Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 203 of 381 FirstFirst ... 103 153 193 201 202 203 204 205 213 253 303 ... LastLast
Results 4,041 to 4,060 of 7601

Thread: Ghidul cumparatorului consolist

  1. #4041 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Imi poate recomanda cineva un site bun de unde pot cumpara carduri PSN ?

  2. #4042 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu de aici iau, pret ok, livrare imediata a codului
    http://www.electronicfirst.com/

  3. #4043 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Tocmai am primit un mail de la zavvi cu subject-ul "Order despatch" )

    "Dear LucKos, Your order from zavvi has been dispatched and will be with you shortly!
    Please retain this email as your proof of purchase."


    Si tot am mai primit mailuri in care isi cereau scuze ca nu mi-ai trimis inca Zone of Enders si Risen 2 care au fost delayed.



    Mi-au dat despatch la un Splinter Cell Trilogy care avea despatch "usually within a month" si facea parte dintr-o comanda mai mare...daca imi mai trimit si Alice Madness, Binary Domain si Ultimate Marvel vs Capcom plus precomenzile sunt cei mai tari


    Acum sa nu faceti si voi valuri ca poate se prind si rectifica si nu mai imi trimit si restul! Abtineti-va cam doua saptamani ca sa vedem dc. e pe bune sau nu.


    Cheers!


    L.

  4. #4044 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Tocmai am primit un mail de la zavvi cu subject-ul "Order despatch" )

    "Dear LucKos, Your order from zavvi has been dispatched and will be with you shortly!
    Please retain this email as your proof of purchase."

    Si tot am mai primit mailuri in care isi cereau scuze ca nu mi-ai trimis inca Zone of Enders si Risen 2 care au fost delayed.



    Mi-au dat despatch la un Splinter Cell Trilogy care avea despatch "usually within a month" si facea parte dintr-o comanda mai mare...daca imi mai trimit si Alice Madness, Binary Domain si Ultimate Marvel vs Capcom plus precomenzile sunt cei mai tari


    Acum sa nu faceti si voi valuri ca poate se prind si rectifica si nu mai imi trimit si restul! Abtineti-va cam doua saptamani ca sa vedem dc. e pe bune sau nu.


    Cheers!


    L.

    Da' cum de nu ti-au sters contul?

  5. #4045 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by BadSlick View Post
    Da' cum de nu ti-au sters contul?
    That's the beauty of it! Ca mi-au sters contul, ma rog dezactivat ca a trebuit sa-mi schimb doar parola si astazi am primit notificarea de despatch. Totul suspect! Nu am verificat dc mi-au luat banii de pe card inca. Dc nu, e doar un spam, dc da - probabil cei care aveau precomenzi sau comenzi la ei le vor primi... Am primit astazi de la ei si Dirt 3 complete ed si Dead Rising 2 Off the record...tot via HU. Urmeaza poze. Se pare ca au schimbat si packagingul: nu mai e plic de carton ci plic cu 'bule'.
    Sa nu faceti scandal la ei. Pls don't troll them. Sper sa-mi fi luat banii de pe card ca si o confirmare ca voi primi coletul (ca tot nu mi-au pierdut nimic pana acum). Ar fi tare sa se fi rezolvat situatia si de kko dc ofera tratament preferential (in conditiile in care am peste 50+ de comenzi livrate de ei si cand au mai dat rateu le-am trimis joacele inapoi - ca mi-au trimis 1x unul in plus si 1x un platinum in loc de varianta normala)...

  6. #4046 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    That's the beauty of it! Ca mi-au sters contul, ma rog dezactivat ca a trebuit sa-mi schimb doar parola si astazi am primit notificarea de despatch. Totul suspect! Nu am verificat dc mi-au luat banii de pe card inca. Dc nu, e doar un spam, dc da - probabil cei care aveau precomenzi sau comenzi la ei le vor primi... Am primit astazi de la ei si Dirt 3 complete ed si Dead Rising 2 Off the record...tot via HU. Urmeaza poze. Se pare ca au schimbat si packagingul: nu mai e plic de carton ci plic cu 'bule'.
    Sa nu faceti scandal la ei. Pls don't troll them. Sper sa-mi fi luat banii de pe card ca si o confirmare ca voi primi coletul (ca tot nu mi-au pierdut nimic pana acum). Ar fi tare sa se fi rezolvat situatia si de kko dc ofera tratament preferential (in conditiile in care am peste 50+ de comenzi livrate de ei si cand au mai dat rateu le-am trimis joacele inapoi - ca mi-au trimis 1x unul in plus si 1x un platinum in loc de varianta normala)...
    Pai ultimele 3 in plic cu bule le-am primit via Ungaria.

  7. #4047 SP
    Member solaru's Avatar
    salut,

    Se poate sa-mi zica cineva daca la precomenzile facuta la Amazon UK si Shopto iti iau banii cand faci precomanda sau cand livreaza produsul?

    multumesc.

  8. #4048 SP
    Member Mariush's Avatar
    din cate am observat, banii se iau doar la dispatch

  9. #4049 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Mi-au luat banii de pe card zavvi, deci ar trebui sa si livreze. Yey! Sper sa si ajunga acum...

  10. #4050 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by solaru View Post
    salut,

    Se poate sa-mi zica cineva daca la precomenzile facuta la Amazon UK si Shopto iti iau banii cand faci precomanda sau cand livreaza produsul?

    multumesc.
    Shopto iti da posibilitatea sa platesti si cand faci precomanda.Daca pana cand iti livreaza produsul nu ai platit,iti ia banii la livrare.

    ---------- Post added 10-06-2012 at 12:09 AM ----------

    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Azi e ultima zi de pe orderul de pe amazon cand ar trebui sa imi ajunga. Ce recomandati? Sa dau "problem with this order" si sa ii zic sellerului ca nu mi-a ajuns, sa imi trimita cat mai repede?
    Feedback, ceva?

  11. #4051 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    contul meu la zavvi este inca activ, n-am nimic pe rol cu ei, au uitat de mine

  12. #4052 SP
    Member Zdrutz's Avatar
    Intrebare pentru cunoscatori:

    Game.co.uk accepta plata cu carduri emise de banci din romania? Ca am posibilitatea sa dau o adresa de franta pentru livrare, dar numai carduri romanesti pentru a plati.
    Banuiesc ca manevra aceeasi manevra ar merge si pe zavvi, nu?
    Multumesc anticipat

  13. #4053 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Pai de ce nu incerci sa-ti faci cont cu adresa din Franta. Si optezi pt plata prin paypal si aia e In caz ca nu ai paypal (ar trebui sa-ti faci), poti sa incerci direct cu, cardul si vezi ce se intampla. N-ai nimic de pierdut!

  14. #4054 SP
    Member Mythul's Avatar
    Salut, acum ca zavvi si thehut ne-am renegat pe noi romanii, de pe ce siteuri comandati jocuri la preturi asemanatoare cu zavvi ?
    Thanks anticipat. Cu shipping direct acasa (ROmania).

  15. #4055 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Feedback, ceva?[/QUOTE]

    Mda, le-am zis ca dupa aproape 3 saptamani nu mi-a ajuns, si mi-au dat refund, cu toate ca preferam sa imi trmita produsul din nou. Si uite asa s-a scris istoria primei mele comenzi pe amazon. Ciudat cum cu zavvi/the hut/ shopto mi-au ajuns totdeauna produsele in maxim 2 sapt, si la prima comanda de pe amazon mi-am luat-o in freza din prima. Suspectez Posta Romana pt acest "inconvenient"

  16. #4056 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Feedback, ceva?

    Mda, le-am zis ca dupa aproape 3 saptamani nu mi-a ajuns, si mi-au dat refund, cu toate ca preferam sa imi trmita produsul din nou. Si uite asa s-a scris istoria primei mele comenzi pe amazon. Ciudat cum cu zavvi/the hut/ shopto mi-au ajuns totdeauna produsele in maxim 2 sapt, si la prima comanda de pe amazon mi-am luat-o in freza din prima. Suspectez Posta Romana pt acest "inconvenient"
    E foarte posibil sa-ti mai primesti comanda.

  17. #4057 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms de optimism, dar ce a facut atunci Royal mail cu ea? Despatch a fost pe 22 Mai, stiu ca aia de la Royal mail in maxim 5 zile ti-o trimit.Sunt 3 sapt de la despatch

  18. #4058 SP
    Member Aliosa's Avatar
    pai a zis cineva ca Royal Mail nu mai colaboreaza cu Posta Romana, ci cu GLS (curierat rapid).
    Sincer, e o harababura totala.

  19. #4059 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pai si aia de la GLS daca sunt curierat rapid, unde au fot in ultimele 2 saptamani?
    Any ideas, anyone?

  20. #4060 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de obicei de pe amazon pleaca si din germania.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Consolist publicat, proza scurta SF By AlanPoe in forum Carti si Comics
    Replies: 11 Last Post: 25-06-2015, 15:06
  2. Ce mai bea un consolist? By MonkY in forum Polls
    Replies: 51 Last Post: 04-09-2014, 16:29
  3. Replies: 46 Last Post: 03-07-2014, 12:00
  4. Visul unui consolist dupa 3 ani... By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 52 Last Post: 19-09-2011, 03:25
  5. Locuri de vizitat pentru un consolist in Londra By MonkY in forum Travel & Fashion
    Replies: 6 Last Post: 20-03-2010, 12:31

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts