Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 452 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast
Results 481 to 500 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #481 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    a venit curieru azi pe la 10. super! thanks! (urmeaza 2 zile de cascat okii prin Northrend)

  2. #482 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    @h0stile-nu am spus sa fie trecut cu vederea ci doar sa fie livrat la timp atata tot.Eu inteleg ca sunt mii care au precomenzi dar asa cum pt voi este important sa fie livrat la timp poate ca si eu aveam nevoie sa-mi fie adus la dat specificata...Ideea era ca trebuia sa-l fac cadou cuiva a carui zi este pe 15 noiembrie.Siteul din cate stiu eu se numeste gameshop.ro nu wowshop.ro asa ca toate jocurile si toti gamerii ar trebui tratati la fel.Cer doar egalitate,nimic mai mult.
    @Khan-pai nu cred ca te tine nimeni cu forta la servici nu?Poti sa-ti iei si tu concediu la fel ca si ei...Fiecare are prioritatile lui
    Cheers...

  3. #483 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Am o precomanda la WoW addon facuta in februarie, in prima zi cand a fost postat jocul pe site.
    Un Collector pt mine si 3 editii normale pentru niste prieteni.
    Sunt si membru Gameshop.

    Nici pana la ora asta n-a sosit curierul. Imi pare rau, asta e ultima oara cand cumpar de la Gameshop.

    Eu ca eu, oricum nu aveam in plan sa ma joc prea curand, dar ceilalti prieteni m-au sunat azi toata ziua sa ma intrebe daca a sosit coletul.

    Mentionez ca sunt din Bucuresti, adresa de livrare e in centru, Piata Victoriei.

    Cu toate aceste lucruri spuse, e acusi ora 6 si trebuie sa plec acasa, si nu am primit comanda.

    Anul trecut la Burning Crusade am patit la fel, mi-a sosit comanda a doua zi de la lansarea jocului, cu toate ca indeplineam aceleasi conditii: precomanda din prima zi, membru Gameshop, Bucuresti centru.

  4. #484 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mircea Badea - ti-am trimis email cu AWB, imi pare rau de intarziere, stiu ca e important sa vina la timp, ar trebui sa se livreze maine.

    Xristina - nu aducem Fallout 3 deocamdata.
    Soop - ai dreptate, dar nu se poate face nimic in acest sens deocamdata.
    leggollas11 - vom muta depozitul si nu vom fi operationali timp de o saptamana. Dc iti trebuie repede recomand magazinele de retail.

  5. #485 SP
    Member leggollas11's Avatar
    o saptamana incepand de cand si terminand cand ca nu prea am incredere in termeni de genu`"o sapt, o luna etc" ?

  6. #486 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    leggollas11 - cred ca vom putea reincepe trimiteri intre 24 si 26.11. E posibil si ceva mai repede, dar nu e sigur.

  7. #487 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    Deci cam in cat timp vom primi si noi,non-woweristii,jocurile la care am avut precomanda?

  8. #488 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Fara legatura cu WOW WOTLK, depozitul se va muta, deci urmatoarea saptamana va fi inchis tot. Estimez ca dupa 21.11, adica 24-26.11 vom reveni operationali. Cu stocuri actualizate pe site, cu livrari mai rapide, cu tot ce inseamna o firma de logistica specializata.

  9. #489 SP
    Manager paul's Avatar
    Si updateul la site ? Cel promis din vara.

  10. #490 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut paul, site-ul este gata, dar nu am dorit sa modificam doar cosmetic, vreau sa fie si stocuri reale pe site si concursuri la lansaresi premieri pentru cumparatori fideli si oferte speciale - discount-uri serioase, dar pe timp limitat, gen o zi si asta se poate intampla doar cu un depozit adecvat, ceea ce facem acum.

    Nu mai dau nicio data, cand va fi gata anunt cu o saptamana inainte si ii dam drumul.

  11. #491 SP
    Banned Mircea Badea's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mircea Badea - ti-am trimis email cu AWB, imi pare rau de intarziere, stiu ca e important sa vina la timp, ar trebui sa se livreze maine.
    Deci nici macar azi nu e sigur, din moment ce "ar trebui". E ora 14:00, ma suna prietenii in disperare sa vada de colet, si eu ma simt prost de fiecare data cand trebuie sa le zic ca nu inca.

  12. #492 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,
    Poti suna la 021/9336 si daca le dai nr. AWB poti aranja o ora convenabila de livrare sau ridicare de la sediu.

  13. #493 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    RvsS, salut. Am inteles ce-i cu intarzierea, pot astepta inca o saptamana. Poti sa-mi confirmi, te rog, daca primiti Call of Duty: World at War in versiunea Collector's Edition pt. Xbox 360? Multumesc.

  14. #494 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    RvsS, salut. Am inteles ce-i cu intarzierea, pot astepta inca o saptamana. Poti sa-mi confirmi, te rog, daca primiti Call of Duty: World at War in versiunea Collector's Edition pt. Xbox 360? Multumesc.
    este pe site de ceva vreme

  15. #495 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    este pe site de ceva vreme
    Mo, stiu ca este pe site, am precomanda la ei din septembrie. Le-am si scris sa-i notific cu privire la schimbarea adresei de livrare si mi-au raspuns sa le amintesc despre asta cand voi fi sunat, prilej cu care mi-au spus si de intarziere.

    Ceea ce doream sa aflu de la RvsS era daca va veni cu siguranta, ca sa stiu daca are rost sa mai astept.

  16. #496 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Si eu sunt curios daca mai vine ca a trecut de mult de 14 si nici macar nu am fost sunat.

  17. #497 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, avem aceste jocuri comandate de la producator, inclusiv editia de colectie. Astept mai multe detalii ca vi le pot spune.
    Mika - nu s-a mai sunat in perioada asta, dar emailul este suficient.

  18. #498 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, nu a ajuns cumva Left4dEad la voi? Că mor �ncă 4+1 Zile .

    Merci.

  19. #499 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Voi intreba daca putem livra macar noutatile - adica NFS si Left 4 Dead (precum si altele) - inainte de 25.

  20. #500 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    adica cod 5 nu?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 452 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 75 125 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts