Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 192 of 452 FirstFirst ... 92 142 182 190 191 192 193 194 202 242 292 ... LastLast
Results 3,821 to 3,840 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3821 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Jumper View Post
    Dece nu pot gasi God of War pentru PSP,dau la search,dar zice ca nu a gasit nici un rezultat,mi se mai intampla asa cu multe jocuri.
    Asa este, are o problema cu cautari partiale, dar cand scrii inceputul jocului ai jos o lista de sugestii. Trebuie doar sa dai click pe sugestia respectiva si apoi Go.

  2. #3822 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Imi poti spune de ce nu primesc nici un mail cu parola noua cand dau la "Ti-ai uitat parola?"?

  3. #3823 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Zaktan - da-mi un PM cu adresa ta de email.

    ---------- Post added 12-07-2010 at 05:38 PM ----------

    Mafia 2 la precomanda acum - editiile de colectie - Noutati.

  4. #3824 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    surpriza GOW cand vine ?

    ---------- Post added 12-07-2010 at 05:51 PM ----------

    gata si precomanda la mafia 2 collector's..

  5. #3825 SP
    Banned GhostyAbudy's Avatar
    Ar fi bestial un GoW collection la pret redus. Insa nu cred ca e posibil si in cazul GoW-ului cu 3 in coada , avand in vedere ca n-au trecut mai mult de 4 luni de cand a aparut.

    Se pare ca preturile au fost marite cu 20 de ron in cazul a catorva jocuri. Parca TVA-ul a crescut cu 5 % nu cu aprox 13 la suta.

    RvsS ce se mai aude de PSN Cards ?

  6. #3826 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    COD WAW CE pentru ps3 mai aduceti?

  7. #3827 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker - cred ca te refereai la Gears of War. Pagina Produsului - este acum disponibil.

    GhostyAbudy - cred ca te referi la God of War, nu era vb despre acel joc. Da, ai sesizat bine, s-au marit anumite preturi cu mai mult, altele cu mai putin si altele deloc sau au scazut. Se fac cateva ajustari in acest moment. PSN Cards - cred ca vom aduce, va tin la curent.

  8. #3828 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, este pe stoc?
    Thanks

  9. #3829 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma tem ca nu este.

  10. #3830 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    COD WAW CE pentru ps3 mai aduceti?
    Multumesc pentru raspuns .

  11. #3831 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FormableTube - vad toate intrebarile, daca nu raspund imediat inseamna ca nu am un raspuns inca. Raspunsul este : nu mai aducem, dar in cazul in care vom avea un retur din magazine va fi afisat din nou pe site. Nu stiu insa daca acest lucru se va intampla.

  12. #3832 SP
    Member taz@'s Avatar
    Salut.am facut precomanda pentru Crysis 2 Nano Ed si inca nu am fost sunat pentru confirmare sau voi fi sunat atunci cand il veti avea in stoc?ms

  13. #3833 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    taz@ - cand il avem in stoc.

  14. #3834 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    RvsS, am facut si eu comanda pe site pe la pranz pentru Gears of War 2 si Facebreaker.
    Sper ca nu au trimis pachetul pentru ca nu am fost sunat pentru confirmare si vroiam sa schimb adresa de primire a coletului. Vroiam sa il primesc la servici.

    Cum putem afla?

  15. #3835 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - GOW 2 nu mai este in stoc, a fost scos de pe site. Maine te vor suna colegii mei pentru confirmare Facebreaker si te rog sa le comunici atunci la telefon adresa dorita.

  16. #3836 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Daca in orasul meu nu am sediu fan curier, voi mai plati ceva in plus la cand primesc coletul?

  17. #3837 SP
    Member donatelo's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Daca in orasul meu nu am sediu fan curier, voi mai plati ceva in plus la cand primesc coletul?
    Nu vei platii in plus

  18. #3838 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cum zice donatelo (dar cu un singur "i ).

    Alte informatii: Consola Xbox 360 Slim va veni putin mai repede decat am estimat initial, speram ca pe 23 sa fie gata de trimitere.

    Starcraft 2 este "on schedule" pentru o livrare la lansare pe 27.07.

  19. #3839 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    aaaaaa... sunt plecat in weekendul ala

    sa inteleg ca slimurile le aveti vineri si ajung la noi sambata?

  20. #3840 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - inca nu e stabilit, dar te sunam daca ai precomanda si daca vrei sa trimitem luni in loc de vineri nu e nicio problema.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts