Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 180 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1701 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Da man am fost de mai multe ori, si in team building, si cu prietenii.
    Nu am spus niciodata NU acestui tip de intalnire, insa as prefera sa mai merg doar cu oameni pe care ii cunosc pentru ca interactiunea intre useri e minimalista.

    NU cred ca as fi avut o relatie de prietenie (zic eu, ca poate ei sunt de alta parere) cu trickz, MonkY, darkone daca ne-am fi intalnit pt 2 ore din care fugeam unul de altul 90 de minute.
    Mane, repet, eu cand a fost cu firma au fost 4 runde (20 x 3 + 12 = 72 minute), dar noi am stat acolo aproape 3 ore.Sa inteleg ca EA-ul nu a avut bani decat de o runda, dupE care v-a trimis acasa?
    E ceva gen sa mai schimbi atmosfera.Joci 20min, te relaxezi apoi pe fotoliile alea, mananci, bei, iar joci...
    Sau poate unde ati fost voi nu vi s-a asigurat camera aceea amenajata cu fotolii, care arata exact ca un bar.

    Practic e o iesire obisnuita, presarata cu momente de laserzone pentru cine vrea.Eu sunt de parere ca mai rpd se leaga o prietenie intr-un joc (de orice fel) decat stand si discutand.Am fost la 4 intalniri, niciodata nu am legat prietenii noi fata de cei pe care ii stiam deja ca sunt super de treaba de pe forum sau de pe XBL.Poate sunt eu mai anti-social, dar asta e adevarul.

    Nici nu ma vad spunand: vai ce de treaba a fost baiatu ala langa care am stat la masa (ce gay suna! ), dar am ramas tovaras cu toti baietii de la COD4.Intotdeauna o prietenie se leaga FACAND ceva (sport, jocuri, etc) decat daca stai la masa si vorbesti.

    Oricum repet, poate se va organiza pe viitor si una de Laser zone.

  2. #1702 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Mane, repet, eu cand a fost cu firma au fost 4 runde (20 x 3 + 12 = 72 minute), dar noi am stat acolo aproape 3 ore.Sa inteleg ca EA-ul nu a avut bani decat de o runda, dupE care v-a trimis acasa?
    E ceva gen sa mai schimbi atmosfera.Joci 20min, te relaxezi apoi pe fotoliile alea, mananci, bei, iar joci...
    Sau poate unde ati fost voi nu vi s-a asigurat camera aceea amenajata cu fotolii, care arata exact ca un bar.

    Practic e o iesire obisnuita, presarata cu momente de laserzone pentru cine vrea.Eu sunt de parere ca mai rpd se leaga o prietenie intr-un joc (de orice fel) decat stand si discutand.Am fost la 4 intalniri, niciodata nu am legat prietenii noi fata de cei pe care ii stiam deja ca sunt super de treaba de pe forum sau de pe XBL.Poate sunt eu mai anti-social, dar asta e adevarul.

    Nici nu ma vad spunand: vai ce de treaba a fost baiatu ala langa care am stat la masa (ce gay suna! ), dar am ramas tovaras cu toti baietii de la COD4.Intotdeauna o prietenie se leaga FACAND ceva (sport, jocuri, etc) decat daca stai la masa si vorbesti.

    Oricum repet, poate se va organiza pe viitor si una de Laser zone.
    insisti degeaba,lumea de aici e axata pe mancare

  3. #1703 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Taw - decat sa explici, mai bine faci ceva de genul - pe data de xx.xx.2010 - intalnire la Laser, inscrieri xx locuri - si vezi tu cine vrea sa vina - nu e obligatoriu sa organizeze Monky, Mo, Grey, donely sau subsemnatu ceva - orice user poate organiza o intalnire - chiar am zis de mai multe ori ca userii din provincie sa se organizeze si sa faca intalniri si apoi sa puna poze.

    Noi nu incercam sa creem o comunitate legata de niste persoane (respectiv moderatori) ci legate de comunitate, grupuri de interese (console/jocuri in general) si evident legate de acest site. Ideea generala este BY GAMERS FOR GAMERS -

    Cat despre locul de intalnire de pe 19 - vor veni pozele maine seara (sper) cu localul.

    De asemeni va veni probabil si o propunere de meniu (in linii mari) pentru a exista o organizare si pentru a evita discutiile de genul e prea scump etc. cat si o aproximatie a numarului de locuri disponibile.

    Deci cine isi doreste o participare va rog sa va inscrieti de acum (pentru ca pana maine ar fi bine sa stim cam ce numar de participanti avem).

  4. #1704 SP
    Admin MonkY's Avatar
    The Retro God has spoken !

  5. #1705 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    din pacate eu nu pot veni pe 19 pt ca ajung abia la miezul noptii in Bucuresti... asa ca lipsesc si de data asta, god damn it!
    have fun guys !

  6. #1706 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    insisti degeaba,lumea de aici e axata pe mancare


    Party-up
    Indemn oficial la petrecere !

    Details up soon
    Sper sa vina cat mai multa lume....

  7. #1707 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Intai asteptam mailul cu meniul... am fost la local, avem loc acolo sa ne "destrabalam", incinta respectiva fiind for upto 120 ppl. Si cum va fi rezervat doar pentru CG, eu zic ca vom putea sa ne desfasuram linistiti, fara manele & co. Oricum, pregatiti-va pentru 19.12... Webpredator streaptease - priceless

  8. #1708 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Never...
    He's just teasing you
    Veniti fara griji

  9. #1709 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh glumeam... de unde. Aveti mai jos un teaser

    P.S. Mai trebuie sa slabesti un pic Web

  10. #1710 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Haha , thanks for the tip !
    As if i don't know that myself...

  11. #1711 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    me again

    i will be there...

  12. #1712 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Web, striptease... deja o dam in chestii care nu sunt bune pentru minori

  13. #1713 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Confirm si eu prezenta (+1) dupa cum ne-am obisnuit..

  14. #1714 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Deci in momentul de fata avem asa

    1. Dark Wadder
    2. Khan + 1
    3. rodarkone + 1

    Ii rog pe toti cei care vor sa participe sa ANUNTE - este imperativ pentru ca si noi trebuie sa anuntam cati vom veni - meniul va fi 50 RON (va fi in sistem bufet suedez/bautura din plasa - adica fiecare aduce ce vrea/ cine nu vrea poate cumpara separat de la bar) muzica -> fara manele (singurul request din partea gazdelor).

    Asteptam sa apara Monky cu meniul - pentru a se vedea si despre ce e vorba in materie de mancare. Dupa cum s-a zis spatiu e undeva la 120+ persoane ... se poate opta si pentru un program artistic (Ioan Gury Pascu + The Blue Workers) pentru ~ 20 ron/persoana - dar trebuie sa fim de acord majoritatea cu aceasta optiune.

  15. #1715 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Poti sa ma pui si pe mine pe lista, + Cris. Cred ca o sa vin si eu, nu ?

  16. #1716 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    1. Dark Wadder
    2. Khan + 1
    3. rodarkone + 1
    4. Monky + cris

  17. #1717 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    cand as putea sa dau cu subsemnatul cel mai tarziu pt a participa la acest festin, si tot odata care este ora la care va incepe stripteaseul cough... a toata treba, sau este prea devreme sa se stie aceste lucruri?

  18. #1718 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    E bine sa anunti din timp pentru ca si noi trebuie sa anuntam numarul de participanti - deci ... cu cat mai repede cu atat mai bine.

  19. #1719 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    de la ce ora este? pt ca trebuie sa ma trec in fct de asta cu 1/2/ sau 3

  20. #1720 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    de la ce ora este? pt ca trebuie sa ma trec in fct de asta cu 1/2/ sau 3
    Ora nu a fost inca stabilita... ne este foarte dificil sa rezervam de la o anumita ora cand noi nici nu stim cati vom fi. Dar in mare, probabil va fi vorba de ora 17:00 - 18:00.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 180 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 339 Last Post: 29-06-2024, 00:49
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts