam (vorbind despre ce-am jucat, of course)
    Well eu nu prea am timp de gaming, saptamanal joc aprox 5 ore.
    Deh IRL stuff, work....

    Deaia deabia asteptam sa jucam niste offline **** cu nerabdare.
    Nu gaming la modul serios neaparat, dar poate o dadeam de un karaoke Singstar ceva dupa cateva beri.
    O sa imi verific programul si promit ca o sa postez daca pot ajunge si cu cine.
    Pana atunci aplaud initiativa anuala.

  10. #1750 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Taw, o platim acolo... nu au cerut nimic in avans (are Darkie pile la Gyuri Pascu). Sau poate cine stie, il punem pe Donely cu o masuta la intrare, sa taie bilete

    alecs: a fost si lunara, dar cum au venit vremuri grele, am rarit si noi...

  11. #1751 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Taw - eu am zis bautura din traista adica .. noi "ca si organizatori" vom aduce ce putem - ce nu putem noi, puteti voi sa cumparati de acolo de la bar.

    PS: deja a promis cineva ca aduce o visinata buna, altcineva ca aduce niste suc, altcineva ca aduce niste suc si niste gin ... fiecare ajuta cum poate - NU E NIMIC OBLIGATORIU - pana una alta fiecare merge sa se distreze si sa se simta bine, nu din "obligatie"

  12. #1752 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Ca sa lamurim... nu e nici-un super mega eveniment. Nu vine Madonna or something. E o intalnire intre prieteni, amici, gameri. Mancam ceva bun, bem ceva bun, ne mai laudam cu achievement-urile, mai dam niste premii, mai facem o tombola... mancam un picut de tort, facem poze, discutam despre ce ne trece prin cap... A iesit fun de fiecare data... cu asemenea oameni, can't go wrong !

  13. #1753 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Corect - multi au luat'o ca pe o amenintare (partea cu meniu prestabilit - eu incerc sa pun altfel problema - era de preferat sa platim 1000 - 1500 RON pentru a inchiria o locatie exclusiv, sau sa platim un meniu de 50 ron/persoana)

    Eu consider ca bufetul este o chestie in avantajul nostru nicidecum o povara.

  14. #1754 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Dap, sunt de aceeasi parere, chestia cu bufetul suedez e f buna, totodata si faptul ca este permis sa se vina cu bautura de acasa (o visinata, o palinca, fiecare ce "delicatesuri" are )

  15. #1755 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Ma primiti si pe mine...(..?...

  16. #1756 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Te primim te primim, da de curiozitate cati ani ai lol ? Vad si eu daca pot sa ma lipsesc de o palinca .

  17. #1757 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Lu' Dumi mai mult de 12 nu ii dai lol

  18. #1758 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pana la urma pot sa stau langa tine . Te servesc cu ceva bun. For the record !

  19. #1759 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Ma baga astia la arest pentru corupere de minori daca interpreteaza ce-ai spus. lol
    Poti sa stai unde poftesti, nu e cu rupere de bilet.

  20. #1760 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Pana la urma pot sa stau langa tine . Te servesc cu ceva bun. For the record !
    Mai mai ca n'ai zis "pot sa stau la tine in brate?"

    O sa incerc sa fac si eu act de prezenta, nu promit nimic...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 180 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 339 Last Post: 29-06-2024, 00:49
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts