Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 76 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1512

Thread: Action Figures

  1. #1061 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    Sincer si eu abia astept sa-l vad pe Riddick. Ultima aparitie pentru buget limitat la mine:
    SCC Sam Fisher (sunt in dubii daca sa-l iau si pe cel de la NECA, la aceeasi scara).
    Attached Images Attached Images img_8484.jpg img_8486.jpg img_8489.jpg img_8492.jpg

  2. #1062 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Gowron, cine l-a facut pe Fisher ? Sincer prefer versiunea NECA, asta are sculptura destul de proasta, air culorile par puse in graba. Iar acea barba...

  3. #1063 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    mucklefiguren.de . Intr-adevar, barba e..... Mi-a placut ideea de statueta, plus ca la cel de la NECA parca nu e fata de ,,bad-ass" (ex-Seal...) - nu ca asta ar fi prea dur.

  4. #1064 SP
    Junior Member unknownartist's Avatar
    figurina(fisher) ai comandat'o de pe mucklefiguren.de???

    ar fi cineva care are figurine "the goon" "warcraft" sau "afro samurai" de vanzare??

  5. #1065 SP
    Junior Member Gowron's Avatar
    Quote Originally Posted by unknownartist View Post
    figurina(fisher) ai comandat'o de pe mucklefiguren.de???

    ar fi cineva care are figurine "the goon" "warcraft" sau "afro samurai" de vanzare??
    Nu, am comandat-o de pe Ebay. Mucklefiguren e producatorul.
    Toate figurinele respective le gasesti pe Ebay, si 2-3 site-uri autohtone. Oricum, iti recomand cu caldura Ebay (preturi mai mici, chiar si cu transport inclus).

  6. #1066 SP
    Member viezure's Avatar
    Pe langa Riddick, lucrez si la Jason Bourne Asa ca iata inceputul, cea mai importanta parte
    Attached Images Attached Images 1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg

  7. #1067 SP
    Junior Member unknownartist's Avatar
    viezure, cam cat te costa sa faci o figurina pe bucati cum faci u???

  8. #1068 SP
    Teraflops Graft's Avatar

  9. #1069 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by unknownartist View Post
    viezure, cam cat te costa sa faci o figurina pe bucati cum faci u???
    Depinde mult. Depinde de ce cap iei, depinde cat de rar e, depinde ce corp iei, depinde ce haine la ce calitate iei. Deci per total, depinde

  10. #1070 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Hot Toys' 'Superman: The Movie' Figure is Surely a Strange Visitor From Another Planet - ComicsAlliance | Comic book culture, news, humor, commentary, and reviews

    Vreau si eu asa ceva , daca aveti idee care este pretul si de pe unde se poate cumpara, va rog dati-mi un PM.

  11. #1071 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Depinde mult. Depinde de ce cap iei, depinde cat de rar e, depinde ce corp iei, depinde ce haine la ce calitate iei. Deci per total, depinde
    Puteai totusi sa dai un exemplu, toata lumea stie ca pretul nu este fix.

  12. #1072 SP
    Member viezure's Avatar
    Iau pe bucati pe o perioada mai lunga, si mai cumpar si combinat, gen o chestie pt unu' si alta pt altu', mi-ar fi greu sa zic o suma. De ex, capul lui damon a fost 25$, corpurile in general mai sunt vreo 20, plus restul chestiilor. Destul de multicel. Daca mai iau si cap de la hot toys, care sunt tata lor, numai capul poate ajunge pe la 50$.

    Deathwings, undeva la 250$, de pe ebay cel mai bine.

  13. #1073 SP
    Member viezure's Avatar
    In sfarsit, am reusit sa iau una din cele mai cautate statuete ale mele., Enterbay 1/4 Bruce Lee. Enjoy the pics

    ps: he's big. really big. Iar detaliul e uimitor, de la sculptura, la vene, la urmele de transpiratie de pe tot corpul. Mindblowing, really

    1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg9.jpg99.jpg

  14. #1074 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Cat a costat?

  15. #1075 SP
    Member Legolas13's Avatar
    superb, viezure !!!

  16. #1076 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by Nefraim View Post
    Cat a costat?
    Mult

    Ms Legolas, de cand a aparut anul trecut mi-a ramas in cap, sunt uber incantat ca in sfarsit e aici

  17. #1077 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    98846572.jpg

  18. #1078 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Mult
    Bai omule, da tu chiar te exciti cand nu raspunzi la intrebari, crezi ca pari mai interesant? Te tot intreaba lumea cate ceva da tu esti prea misterios, iti place sa o arzi asa aiurea. Raspunde frate ca nu intra nimeni peste tine in casa sa iti fure averea.

  19. #1079 SP
    Member Legolas13's Avatar
    Parerea mea este ca nu raspunde TOCMAI ca sa nu para interesant si sa nu aiba lumea ce sa comenteze referitor la cat cheltuie pe ceva, cati bani are pe luna, etc. Este alegerea lui daca doreste sau nu sa raspunda la intrebari direct. Daca tie ti se pare ca nu este nimic lipsit de bun simt sa spui suma exacta (mai ales atunci cand pretul se ridica la sute) atunci este problema ta. Altii prefera sa nu dea suma exacta pentru a nu exista discutii despre cat da pe o statuie.

  20. #1080 SP
    Banned Nefraim's Avatar
    Quote Originally Posted by Legolas13 View Post
    Parerea mea este ca nu raspunde TOCMAI ca sa nu para interesant si sa nu aiba lumea ce sa comenteze referitor la cat cheltuie pe ceva, cati bani are pe luna, etc. Este alegerea lui daca doreste sau nu sa raspunda la intrebari direct. Daca tie ti se pare ca nu este nimic lipsit de bun simt sa spui suma exacta (mai ales atunci cand pretul se ridica la sute) atunci este problema ta. Altii prefera sa nu dea suma exacta pentru a nu exista discutii despre cat da pe o statuie.
    Adevarul e ca nu am altceva mai bun de facut decat sa stau si sa dezbat situatia financiara a lui Gigel si sa il critic eu ca nu stie el ce face cu banii castigati. Daca intradevar nu vroia sa spuna cat ca costat evita si raspunsul "Mult" pentru ca din cate stiu eu mult inseamna o suma mare, deci automat ma pot lega de chestia asta daca vreau neaparat sa fiu eu ministrul lui de finante. Eu sunt in schimb interesat de cat a costat pentru ca vreau sa imi cumpar ceva asemanator si vreau sa stiu la ce bani sa ma astept. Din cate am vazut nu a sarit nimeni in capul lui Rachyyy de cate ori a aratat zecile de jocuri pe care si le-a cumparat iar acolo poti aproxima destul de usor cat au costat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 76 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 64 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts