Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 239 of 452 FirstFirst ... 139 189 229 237 238 239 240 241 249 289 339 ... LastLast
Results 4,761 to 4,780 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4761 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    eu nu ma sacrific ca sunt bugetar...

    daca imi face careva vreo donatie... ii sunt recunoscator

  2. #4762 SP
    Member maweryck's Avatar
    Simt si eu nevoia sa mai fac niste precizari , pt ca sunt unii care nu inteleg de ce sunt altii deranjati sau de ce au avut posturi mai acide .O sa va zic contextul meu ...Mi-am schimbat tot programul sau mare parte din el in functie de lansarea asta ca sa nu stau toata ziua la serviciu cu gandul la masinute si soldati . M-am trezit transpirat si panicat ca nu m-a sunat de la Fan ...ma imbrac ..ma duc eu peste ei ...sa fac multi kill ca de ce nu mi-a venit jucaria . Dupa ce am dat chiar eu search in calculatorul lor dupa coletul meu m-am resemnat si am venit acasa sa iau numarul sa sun la gameshop . Sun la gameshop , nimic . Deja intarziasem la serviciu cand am postat aici . Pai si atunci sa nu te apuce dracii ? mai ales dupa ce primisem o gramada de confirmari :"ca pe 9 , pe 9... sigur sigur!"
    Mai tarziu am trecut p'acasa si am citit posturile lui Razvan , mi-am mai revenit , mi-a mai scazut tensiunea si am inteles . Nu cred ca e cineva absurd pana la urma sa nu inteleaga atunci cand se intampla ceva . Asta e , o sa fim recompensati si nu avem de ce sa ne mai plangem

    Ce nu inteleg ...genul de gandire " ar trebui sa fim recunoscatori sau sa recompensam noi gameshop ca am primit BFBC2 la lansare sau cu 1 zi innainte " . WTF recompensa si recunostinta mea pt gameshop consta in faptul ca am fost multumit de ei si am cumparat in continuare . Normalitatea inseamna ca lucrurile sa se intample asa cum trebuie nu invers .

    Consider ca Razvan , cel putin nu mai are nici o datorie morala fata de mine . Saracul om , macar are o zi plina si sigur ajunge sa ia un algocalmin pana la sfarsitul ei

    Bafta

  3. #4763 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Saracul om , macar are o zi plina si sigur ajunge sa ia un algocalmin pana la sfarsitul ei
    perfect de acord... la cate energii negative si-a luat azi, imi e sa nu-l calce vreo masina sau sa-i cada vreun ghiveci in cap!

    toata stima!

  4. #4764 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    perfect de acord... la cate energii negative si-a luat azi, imi e sa nu-l calce vreo masina sau sa-i cada vreun ghiveci in cap!

    toata stima!

    Lasa ...sa zica mersi ca nu s-a strans lumea cu furci si cu topoare in fata casei

  5. #4765 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Consider ca Razvan , cel putin nu mai are nici o datorie morala fata de mine . Saracul om , macar are o zi plina si sigur ajunge sa ia un algocalmin pana la sfarsitul ei
    Sunt la a treia cafea. Imi pare sincer rau, este absolut normal sa se primeasca produsul in ziua lansarii. Facem tot ce se poate astfel incat desi nu se poate da timpul inapoi sa se ofere masuri compensatorii.

  6. #4766 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Macar daca tot nu a venit la lansare jocul, asteptam sa vedem ce bonus primim de la gameshop, ca ne-a dat teapa pana la urma azi...

  7. #4767 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Da, ti-a dat o teapa de zile mari. Ce sa zic, trebuie sa traiesti o zi in plus fara superbul COD7.
    Si eu am mai patit-o cu Gameshopul, in special cand am primit Dragon Age Origins Collector's de PC si nu de Xbox, si a trebuit sa mai astept o zi sa-mi vina editia corecta, dar asta e. Nici nu m-am asteptat la vreo compensatie, cum vad ca se practica acum.

  8. #4768 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    @RvsS, acum am ajuns si eu acasa, dezamagit sincer de situatie dar asta e, suntem oameni si toata lumea mai greseste. Vreau sa te anunt ca l-am cumparat prin Diverta, stiu ca tot voi trimiteti si acolo.. sper sa nu fie vreo problema, cand vine maine fan curier le voi spune ca nu mai doresc acel produs

    Te rog citeste acest mesaj! Multumesc anticipat

  9. #4769 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Max - da, se poate refuza maine la Fan Courier. Daca exista o diferenta de pret intre comanda ta si ce ai luat din Diverta, te rog trimite bonul scanat/pozat la [email protected] si vom suport noi diferenta sub forma unei reduceri la urmatorul produs comandat.

  10. #4770 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    RvsS te va scoate la McDonalds si-ti alegi ce vrei din meniul lor.
    Uitati cum facem, ca vad ca unii chiar iau totul prea in serios si nu le mai trece supararea: ii dau eu lui rulzmaker reducerea mea de la urmatorul joc cumparat de pe www.gameshop.ro Se mai sacrifica cineva pentru cate un coleg de aici caruia i-a fost ruinata ziua asta?
    ia da-mi tu reducerea ta. ca eu am avut comanda de peste 750 ron care trebuia sa ajunga astazi si nu a ajuns. nu sunt suparat din cauza asta, dar totusi daca nu am nici o alta solutie, din cate vezi posturile mele anterioare asta e. eu respect foarte mult gameshop-ul si mai ales pe Razvan care intotdeauna a fost prompt ci corect cu mine.

    a, si ca tot e vorba de jocuri primite inainte de lansare. si mie mi s-a intamplat sa primesc jocurile inainte. deci numai de bine de la gs.

    Sanatate.

  11. #4771 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ai vreo idee pe la ce ora ne vine maine jocul?

  12. #4772 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Deci pana la urma maine sigur ne ajunge Black Ops?

  13. #4773 SP
    Member Atrium's Avatar
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Black Ops va ajunge la noi dimineata? Lafel ca Modern Warfare 2?
    Quote Originally Posted by FPS Marius View Post
    Ai vreo idee pe la ce ora ne vine maine jocul?
    Ai �ntrebat și ieri cam pe la aceeași oră același lucru și ți s-a răspuns, că dacă e trimis jocul, de acolo depinde mai departe doar de curier.

    Chiar nu mai se poate aștepta p�nă m�ine ? Este doar un joc, nu un transplant hepatic ortotopic.

  14. #4774 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ati luat-o de la capat?
    chiar mi-e mila de saracu Razvan...

    nu v-a spus ma mai devreme ca au fost trimise azi pachetele? de unde sa stie la ce ora ajunge ala la voi?

  15. #4775 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Razvan, daca nu am bani de AC Brotherhood Auditore Edition la lansare, oare mai prind pe la sfarsitu lunii?

  16. #4776 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Kinect va ajunge la data stabilita? pe 15? sau vor exista intarzieri?

  17. #4777 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Aceeaşi �ntrebare şi pentru Red Dead Redemption Undead Nightmare, mersi!

  18. #4778 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    sau vor exista intarzieri?
    Cred că fraza asta va fi repetată de foarte multe ori de acum �nainte pe acest thread

  19. #4779 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Razvan, daca nu am bani de AC Brotherhood Auditore Edition la lansare, oare mai prind pe la sfarsitu lunii?
    Sunt si eu interesat de acelasi lucru. Va fi un stock limitat sau aduceti mai multe?

  20. #4780 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Geniala faza de la AC Brotherhood..cu bonusu ptr precomanda...nici la Gamestop nu au o oferta asa buna...si pretul e mai mult decat ok..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts