Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 279 of 452 FirstFirst ... 179 229 269 277 278 279 280 281 289 329 379 ... LastLast
Results 5,561 to 5,580 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5561 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    De sambata ora 00:01. Orice comanda inregistrata dupa aceasta ora.

  2. #5562 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan daca cumpar Figurină Assassins Creed - Altair

    il pot lua cu 50% mai ieftin multumesc!

  3. #5563 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Cand Intra la precomanda duke nukem balls of steel edition?

  4. #5564 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tray - imi pare rau, dar refuz sa iti raspund. Ai trimis cu buna stiinta o consola banata la service si nu am uitat. Eu aici pe forum raspund de buna voie si nu am bunavointa sa raspund persoanelor care fac asa ceva intentionat. Pentru orice informatii iti stau la dispozitie datele de contact. Sper sa intelegi, nu e nicio suparare, dar e o lipsa de respect si imi mentin parerea.

    FallouT - orice e in stoc, deci raspunsul este da.

  5. #5565 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Sistemul cu stoc-update a fost remediat ? Adica doar cele ce apar ca "in stoc" sunt in stoc, sau aveti pe stoc si unele produse care apar ca "in curand" ?

    Multumesc

    P.S. Jocurile bundle, gen DJ hero/guitar hero, care contin si instrumente, intra la categoria hardware ?

  6. #5566 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    si pe mine ma tenteaza tot figurina cu Altair..dar am o intrebare...pot introduce codul de Membru Gameshop ptr ca transportul sa fie gratis ?(din ce am inteles cand am primit cardul beneficiez de livrare gratuita la orice produs care costa peste 30 ron)

    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Nu vrei sa ti-l si aduca Rvss personal la usa pt. 35 RON ?
    ce-ar fi sa mi-l aduci tu ..

  7. #5567 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu vrei sa ti-l si aduca Rvss personal la usa pt. 35 RON ?

  8. #5568 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am si eu mai multe intrebari legate de oferta care incepe maine?

    1. Call of Duty Prestige Edition va fi redus la 300 de lei sau se considera hardware?

    2. Cum vor fi considerate jocurile DJ Hero bundle? Guitar Hero Bundle? Guitar Hero Warrior of Rocks Superbundle sau Tekken 6 Arcade Stick Controller?

    3. Pe 25 se va lansa Killzone 3, deci va trebui sa apara pe stoc, asa ca oricine il va comanda in acea zi ar trebui sa-l plateasca cu 50% reducere (aprox. 150 de lei, presupunand ca va creste la 300 de lei pretul produsului). Astfel, pt cei care au facut precomenzi este mai avantajos sa renunte la ele si sa comande pe 25 jocul, cu singurul impediment ca livrarea se va face luni sau marti (deci o intarziere de cateva zile fata de data lansarii).
    Este corect scenariul meu sau pe 25 acest produs nu va aparea pe stoc si astfel nu va putea fi cumparat redus?

    4. Este foarte buna reducerea asta, cred ca voi comanda si eu cateva jocuri (GT5, Red Dead Redemption, Test Drive Unlimited 2, Assassins Creed Brotherhood etc.). Sper sa le mai prind pe stoc.

  9. #5569 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    Sistemul cu stoc-update a fost remediat ? Adica doar cele ce apar ca "in stoc" sunt in stoc, sau aveti pe stoc si unele produse care apar ca "in curand" ?

    Multumesc

    P.S. Jocurile bundle, gen DJ hero/guitar hero, care contin si instrumente, intra la categoria hardware ?
    S-a facut update zilnic, sper sa nu mai existe diferente. Singurele diferente ar putea fi in cazul in care este un stoc limitat, se fac mai multe precomenzi - se ia in ordinea in care au fost facute si se poate termina pana ajungem la o anumita comanda, dar sunt cazuri rare.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 05:44 PM ----------

    1. Call of Duty Prestige Edition va fi redus la 300 de lei sau se considera hardware?
    Da, va fi redus cu 50%.

    2. Cum vor fi considerate jocurile DJ Hero bundle? Guitar Hero Bundle? Guitar Hero Warrior of Rocks Superbundle sau Tekken 6 Arcade Stick Controller?
    In mod normal sunt considerate hardware, dar vor intra la promotie. Nu intra la promotie consolele, controllerele, accesorii de console. Restul - la jumatate de pret. Atentie, nu se cumuleaza cu alte reduceri, deci este la jumatate din pretul de afisat standard, nu din pretul de membri.

    3. Pe 25 se va lansa Killzone 3, deci va trebui sa apara pe stoc, asa ca oricine il va comanda in acea zi ar trebui sa-l plateasca cu 50% reducere (aprox. 150 de lei, presupunand ca va creste la 300 de lei pretul produsului). Astfel, pt cei care au facut precomenzi este mai avantajos sa renunte la ele si sa comande pe 25 jocul, cu singurul impediment ca livrarea se va face luni sau marti (deci o intarziere de cateva zile fata de data lansarii).
    Este corect scenariul meu sau pe 25 acest produs nu va aparea pe stoc si astfel nu va putea fi cumparat redus?
    Din pacate, nu functioneaza asa - tot ce este in stoc in afara de precomenzi, Killzone 3 nu se va incadra la reducerea asta. Tot ce este in stoc acum.

    4. Este foarte buna reducerea asta, cred ca voi comanda si eu cateva jocuri (GT5, Red Dead Redemption, Test Drive Unlimited 2, Assassins Creed Brotherhood etc.). Sper sa le mai prind pe stoc.

    Sunt intr-adevar multe preturi bune, e un moment prielnic.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 05:45 PM ----------

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    si pe mine ma tenteaza tot figurina cu Altair..dar am o intrebare...pot introduce codul de Membru Gameshop ptr ca transportul sa fie gratis ?(din ce am inteles cand am primit cardul beneficiez de livrare gratuita la orice produs care costa peste 30 ron)


    ce-ar fi sa mi-l aduci tu ..
    Da, livrare gratuita cu cardul de membru sau codul respectiv. Reducerea se face de la pretul standard, nu de la pretul redus de membri. In cazul figurinei costul ei este 35 lei in total (cu codul de transport gratuit).

  10. #5570 SP
    Member stefipsy's Avatar
    jocurile din seria "hero" ( guitar..dj..) .. pot fi jucate cu un controler normal..deci fara controleru special .. daca comand doar jocul ?

  11. #5571 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, pe X360 se poate juca cu un controller normal. Merge si pe Wii dar e putin mai complicat.

  12. #5572 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    De sambata ora 00:01. Orice comanda inregistrata dupa aceasta ora.
    sambata ora 00:01, adica pe 19.02.2011 la ora 0?

    mai exact peste 4 ore?

  13. #5573 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Mersi de lamuriri. Revin totusi cu o ultima intrebare: Little Big Planet 2 cand revine pe stoc ? multumesc

  14. #5574 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    sambata ora 00:01, adica pe 19.02.2011 la ora 0?

    mai exact peste 4 ore?
    Cand apare bannerul pe site, in cateva ore.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 06:48 PM ----------

    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    Mersi de lamuriri. Revin totusi cu o ultima intrebare: Little Big Planet 2 cand revine pe stoc ? multumesc
    Intreb luni si revin.

  15. #5575 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Si daca iau de exemplu ceva care acum e 50 ron, redus vine 25. Daca bag codul de pe homepage CG voi avea transport gratis?

  16. #5576 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    A aparut banner-ul pe site..
    Putem incepe cu comenzile? pe banner scrie incepand cu 19, iar mai sus tu ai spus ca la aparitia banner-ului pe site vom putea face comanda cu reducerea de 50%, cand va aparea pe site..

  17. #5577 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Razvan , am mai intrebat intr-un post anterior de I am alive , cand apare si ziceai ca fiind distribuitor ubisoft , il veti primi ...dar nu stiti exact cand. Uite , l-am gasit deja available pe alte site'uri. .... desi nu gasisem pe net nimic oficial despre lansare.

  18. #5578 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si daca iau de exemplu ceva care acum e 50 ron, redus vine 25. Daca bag codul de pe homepage CG voi avea transport gratis?
    Da.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 07:31 PM ----------

    Quote Originally Posted by stefipsy View Post
    Razvan , am mai intrebat intr-un post anterior de I am alive , cand apare si ziceai ca fiind distribuitor ubisoft , il veti primi ...dar nu stiti exact cand. Uite , l-am gasit deja available pe alte site'uri. .... desi nu gasisem pe net nimic oficial despre lansare.
    Alte site-uri pot pune ce doresc, nu avem inca informatii oficiale despre acest titlu. Insa daca se va lansa si la noi, va veni oficial prin GS si il vom pune la precomanda.

    ---------- Post added 18-02-2011 at 07:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    A aparut banner-ul pe site..
    Putem incepe cu comenzile? pe banner scrie incepand cu 19, iar mai sus tu ai spus ca la aparitia banner-ului pe site vom putea face comanda cu reducerea de 50%, cand va aparea pe site..
    Fa cand doresti, se aplica reducerea.

  19. #5579 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Fa cand doresti, se aplica reducerea.
    Comanda facuta.
    Maine pleaca cu FanCurier-ul spre mine? Sau abia luni ?

  20. #5580 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Luni se suna, se confirma telefonic si in urma confirmarii ajunge marti.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts