Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 393 of 452 FirstFirst ... 293 343 383 391 392 393 394 395 403 443 ... LastLast
Results 7,841 to 7,860 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7841 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Am si uitat de asta, dar am avut si eu precomanda la BF3 PWP de PC. Nu m-a sunat nimeni sa confirm sau sa anulez, desi stiu ca precomanda era inregistrata...

  2. #7842 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am fost informat ca exista cateva comenzi unde s-a sunat de foarte multe ori dar nu s-a primit un raspuns. Te rog sa ne contactezi pe email sau la telefon ca sa verificam sa nu existe o problema cu numarul de telefon inregistrat in comanda.

  3. #7843 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Eu am primit limited edition chiar daca luni am stabilit telefonic ca renunt la varianta asta si vreau Physical Warfare Pack.
    Nu ma streseaza prea tare niste early unlocks (daca nu ma inseala memoria parca au schimbat sa nu fie nimic exclusiv), dar e un pic aiurea, mai ales dupa ce mi s-a confirmat prin telefon.

    Am incercat sa sun la voi sa va anunt macar ca sa nu am surpriza sa vina si cealalta varianta, dar mi-a intrat fax-ul.

  4. #7844 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Eu am primit limited edition chiar daca luni am stabilit telefonic ca renunt la varianta asta si vreau Physical Warfare Pack.
    Nu ma streseaza prea tare niste early unlocks (daca nu ma inseala memoria parca au schimbat sa nu fie nimic exclusiv), dar e un pic aiurea, mai ales dupa ce mi s-a confirmat prin telefon.
    Salut - nu stiu daca ai apucat sa citesti descrierea de la PWP de pe site. Pentru PWP, pe scurt: se primeste editia Limited iar codul de PWP prin email. Deci ceea ce ai primit este corect si vei primi codul prin email in cateva zile. Daca imi dai pe PM adresa ta voi verifica daca asa este si in sistem. Referitor la fax - trebuie sa suni la 0800842637, sper ca nu ai sunat la alt numar.

  5. #7845 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Sigur nu am fost sunat, ca am telefonul tot timpul deschis, cu mine, si cand am luat Dark Souls a fost bun numarul, deci era bun si la precomanda Nu am mai modificat numarul din contul de pe Gameshop de cativa ani. Oricum nu mai conteaza acum, ca am inteles ca nu mai este.

  6. #7846 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Referitor la intrebarea despre Assassin's Creed Revelations - alte editii PS3 - da, toate editiile de PS3 precomandate vor contine si Assassin's Creed 1. Atentie insa, este valabil doar pentru prima livrare, adica daca se va cumpara mult mai tarziu (in ianuarie de exemplu) este posibil sa nu mai contina AC 1.

  7. #7847 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Referitor la intrebarea despre Assassin's Creed Revelations - alte editii PS3 - da, toate editiile de PS3 precomandate vor contine si Assassin's Creed 1. Atentie insa, este valabil doar pentru prima livrare, adica daca se va cumpara mult mai tarziu (in ianuarie de exemplu) este posibil sa nu mai contina AC 1.
    Ok,ms deci dacă fac precomanda zilele astea de collector edt ps3 nu e nicio problema.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  8. #7848 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Battlefield 3: Installing! Gameshop ftw!
    Acuma ramane sa primim si codul ptr PWP in timp util( desi cred ca ajung la unlock-urile alea azi)

  9. #7849 SP
    Member Dante's Avatar
    La curier nu ajung detaliile suplimentare din comenzi? Am specificat o adresa alternativa pentru livrari pana in ora 16 dar curierul nu a vrut sa vina si a zis ca vine maine dimineata la aceiasi adresa unde poate nu e nici maine nimeni. Pot lua comanda personal azi din bucuresti? Este vorba de precomanda la BF3 PWP

    LE: o sa-l iau de la sediul curierului azi

  10. #7850 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, ma bucur ca s-a rezolvat.

  11. #7851 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Daca cei care il primesc prin curierat l-au primit deja...pot sa ma duc si eu sa-l ridic din GameShop? Pentru asta am optat....ridicare din magazin.

  12. #7852 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mi-a ajuns BF3 cu o zi mai devreme. Sunteti extraordiari!

  13. #7853 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    Bravo GameShop. Si eu am primit BF3.

  14. #7854 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Ce naspa OMG . Mi am sunat curierul si mi a spus ca are pachetul dar eu am plecat deja din oras

  15. #7855 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Vod00 View Post
    Daca cei care il primesc prin curierat l-au primit deja...pot sa ma duc si eu sa-l ridic din GameShop? Pentru asta am optat....ridicare din magazin.
    Maine.

  16. #7856 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Interesant, adica e mai simplu din punct de vedere al costurilor pentru voi...si tot noi avem de suferit.

    Dar intrebarea mea este: Care este diferenta? Ca oricum si celor carora le dati jocurile prin curier, le puneti bonul fisca, deci tot il vindeti mai devreme...

  17. #7857 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am informatiile solicitate.

  18. #7858 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Oricum, am asteptat atat, nu mai conteaza o zi. Mersi de raspunsuri.

  19. #7859 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am facut comanda 201110030192583648 la Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack la pretul de 170.91 ron. A ajuns azi la 189.89 ron. Pretul de 170 ron a fost confirmat si de colega d-vs cand am fost sunat. E a doua oara cand imi vine jocurile la pret marit... Cum o rezolvam?

  20. #7860 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    justamodel
    - te rog sa ne contactezi la [email protected] sau 0800842637.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 393 of 452 FirstFirst ... 293 343 383 391 392 393 394 395 403 443 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts