Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 452 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2601 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da-mi numarul tau de telefon pe PM te rog.

    ---------- Post added 18-12-2009 at 02:34 PM ----------

    Am introdus si alte console Sony PS3 -

    Bundle cu Assassin's Creed 2 - Pagina Produsului
    Bundle cu Uncharted 2 - Pagina Produsului

    De asemenea o veste mare - pentru prima data, am primit coduri de unlock bonusuri pentru o precomanda - mai exact la Mass Effect 2. Va vom trimite prin email codurile acestea celor care au facut/fac precomanda incepand cu saptamana viitoare.

  2. #2602 SP
    Member Skaar's Avatar
    Wow ce veste buna. Si exact la jocul cel mai asteptat de mine in 2010.

    P.S. Am dat comanda luni de Army of Two, am fost sunat marti dimineata si mi s-a spus ca jocul pleaca spre mine in acea zi dar inca nu a ajuns. E probabil o intarziere din partea fan curier din cauza vremii si a faptului ca se apropie craciunul, dar poti verifica te rog daca jocul a fost expediat?

  3. #2603 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Imi dai nr. telefon sau nume pe PM? Stiu ca mi-ai mai trimis, dar e mai rapid decat sa il caut eu

  4. #2604 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ummm.. Deci saptamana viitoare primesc un cod.

  5. #2605 SP
    Member St Mael's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    De asemenea o veste mare - pentru prima data, am primit coduri de unlock bonusuri pentru o precomanda - mai exact la Mass Effect 2. Va vom trimite prin email codurile acestea celor care au facut/fac precomanda incepand cu saptamana viitoare.
    Stii cat de mult mi-ai imbunatatit ziua ? Am facut deja precomanda de atunci cand am mai intrebat aici in legatura cu aceste coduri si as fi inteles sa nu fi putut beneficia de ele, dar acum nu pot sa nu ma bucur de raspunsul pe care l-ati primit.

    Acum as vrea sa intreb cum exact procedam pentru a primii unul din cele doua coduri deoarece, din ce vad pe site, vom avea de ales unul din ele, iar cel Terminus parca ma gadila mai mult in momentul acesta . Deci cum vom face sa ne exprimam optiunile pentru saptamana viitoare? Multumiri Gameshop.


    L.E. Acum am citit ca vom fi contactati prin email inainte pentru a alegi unul din cele doua seturi, foarte bine asa, deci nu ramane decat sa astept mail-ul de la voi.

  6. #2606 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Felicitari GameShop! Inca un pas inainte pentru Romania in materie de jocuri! .

  7. #2607 SP
    Junior Member Cipic's Avatar
    Mi-a ajuns consola :X recomand tuturor gameshop, insa fan-ul a dat inca odata dovada de o nesimtire grava a trebuit sa ma deplasez eu la sediul lor cu maxi taxi pt ca ei nu aveau chef sa vina sa mi-l aduca si daca nu ii sunam eu pe ei mai asteptam 2 zile. inca odata multumesc RvsS si imi cer scuze pt multitudinea de PM-uri .

  8. #2608 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cipic: fa o reclamatie la FanCurier. Nu ar trebui sa se intample asa ceva. Nu da vina pe toata firma pentru ca unii angajati nu au chef (sau dau vina pe zapada). Ca dovada, mie mi-au preluat coletele desi nu-mi imaginez cum au reusit sa intre prin spatele blocurilor unde erau nametii de 30cm or so.

  9. #2609 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Cand apare pentru precomanda Red Dead Redemption (PS3)?

  10. #2610 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Razvan am facut si eu pre la mass effect 2 dar nu gasisem CE. si azi am facut si la CE. renunt la vers normala

    ms

  11. #2611 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Cand apare pentru precomanda Red Dead Redemption (PS3)?
    In ianuarie va fi introdus, cand ni se va confirma un pret.

  12. #2612 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Salut Razvan.
    Aveti PS3 pe stoc? Ajunge maine daca comand azi?

    ---------- Post added 21-12-2009 at 02:39 PM ----------

    Mda...Am sunat si era o cucoana foarte deranjata la telefon care mi-a raspuns sec ca nu sunt console PS3 pe stoc.

  13. #2613 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    In acest moment nu avem, dar ajung maine dimineata. Daca faci comanda acum, maine te va contacta colega mea si va putea ajunge miercuri la tine.

  14. #2614 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Splinter Cell: Conviction pt PC o sa aduceti ?

  15. #2615 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    oBL1O - nu sunt sigur in acest moment.

  16. #2616 SP
    Member Imperatore's Avatar
    o sa se poata achizitiona de la gameshop jocul pt Ps3 Darksiders?

  17. #2617 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Imperatore - nu cred.

  18. #2618 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan (te-am văzut �n poză la �nt�lnire )

    ...este pe stoc The Saboteur (X360)?

    Mulțumesc

  19. #2619 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - doar PS3 mai este.

  20. #2620 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RonanN1 - doar PS3 mai este.
    ...păi c�nd a fost de X360? Că stau zilnic cu ochii pe site ...of...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 452 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 181 231 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts