Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 203 of 452 FirstFirst ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 303 ... LastLast
Results 4,041 to 4,060 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4041 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Buna reducerea asta la gameshop, avand cont aici nu am stiut de reducere si am facut precomanda la mafia 2 CE la pretul standard.Daca voi face alta precomanda la mafia 2 CE, ordinea in care voi fi contactat e cea din 27.07.10 sau cea din ziua in care voi face noua precomanda?

  2. #4042 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Buna reducerea asta la gameshop, avand cont aici nu am stiut de reducere si am facut precomanda la mafia 2 CE la pretul standard.Daca voi face alta precomanda la mafia 2 CE, ordinea in care voi fi contactat e cea din 27.07.10 sau cea din ziua in care voi face noua precomanda?
    Mai fa o precomanda la pretul redus, si cand te suna pentru confirmare le spui sa iti trimita doar o bucata, care iti va fi trimisa la pretul cel mai mic (adica cel din precomanda la care ai folosit codul de reducere).
    Nu conteaza ordinea precomenzilor, tot timpul iti va fi trimis produsul la petul cel mai mic.

  3. #4043 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Medal of Honor Limited Edition(PS3) o sa aduceti?
    Si inca ceva.. Pretul la http://gameshop.ro/game.php?id=5014 nu va mai scadea in viitorul apropiat?

  4. #4044 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Mai fa o precomanda la pretul redus, si cand te suna pentru confirmare le spui sa iti trimita doar o bucata, care iti va fi trimisa la pretul cel mai mic (adica cel din precomanda la care ai folosit codul de reducere).
    Nu conteaza ordinea precomenzilor, tot timpul iti va fi trimis produsul la petul cel mai mic.
    Multumesc pentru raspuns.

  5. #4045 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Axeaxel - da un email la [email protected] ca doresti sa confirmi sau lasa un alt nr. de telefon care poate fi apelat si poate confirma.
    Mersi, am trimis un email si cu confirmare dar si cu numarul de telefon pe care ma puteti apela. 10nx si astept Mafia II pe 27.

  6. #4046 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Medal of Honor Limited Edition(PS3) o sa aduceti?
    Si inca ceva.. Pretul la Pagina Produsului nu va mai scadea in viitorul apropiat?
    Medal of Honor Limited - inca nu am informatii, revin cand am.

    Despre Tekken 6 - ma interesez maine.

    ---------- Post added 23-08-2010 at 01:35 PM ----------

    World of Warcraft Cataclysm va fi pe site in scurt timp la precomanda.

  7. #4047 SP
    Senior Member Krusht's Avatar

  8. #4048 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu a fost anuntata aceasta consola pentru teritoriul nostru.

  9. #4049 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Si jocul?

  10. #4050 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Cam cand vom fi sunati pentru Mafia 2? Nu mai am rabdare

  11. #4051 SP
    Member Hazer's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Cam cand vom fi sunati pentru Mafia 2? Nu mai am rabdare
    Hell, nici io. Urasc ca altii deja il joaca..

  12. #4052 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Si jocul?
    Pentru jocul Halo Reach doresc sa ma asigur ca va avea tot continutul european inainte de a-l pune la precomanda, asa ca mai dureaza putin.

    ---------- Post added 23-08-2010 at 03:49 PM ----------

    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Cam cand vom fi sunati pentru Mafia 2? Nu mai am rabdare
    Miercuri sau joi.

    ---------- Post added 23-08-2010 at 04:19 PM ----------

    Halo Reach - editiile speciale au fost adaugate. Contin tot ce contine editia europeana.

    Astept informatii despre editia standard si revin.

    ---------- Post added 23-08-2010 at 04:47 PM ----------

    Civilization V poate fi precomandat acum.

    Pretul la FIFA 11 va creste in curand, so order now

  13. #4053 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Razvan comandasem wow + expansion-uri si gamecard insa am fost plecat din oras si nu am apucat sa le iau din pacate. momentan nu mai pot da comanda ca trebuie sa vina mafia 2 si am precomanda la 3 versiuni (pc, ps3, xbox 360), e vreo problema daca dau comanda din nou pt ele in septembrie? inca o data imi cer scuze.

    vreau sa mai intreb: bundle-ul xbox 360 (slim) cu halo reach (cel cu 2 controllere, gri) va fi si la voi?

  14. #4054 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    rulzmaker - nu e nicio problema, poti anula comanda cand te suna colega mea si dai alta comanda cand doresti.

    Bundle-ul cu Halo Reach nu este inca anuntat pentru teritoriul nostru, daca se modifica ceva te anunt.

  15. #4055 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Cat de sigur este contentul pentru legendary edition la Halo Reach? Ma refer la cartonasele cu bonusuri in-game. Data sigur este cea de pe site sau se intampla ca la Halo 3? Multam.

  16. #4056 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Editiile Halo Reach sunt cele europene, cu tot continutul lor, inclusiv DLC-urile. Despre data pot sa spun ca in acest moment nu exista probleme.

  17. #4057 SP
    Member Hazer's Avatar
    Hell yea! Am fost sunat astazi pentru Mafia 2. Se pare ca sambata vom primi jocul (cel putin eu).

  18. #4058 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    aaaa... au inceput sa sune?
    am facut comanda de cand s-a afista pe site... parca vad ca se intampla ca data trecuta cu starcraft de ma suna dupa cateva zile de la aparitie!

    rezolv ceva daca sun eu la ei?

  19. #4059 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Tare curios sunt de ce nu suntem sunati in ordinea precomenzilor..

  20. #4060 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Stati linistiti, se suna astlfel incat toti sa fiti contactati la timp.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts