Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 76 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #901 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Very nice ! Nu prea sunt hotarat ce parere am fata de luciul ala de pe costum, dar all in all, design-ul e super !

    Edit: Acum ca m-ai pus pe cautare Bowen, pot spune ca fac ce fac si PUN MANA CUMVA pe asta !!!

    23.5 inch !!!!!!!!!!!!!!!





    LE: viezure, sunt desenator de profesie. Fetzele spun totul

  2. #902 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Mie supermanca si catwomananca nu-mi aduce a manga.
    Vroiam sa zic nu-mi aduc

    Statueta asta pusa de tine de Bowen, daca si pe ambalaj scrie ca-i mai limitata decat de obicei, cred ca va fi extrem de greu de procurat. In orice caz, e bestiala.

  3. #903 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Pai s-au vandut toate. Am gasit-o pe eBay la 349 $

    Anyway, asta a fsot metoda lui Disney de a arata ca stiu sa faca si actiune !


  4. #904 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    350$ pe ebay e destul de ok,tin minte ca pe play se vindea cu 300 de lire la preorder anul trecut.
    Goliath,vechi de aproximativ 15 ani.
    Attached Images Attached Images p6140091.jpg

  5. #905 SP
    Member Legolas13's Avatar
    HA ! Si eu il am, da' nu mai am aripile

  6. #906 SP
    Member viezure's Avatar
    Legolas, pune si tu cateva desene de ale tale, chiar m-ai facut curios la faza cu "sunt desenator"

  7. #907 SP
    Member Legolas13's Avatar

  8. #908 SP
    Banned Trip's Avatar

  9. #909 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Quote Originally Posted by Gowron View Post
    Din seria Military e primul. Vor mai urma, stiu tot ce a aparut. Problema este ca sunt foarte rari pe eBay.uk, eu iau numai 7" scale, iar din US ma dispera shipment-ul.
    Din Germania. Pretul este f ok, inclusiv taxele. Ajunge cam intr-o saptamana.

    Military - Set x 6 -Action Figures *Series 1* McFarlane - eBay (item 280561416488 end time Oct-12-10 13:42:42 PDT)

  10. #910 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    Quote Originally Posted by Legolas13 View Post
    Din Germania. Pretul este f ok, inclusiv taxele. Ajunge cam intr-o saptamana.

    Military - Set x 6 -Action Figures *Series 1* McFarlane - eBay (item 280561416488 end time Oct-12-10 13:42:42 PDT)

    Multumesc. O singura problema: Au 6 cm fiecare - sunt seria mica. Eu am disperat pe 7". Oricum ridic doi astazi de la vama/posta si sapt. viitoare mai vin 3, tot din US.

  11. #911 SP
    Member Legolas13's Avatar

    Inca una

    Inca o bijuterie la colectie ! Nu e action figure, dar e p-acolo ! Thanks Bodo !



    In caz ca e greu de recunoscut lol
    Attached Images Attached Images 3.jpg 5.jpg 6.jpg

  12. #912 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    Din pacate nu pot face poze cu ei inca, dar am sa postez imaginile oficiale pentru cei 2 primiti astazi. Ca nivel al detaliului sunt... uimitori. Armele sunt realizate exemplar, chiar si ochelarii de protectie de pe casca au geamul transparent. Ma rog, sunt poate subiectiv, dar faptul ca M4A1 este la fel cu cea reala, iar pistolul reproduce fin H&K USP-ul ma fac sa nu regret cei 74$/ bucata.
    Attached Images Attached Images military1_armysoldier_photo_06_dp.jpg military1r3_marinesniper-r3_photo_01_dl.jpg

  13. #913 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    Quote Originally Posted by Legolas13 View Post
    Inca o bijuterie la colectie ! Nu e action figure, dar e p-acolo ! Thanks Bodo !

    YouTube - Batman (1989) - Racing toward the Batcave. 720p

    In caz ca e greu de recunoscut lol
    Suuuuperba.Cea de mai jos mai are pana sa se ridice la finetea alei tale, dar ma batea gandul:

    Model Car World

  14. #914 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Este din aceeasi serie, numai ca e "Elite". Modelul Elite are culorile acelea galbene. Si negrul e mai mult gri. E cam la acelasi pret, dar nu am vrut-o deoarece nu este cea nearga. Dar ca material, marime, accesorii, etc, este exact aceeasi. Oricum daca nu o gasesti pe asta a mea, ti-o recomand pe aceea ! In afara de culori sunt identice. Eu fiind un MARE fan Batman, nu am putut accepta varianta cu culori.

    Oricum, ti-o recomand cuc aldura ! Hot Wheels fac cele mai atri Batmobile-uri !

    Bodo a confirmat ca ieri mi-a plecat cea de-a doua comanda, de data asta de la Bandai ! Sunt singurii care au facut un Batmobile Forever la o calitate superioara si care, spre desebite de alte modele, are SI LUMINI ! Iata mai jos filmul de prezentare. Maisna va veni cam in doua saptamani.




  15. #915 SP
    Member viezure's Avatar
    Daca site-ul acela este din hong kong, s-ar putea sa ai o mare surpriza, in sensul ca sa vina mult mai repede

    In cam aceeasi ordine de idei, azi mi-au venit pantalonii pt aldo, trebe sa soseasca si corpurile si hainele si am completat pe aldo si un super ninja

  16. #916 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Bravo man astept sa il vad pe Aldo ! Cu ninja nu prea le am

    Cat despre site...da, e din Hong Kong, dar de obicei din Asia vin mai greu decat din state, cel putin eu asa am patit de obicei cu Asia. Uneori se si pierdeau si primeam altul.

  17. #917 SP
    Member viezure's Avatar
    Asculta la fratele tau, de la o vreme mi-au venit pachetele din hk in 2-3 zile, marti pleca pachetul joi ajungea la bsi bucuresti. Mai mult face de la posta pana cand primesti avizu'

  18. #918 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si eu am renuntat la ordere din HK. Nu numai ca durau peste 3 saptamani... dar ma mai omorau si aia la vama. Cum Dzeu tu ti le ridici direct de la posta cand vin din afara UE si trebuiesc vamuite ? Also, 2-3 zile nu face nici EMS-ul, care e o caruta de bani...

  19. #919 SP
    Member viezure's Avatar
    Pai vamuite, da' tot din oficiu postal (vamal) le ridic (sunt vreo 5 oficii in bucuresti de vamuire).

    Cat despre "Also, 2-3 zile nu face nici EMS-ul, care e o caruta de bani...", verifica tracking numberul asta RB144855638HK aici Hongkong Post - Mail Tracking si dup-aia aici Track & trace - Posta Romana , si vezi ce-ti da (indiciu: plecat pe 2 oct, ajuns pe 4).

  20. #920 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Mama, ce va palce sa va impungeti lol de-acu incolo iau floricele cand vad ca ati postat unu dupa altu' lol

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 76 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts