Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 58 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast
Results 61 to 80 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #61 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Pana in 31 Octombrie.

  2. #62 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    oare apare CE?

  3. #63 SP
    Manager paul's Avatar

  4. #64 SP
    Banned HeatoN's Avatar
    thx paul arata fenomenal jocul .are o grafica de milioane.sper ca ,controlul masinilor sa nu fie ca in Godfather sa fie ca in GTA 4 .va aparea oare Collector`s Edition? Vito il va chema pe personaj?

  5. #65 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  6. #66 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    un interviu amplu cu unul dintre producatorii jocului Mafia II, Alex Cox. enjoy RPS Interview: Mafia II | Rock, Paper, Shotgun

  7. #67 SP
    Member killlemalll3's Avatar

  8. #68 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    bai frate ce e cu forumul asta? eu am postat gameplayul ala care la postat killemall3 mai sus si mi s-a sters de ce? Sa i se stearga si lui daca mi s-a sters si mie

  9. #69 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    probabil ca ti s-a mutat pentru ca exista threadul acesta http://www.consolegames.ro/forum/f8-...fia-ii-videos/

  10. #70 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    ok acuma am vazut

  11. #71 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    GOTY pentru mine .... Aici un interviu cu producatorii

    Mafia II Video Game, Developer Interview | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

  12. #72 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    Singurul lucru care nu-mi place la Take 2 si la jocul asta e ca il scot si pe PC si nu numai el mai sunt si altele.Asta ar fi singura mea nemultumire.De joc nu am ce sa zic e super

  13. #73 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by TAZZ View Post
    Singurul lucru care nu-mi place la Take 2 si la jocul asta e ca il scot si pe PC si nu numai el mai sunt si altele.Asta ar fi singura mea nemultumire.De joc nu am ce sa zic e super
    greu de inteles cum singura nemultumire a ta sunt de fapt mai multe
    nu pricep de ce consideri ca e o problema ca apare si pe pc?

  14. #74 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    Pai noi astia cu consolele cumparam jocuri garla fata de alti pe PC si vad ca aproape toti producatori ori nu isi dau seama ori fac din contra.Ar trebui sa numai cumpere nimeni cu consolele nici un joc care apare si pe PC si o sa vedeti atuncia ce fel nu o sa mai apara pe PC si or sa apara numai pe console.Dar nu cred ca e posibil asa ceva.Sunt uni oameni pe care nu ii intereseaza ca apare un joc si pe PC si isi cumpara incontinuuare pe Console.

  15. #75 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by TAZZ View Post
    Pai noi astia cu consolele cumparam jocuri garla fata de alti pe PC si vad ca aproape toti producatori ori nu isi dau seama ori fac din contra.Ar trebui sa numai cumpere nimeni cu consolele nici un joc care apare si pe PC si o sa vedeti atuncia ce fel nu o sa mai apara pe PC si or sa apara numai pe console.Dar nu cred ca e posibil asa ceva.Sunt uni oameni pe care nu ii intereseaza ca apare un joc si pe PC si isi cumpara incontinuuare pe Console.
    tot nu pot sa pricep mare lucru din ce spui.
    poate nu cumperi tu jocuri pe PC, eu am cumparat mai multe decat pentru console.
    nu vad decat avantaje ca apare jocul pe toate platformele, atata timp cat nu se fac simple porturi aiurea.

  16. #76 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Nu vad problema in a cumpara jocuri care apar si pe PC. Practic ma doare fix undeva pe ce platforme mai apare din moment ce eu ma simt bine jucandu-ma. Dar asa-i romanu cu capra vecinului.

  17. #77 SP
    Junior Member Xecutioner's Avatar
    Quote Originally Posted by TAZZ View Post
    Pai noi astia cu consolele cumparam jocuri garla fata de alti pe PC si vad ca aproape toti producatori ori nu isi dau seama ori fac din contra.Ar trebui sa numai cumpere nimeni cu consolele nici un joc care apare si pe PC si o sa vedeti atuncia ce fel nu o sa mai apara pe PC si or sa apara numai pe console.Dar nu cred ca e posibil asa ceva.Sunt uni oameni pe care nu ii intereseaza ca apare un joc si pe PC si isi cumpara incontinuuare pe Console.
    Am inteles, nu suporti jocurile aparute pe pc. E si normal, doar pc-ul ca platforma inseamna compromisuri de grafica, de control, de...oh wait...

    Jocurile multi platforma sunt de multe ori mai slabe pe pc decat pe console, lucru ce ar trebui sa trezeasca ceva frustrare in sufletele celor care joaca pe pc si nu in randul celor care prefera consolele.

    Oricum asta e irelevant pana la urma, fiecare isi alege platforma care i se potriveste. Mai interesant era de aflat cum de reusesti sa iti mentii gramatica si exprimarea in general la nivel de prescolar. Probabil presupune ceva efort.

  18. #78 SP
    Banned TAZZ's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Nu vad problema in a cumpara jocuri care apar si pe PC. Practic ma doare fix undeva pe ce platforme mai apare din moment ce eu ma simt bine jucandu-ma. Dar asa-i romanu cu capra vecinului.
    Problema e ca cei cu consolele cumpara jocurile ,iar cei cu pc-ul nu cumpara deloc.Cand va aparea Mafia 2 pe pc nimeni nu il va cumpara sau daca il va cumpara cineva niciodata nu va ajunge la vanzarile consolelor.PC-ul e o rabla care trebuie sa dispara cat mai repede de pe piata.

    ---------- Post added at 05:50 PM ---------- Previous post was at 05:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by Xecutioner View Post
    Am inteles, nu suporti jocurile aparute pe pc. E si normal, doar pc-ul ca platforma inseamna compromisuri de grafica, de control, de...oh wait...

    Jocurile multi platforma sunt de multe ori mai slabe pe pc decat pe console, lucru ce ar trebui sa trezeasca ceva frustrare in sufletele celor care joaca pe pc si nu in randul celor care prefera consolele.

    Oricum asta e irelevant pana la urma, fiecare isi alege platforma care i se potriveste. Mai interesant era de aflat cum de reusesti sa iti mentii gramatica si exprimarea in general la nivel de prescolar. Probabil presupune ceva efort.
    De unde ai mai aparut si tu ma? Bai frate lasa-ne in pace si da-i drumu pe forumul ala unde vorbesc toti schizofrenici despre pc.PC-ul niciodata nu se va compara cu consolele.Ai intrebat-o pe maicata daca aseara am facut ceva efort cu ea?

  19. #79 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Tazz mai potolestete te rog si nu mai arunca jigniri in stanga si in dreapta,asta daca nu vrei sa iei un ban cat de curand

  20. #80 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    HeatoN (TAZZ) iti mai faci multe clone, crezi ca nu am rabdare sa le dilesc pe toate ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 58 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 14 54 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts