Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 418 of 452 FirstFirst ... 318 368 408 416 417 418 419 420 428 ... LastLast
Results 8,341 to 8,360 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8341 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Mie chiar imi trebuia un controller dupa ce am vandut al doilea Xbox 360 si am avut noroc sa prind oferta respectiva din timp cu inca o reducere de 15%.

  2. #8342 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, s-au epuizat controllerele respective cu bundle joc, dar am introdus un controller la pretul respectiv - Pagina Produsului.

    Incercam sa suplimentam cu alternative acolo unde s-au epuizat produsele.

    Momentan doar 3 persoane au trecut in comentariu textul Sunt membru consolegames. Vom discuta cu administratorii site-ului la sfarsit si cu drag vom achita 1% pentru comenzile acelea, chiar daca nu e suma mare, speram sa ajute.

  3. #8343 SP
    Member Sadismek's Avatar
    Am o nelămurire. Dacă am luat Assassin's Creed III Freedom Edition de pe site-ul vostru, nu ar trebui sa am deja card membru?

  4. #8344 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    scuze pt offtopic, oricum mi-am facut un car de nervi din cauza unor oameni care faceau scandal si au stat la coada 3 ore pt un mouse...am pierdut ceva interesant? as fi vrut sa iau ceva de la voi dar acum am ajuns acasa

  5. #8345 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Sadismek View Post
    Am o nelămurire. Dacă am luat Assassin's Creed III Freedom Edition de pe site-ul vostru, nu ar trebui sa am deja card membru?
    Rugam sa ne scrii la [email protected], verificam si trimitem prin email codul.

  6. #8346 SP
    Member adin33's Avatar
    Acum 5 minute am fost sunat pentru Far Cry 3 Insane PS3 version, pe joi sau vineri ajunge, mutumesc gameshop.

  7. #8347 SP
    Member Dell 17's Avatar
    S-au terminat precmenzile ptr far cry 3 ps3?

  8. #8348 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    S-au epuizat. Te rog scrie-ne la [email protected] si maine te va contacta colega mea daca va exista o anulare.

  9. #8349 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Se mai suna si maine pentru Far Cry 3?

  10. #8350 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, procesul este in desfasurare. Toate precomenzile inregistrate deja pot fi onorate, am inteles ca a fost un numar de persoane care nu au raspuns, verifica te rog daca ai un apel de la noi.

  11. #8351 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Nu, nu am, am sunat deja la voi dar mi s-a raspuns scurt ca voi fi sunat maine. M-am gandit sa verific si aici, totusi. Multumesc mult.

  12. #8352 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da, procesul este in desfasurare. Toate precomenzile inregistrate deja pot fi onorate, am inteles ca a fost un numar de persoane care nu au raspuns, verifica te rog daca ai un apel de la noi.

    really?
    eu am avut comanda pentru 2 bucati FarCry CE pentru PC si una mi-a fost anulata...
    mai e ceva de comentat? am facut 2 comenzi diferite una dupa alta... si nu mi se da decat o bucata...

    cine si-o mai pune baza-n voi la precomenzi...
    se pare ca tot nu m-am invatat minte dupa Mass Effect 3.

  13. #8353 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Verific si revin. Stiu ca dintre toate tipurile de produse, standard, CE, PC, PS3,Xbox 360, doar pe acest tip de produs (PC CE) am primit ceva mai putin decat aveam nevoie. Cum se intampla toate doar la tine....

    Oricum, am vazut comenzile, ma interesez si revin maine sa vad ce se poate face. Multumesc.

    ---------- Post added 27-11-2012 at 11:55 AM ----------

    SirAndrew - vei fi contactat teleonic si pentru editia urmatoare.

  14. #8354 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ok, s-a rezolvat si cu cea de-a doua bucata de CE.
    thx.

  15. #8355 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

    Quote Originally Posted by RvsS;898596
    [B
    Am hotarat de asemenea, dupa ce ne-am consultat cu echipa CG, sa sustinem acest site si comunitatea in continuare.

    Astfel, in momentul in care veti face comanda, dupa ce mergeti in cos (la casa) aveti un camp de comentarii. Treceti in campul de comentarii textul: Sunt membru Consolegames.ro si am nick-ul [Nick-ul vostru].

    Gameshop va acorda 1% din achizitia voastra catre Consolegames.ro pentru a ajuta cu hosting-ul si intretinerea si pentru a mentine standardele de calitate. Cumparand de la Gameshop maine veti contribui la suma pe care Gameshop o va plati catre Consolegames. Precizam ca pe voi acest lucru nu va costa nimic.
    [/B]
    Mai e valabila chestia asta?

  16. #8356 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am facut acest lucru de Black Friday. Din cate am inteles, 3-4 persoane au facut acest gest si vom calcula si vom plati catre CG. Este o idee sa continuam campania, voi discuta cu administratorii.

    ---------- Post added 28-11-2012 at 11:15 AM ----------

    Daca se permite, vom publica nick-urile persoanelor care au participat la Black Friday si datorita carora vom dona 1% din incasariel de la ei catre CG: AlanPoe,psypc2,FallouT si inca o persoana care nu a trecut nick-ul. Le multumim si noi.

  17. #8357 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    primim maine far cry?
    l-ati trimis catre curier?

  18. #8358 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, Fan Courier va livra si vineri program normal, asa ca sunt toate sansele sa ajunga la voi la lansare.

    ---------- Post added 29-11-2012 at 11:51 AM ----------

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Daca se permite, vom publica nick-urile persoanelor care au participat la Black Friday si datorita carora vom dona 1% din incasariel de la ei catre CG: AlanPoe,psypc2,FallouT si inca o persoana care nu a trecut nick-ul. Le multumim si noi.
    Se adauga userul adin33 intre cei care au comandat de BF. Ii multumim si noi.

  19. #8359 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da, Fan Courier va livra si vineri program normal, asa ca sunt toate sansele sa ajunga la voi la lansare.[COLOR="Silver"]
    AHA... SUNT 99% SANSE!
    era sa am de-a face cu acel 1%!

    noroc ca a fost mana destinului... Doamne Doamne vrea sa ma joc Far Cry azi cu siguranta!

    cand sa intru in scara blocului tocmai iesea curierul cu pachetul in brate.
    il abordez cu sarmul meu natural si imi spune ca a sunat la nr de telefon pe care il avea dar ca a raspuns un nene care nu stia nimic de niciun joc..
    pai normal ca nu stia pentru ca numarul de telefon care era trecut pe foaia lui era gresit cu o cifra!

    asa ca a fost cat pe ce...

  20. #8360 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    La noi e corect in sistem si in comanda, verificam la Fan. Daca e completat de ei de mana si au gresit lansam o reclamatie.

    Ma bucur ca s-a rezolvat. Sarmul conteaza

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 418 of 452 FirstFirst ... 318 368 408 416 417 418 419 420 428 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts