Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 293 of 452 FirstFirst ... 193 243 283 291 292 293 294 295 303 343 393 ... LastLast
Results 5,841 to 5,860 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5841 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    Am fost sunat ieri si mi-a zis o domnisoara ca toate produsele sunt in stoc si azi cand a venit fanu am primit 2 produse din 4 WTF?!
    Am comandat Street Fighter 4 Collectors xbox360, Call of Duty World at War collectors Xbox360, GTA 4 xbox360 si Mini Ninja PC si am primit doar GTA 4 xbox360 si Mini Ninja. Razvan?

  2. #5842 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Aliosa - stocul s-a updatat azi dimineata, dar mai sunt comenzi in procesare. Se va mai face un update astazi dupa ora 14.

    dante23481 - te rog din suflet sa nu mai faci offtopic pe thread. Te-am mai rugat, dar nu te poti abtine. Te rog frumos. Da-mi PM daca vrei.

  3. #5843 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    Da mi nr tau de tel daca vrei sa vb, probabil ma crezi un putoi cu 2 clase,daca vrei sa imi transmiti ceva ar fi bine sa asculti ambele parti, era o vb, clientul e stapanul, vad ca sunt facut presul tau acum, astept nr tau
    Mi-a "placut" asta

    Gameshop a facut mereu tot ce a putut, da-mi tu un exemplu de website care macar s-a gandit sa ofere 50% reducere ? Ca au fost luate intr-o ordine aiurea comenzile, asta e alta problema, dar nu trebuie sa te comporti asa violent.

  4. #5844 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Aliosa - stocul s-a updatat azi dimineata, dar mai sunt comenzi in procesare. Se va mai face un update astazi dupa ora 14.

    dante23481 - te rog din suflet sa nu mai faci offtopic pe thread. Te-am mai rugat, dar nu te poti abtine. Te rog frumos. Da-mi PM daca vrei.
    ok iti accept scuzele ca m ai facut mincinos dar nu pe pm, cum ramane , vad ca lumea primeste gt 5 parca nu mai era...pfffa hai razvan nu imi mai pune pumnul in gura, nu am mancat rahat pana la urma am avut dreptate, nu mai stau sa ma mai obosesc stai linistit, nu iti mai poluez threadul,alta data te rog ai grija cu afirmatiile facute in graba, se pare ca eu stiu mai multe din firma aia decat stii tu, o zi buna si bucurati va de gt 5, joc ft bun
    @naz daca nu se editau posturile mai vechi ai fi vazut de ce m am enervat dar se pare ca nici tu nu citesti tot ce s a postat,eu am spus ca primim gt 5....apoi acuzat ca sunt mincinos samd, hai ca nu are rost to mie mi se sparg oalele in cap,las pe altii sa decida cine a mintit
    alooooo razvan remember? ai spus ca sunt mincinos in leg cu gt5 ca nu vom mai primi gt5 ia citeste mai sus, iti mai spun useri sunati pt gt 5, mi e lene o sa spuna singuri,nici scuze vad ca nu iti ceri, eu daca te jigneam cum ai facut o tu sareau moderatorii sa imi dea warn sau ban, tu ai voie

  5. #5845 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    cornel - da-mi email tau pe PM sa verific.

    ---------- Post added 22-02-2011 at 12:04 PM ----------

    Quote Originally Posted by dante23481 View Post
    ok iti accept scuzele ca m ai facut mincinos dar nu pe pm, cum ramane , vad ca lumea primeste gt 5 parca nu mai era...pfffa hai razvan nu imi mai pune pumnul in gura, nu am mancat rahat pana laurma am avut dreptate, nu mai stau sa ma mai obosesc stai linistit, nu iti mai poluez threadul,alta data te rog ai grija cu afirmatiile facute in graba, se pare ca eu stiu mai multe din firma aia decat stii tu, o zi buna si bucurati va de gt 5, joc ft bun
    @
    Nu iti pune nimeni niciun pumn in gura. Te-am rugat sa imi scrii pe PM pentru ca de zeci de pagini nu faci decat sa scrii despre GT 5 incontinuu. Pui poze, pui filme, stii chestii dar nu poti sa spui de unde. Am inteles, nu ti s-a trimis. Putem sa trecem mai departe? Poti sa imi scrii ce vrei pe PM, dar nu sunt de acord sa omori threadul.

  6. #5846 SP
    Member iUser's Avatar
    Azi nu se lucraza ? Astept sa ma sune , dar nimic... E prea dimineata?

  7. #5847 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mozambic - se suna la foc continuu.

  8. #5848 SP
    UberDude Honord's Avatar
    RvsS... zimi si mie te rog care e treaba..Sambata dimineata am comandat figurina + tricou + 3 luni Gold. Am primit confirmarea pentru figurina + tricou si cand ma suna pentru 3 luni Gold imi spune ca nu mai e in stoc. Ajung acasa vad ca apare IN STOC nici macar STOC LIMITAT ci IN STOC. Astept pana azi dimineata sa faceti update la site, vad acum IN STOC pai pana la urma cum e? mai dau iara comanda?

  9. #5849 SP
    Member AngelOfPain's Avatar
    Eu inca nu inteleg cum se poate intampla una ca asta! Am dat vineri pe la 20:30 comanda la un jocul x, am fost sunat ieri pe la 13 sa mi se confirme ca e pe stoc si pleaca spre mine. Dupa jumatate de ora am mai fost sunat sa confirm doua jocuri, le-am spus de comanda precedenta si au spus ca o sa fie trimise impreuna.
    Toate bune si frumoase, pana azi cand, spre surprinderea mea, primesc doar jocurile, fara jocul x. Sun la gameshop, nimeni nu stie cum mi-a fost confirmata comanda, cica produsul nu se afla pe stoc.

    Sper sa nu fiu luat cu abureala ca nu am auzit eu bine, eram pe speaker, a auzit si prietena confirmarea. Oare de acuma trebuie sa ne apucam sa inregistram convorbirile?

    Am scris si in post-ul precedent, laudabila intiativa, dar cam atat!

    Ps: Modul in care sunt procesate comenzile ramane un mister.

  10. #5850 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    @Honord:
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Aliosa - stocul s-a updatat azi dimineata, dar mai sunt comenzi in procesare. Se va mai face un update astazi dupa ora 14.
    Sper ca se aplica si in cazul tau. Ma rog, au mai multe erori de genul asta pe site. Sper sa se rezolve cu noua versiune.

  11. #5851 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Honord - sunt comenzi confirmate si in curs de facturare, dureaza putin procesarea lor. La ora 14 se va face un nou update de stoc.

    AngelOfPain - a fost o problema la depozit in cazul comenzii tale, au confirmat gresit. Imi pare rau, este o greseala pe care nu am reusit sa o prindem la timp.

  12. #5852 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Eu as vrea (si cred ca vorbesc in numele tuturor celor nemultumiti) o explicatie ptr ordinea alandala in care s-a sunat...nimic mai mult

    Quote Originally Posted by Honord View Post
    RvsS... zimi si mie te rog care e treaba..Sambata dimineata am comandat figurina + tricou + 3 luni Gold. Am primit confirmarea pentru figurina + tricou si cand ma suna pentru 3 luni Gold imi spune ca nu mai e in stoc. Ajung acasa vad ca apare IN STOC nici macar STOC LIMITAT ci IN STOC. Astept pana azi dimineata sa faceti update la site, vad acum IN STOC pai pana la urma cum e? mai dau iara comanda?
    Asta deja mi se pare ...dupa ce ca vei primi figurina DESI ai comandat sambata...si multi altii printre care muggs,eu etc nu o vom primi DESI am comandat-o vineri seara...sa mai comentezi...e deja...

  13. #5853 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Bun, deci ieri aveam impresia că am rezolvat oarecum problema (pe PM cu Răzvan) pe care o aveam, dar se pare că nu.

    Aveam două comenzi, una făcută vineri seara după ce s-a afișat bannerul ghiduș pe site și Răzvan a anunțat că putem �ncepe să comandăm, și �ncă una făcută s�mbătă. �n total 4 jocuri, dintre care unul era CE (SF4). Booon, toate bune și frumoase, aștept ziua de luni să fiu sunat pentru confirmare.

    Ieri am fost sunat �n jurul orei 14 �nsă nu aveam telefonul la �ndem�nă, deci n-am putut răspunde. Am �ncercat eu ulterior să i-au eu legătura cu domnișoara de la call center, �nsă �n zadar, nu mi s-a răspuns la nici unul dintre apeluri. �ntre timp am �ncercat să-i explic pe PM lui Răzvan cele �nt�mplate, mi-a confirmat că SF4 CE nu mai este pe stoc, am stabilit să nu mai fiu sunat pentru celelalte 3 jocuri comandate, urmau să fie trimise direct.

    Astăzi, surpriză: domnișoara de la call center sună �n jurul orei 11 să mă �ntrebe dacă mai este valabilă comanda făcută s�mbătă și �mi spune că de fapt din cele două jocuri, doar unul mai este pe stoc. Pentru comanda făcută s�mbătă nu a putut să-mi ofere detalii pentru că ... nu s-a ajuns �ncă la ea!

    Deci se sună total aleator și fără nici un fel de ordine prestabilită. Există șanse ca Gigel care a comandat ieri să fie sunat �naintea mea, care am comandat vineri, deci practic să primească un joc care trebuia de fapt să plece spre mine!

    Lăudabilă inițiativa Gameshop, �nsă total dezastruos felul �n care s-au procesat comenzile.

  14. #5854 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    darkpaul13 - salut, am intrebat ce s-a intamplat, este posibil ca intr-una dintre zile sa se fi luat in alta ordine comenzile pentru ca s-a sunat de catre mai multi operatori. Am rugat sa se verifice si sa se revina la ordinea normala. Multumesc.

  15. #5855 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    Eu as vrea (si cred ca vorbesc in numele tuturor celor nemultumiti) o explicatie ptr ordinea alandala in care s-a sunat...nimic mai mult



    Asta deja mi se pare ...dupa ce ca vei primi figurina DESI ai comandat sambata...si multi altii printre care muggs,eu etc nu o vom primi DESI am comandat-o vineri seara...sa mai comentezi...e deja prea mult..
    Dude.. sincer, cry me a river. Nici NU SPERAM sa prind figurina iar prima comanda a fost cele 3 luni de Live printre care a fost ultimul telefon de confirmare primit ieri la ora 3 si mi s-a spus astfel..ca nu mai e in stoc. Cum adica sa nu comentez, cand totul e pe banii mei.
    Sau esti cumva invidios ?

  16. #5856 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Dude.. sincer, cry me a river. Nici NU SPERAM sa prind figurina iar prima comanda a fost cele 3 luni de Live printre care a fost ultimul telefon de confirmare primit ieri la ora 3 si mi s-a spus astfel..ca nu mai e in stoc. Cum adica sa nu comentez, cand totul e pe banii mei.
    Sau esti cumva invidios ?
    Gresesti..nu e NIMIC pe banii tai pana nu vine nenea curierul la usa si ii platesti....aaa..daca plateai inainte sa vina comanda..cu cardul..atunci aveai tot dreptul...

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    darkpaul13 - salut, am intrebat ce s-a intamplat, este posibil ca intr-una dintre zile sa se fi luat in alta ordine comenzile pentru ca s-a sunat de catre mai multi operatori. Am rugat sa se verifice si sa se revina la ordinea normala. Multumesc.
    imi este peste putinta sa-mi dau seama de ce s-a luat "in alta ordine" indiferent ca s-a sunat de la mai multi operatori..adica cum ?
    Operatorul X ia comenziile de vineri
    Operatorul Y ia comenziile de sambata
    Operatorul Z ia comenziile de duminica samd...dar ce surpriza...Operatorii Y,Z etc au terminat inaintea operatorului X..
    si indiferent de acest lucru...si sa fii sunat in paralel...tot nu e corect...adica cel care a comandat duminica sau luni are aceiasi sansa cu ala care a comandat vineri sa prinda ceva...

    Si iata cum ceea ce trebuia sa fie o promotie prin care sa ne simtim si noi ca in tariile civilizate a devenit o Promotie in cel mai pur stil balcanic(ca sa nu zic romanesc) adica Tombola..


    P.S.Eu zic sa mergem in fata Gameshop inarmati cu furci si topoare..sa ne cerem drepturiile

    P.S.S Am aflat ca am fost sunat ...mi s-a confirmat o comanda facuta vineri la ora 0.30...insa pe cea de vineri de la 22.35 nimic

  17. #5857 SP
    Member kosashu's Avatar
    Am fost sunat astazi, maine imi sosesc jocurile. GT5 a fost pe stoc, la fel si God of War, Uncharted 2 nu mai este pe stoc! Multumesc Gameshop! Si daca nu era decat un singur joc, tot era super! Mega oferta GAMESHOP!

    p.s. darkpaul13 are mare dreptate. In fond si la urma urmei, e un cadou facut de Gameshop pentru comunitatea de gameri hardcore sau ocazionali! Nu stiu de ce va agitati asa tare ca nu ati mai gasit pe stoc jocul x sau y cand s-a precizat clar ca promotia este IN LIMITA STOCULUI DISPONIBIL. Iar legat de ordinea in care se suna pentru confirmarea comenzilor, e fix treaba lor in ce ordine suna! Credeti ca rezolvati ceva daca tot latrati la Razvan aici pe forum?? RELAX!!!!!

    p.p.s. Razvan, te compatimesc!

  18. #5858 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    Vezi prietene ca noi nu suntem caini sa latram, noi vorbim e altceva si nu inteleg care e problema? Te-ai vazut cu jocurile si nu sti cum sa te comporti? E normal sa punem intrebari ca platim produsele nu le primim gratis, ti se pare corect sa ti se confirme un produs si pe urma sa nu il primesti fara nici o explicatie?

  19. #5859 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    GT 5 ieri nu era pe stoc, azi a fost.De ce sa suni luni la 17:15 dupa program si sa zici ca nu este un anumit produs pe stoc, cand poti suna a doua zi pana in 17 si sa prind ceea ce vreau?

  20. #5860 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incepe sa-mi para rau ca am mediatizat super oferta cu 50% discount... Am ratat si eu cateva jocuri, dar nu e capat de tara. C'est la vie... Eu nu inteleg insa de ce va refulati la adresa lui RvsS. El e aici din proprie initiativa, ca sa dea o mana de ajutor... Nu-l luati va rog ca pe "angajatul vostru" ca ne suparam. La fel de aiurea mi se pare si expresia "Eu sunt stapanul tau pentru ca eu sunt clientul". Sa fim seriosi... e o piata libera, nu e nimeni stapanul nimanui. Incercati sa intelegeti situatia si sa fiti mai respectuosi cu o persoana care nu e platita la numarul de posturi sau raspunsuri pe forum. Bafta!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts