Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 141 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #721 SP
    Member Dante's Avatar
    din ce am citit cei cu rapid fire pot fi reclamati si vor fi banati in scurt timp.

    wtf is this?! cum adica ala ma blocheaza pe mine si-mi da in cap? si eu cum percep chestia asta in joc? eu joc cursiv sau am un black-out temporar?

    LE: deci am citit pe net. ca sa mearga chestia asta trebuie sa fi host si sa ai consola pe net printr-un switch cu buton de stand by. apesi pt 3 secunde si apoi apesi iar astfel incat sa nu le creezi lag celorlalti. chestia functioneaza in orice joc, nu numai in cod. deci e acelasi *** pt toti.

  2. #722 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Huh. Deci asta era cand ma luau cu pistolul.

  3. #723 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...ne vedem m�ine la concurs, da?
    De unde stii ca esti inscris in concurs? Ai primit un mail ceva? Eu deocamdata nu am primit nimic.

  4. #724 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    De unde stii ca esti inscris in concurs? Ai primit un mail ceva? Eu deocamdata nu am primit nimic.
    ...păi așteptăm - telefon trebuie să primești prima dată (asta dacă se respecta regula din fiecare an).

  5. #725 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Ce concurs?

  6. #726 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Ce concurs?
    ESL: Lupta impotriva terorismului! - News - Romania - ESL - The eSports League

    *Later Edit*

    Buna ziua,
    Inscrierea dumneavoastra este confirmata. Va asteptam maine incepand cu ora 15:30, in magazinul Diverta din B-dul Magheru.
    ...se pare că mailul are prioritate

  7. #727 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...păi așteptăm - telefon trebuie să primești prima dată (asta dacă se respecta regula din fiecare an).
    I'm in. Ne vedem acolo atunci .

  8. #728 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    O sa fie nice, mai ales daca vin si "greii" de la COD4.

  9. #729 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Drew McCoy de la Infinity Ward pe Neogaf:
    Quote Originally Posted by DKo5
    I took many comparison shots and videos during development to make sure both platforms were identical. In my findings there is some (extremely) slight differences in color temp (I guess due to how the systems output video), but as long as you've got your console set up properly for your display it should look the same. If the PS3 version is looking washed out then you've got something set up wonkily. Make sure to follow the brightness adjustment guide in the options menu.
    And yes, on a lower end setup Full RGB _will_ crush blacks. It is not a foolproof "fix", as is the reference level adjustments on the 360.
    In doing blind side by side tests at the office the ONLY person capable of picking the right version was the programmer responsible for a lot of the rendering code
    Aşadar, după cum era de aşteptat (şi la COD4 a fost aşa), cele două versiuni de consolă arată identic

  10. #730 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    O sa fie nice, mai ales daca vin si "greii" de la COD4.
    lasa ca daca vin cum a fost si la fifa "greii " din esl,nu fac mare branza

  11. #731 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Sa nu vina "greii" care stiu deja hartile pe de rost.

  12. #732 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    A sunat un prieten de-al meu din Bucuresti care vrea sa participe si cei de la magazin habar nu au despre ce concurs vorbea... Cica "domle, noi nu avem nici un concurs maine"

  13. #733 SP
    Senior Member tray's Avatar
    eu unul nu m-am inscris pt ca spunea varsta minima 18 ani,m-am gandit sa nu scriu informatii false in mail.
    cu toate ca la fifa ,am luat chiar locul 2 si nu m-a intrebat nimeni de sanatate,macar aparuse stirea in ziar FIFA10 s-a lansat oficial in Romania | ProSport

    sunt curios daca apare si cu call of duty
    pe site nu degeaba nu scrie niciun numar de telefon,nu ai de ce sa suni,te inscri doar prin email,asa a fost si la concursul anterior,nimeni dela orange nu stia de el,dar asta nu inseamana ca nu s-a tinut

  14. #734 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Daca era in week-end poate trageam si eu o fuga. Pacat asa .

  15. #735 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    A sunat un prieten de-al meu din Bucuresti care vrea sa participe si cei de la magazin habar nu au despre ce concurs vorbea... Cica "domle, noi nu avem nici un concurs maine"
    Magazinele nu sunt mereu informate corect, we've got it covered, nu vor fi probleme

  16. #736 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    intrati pe youtube si cautati dupa rapid fire si veti vedea de ce trage pistolul ala ca un smg in cod-uri. am impresia ca am vazut un clip chiar din mw2 in care un glock tragea in halul ala. sau vreti sa vedeti un tokarev sau un walter din ww2 in cod5?

    YouTube- CALL of DUTY 5 - Pistols PATCH RAPID FIRE Mod Chip COD5 COD 5 - XBOX 360 controller- XMOD gameplay

    deci daca vedeti pe cineva online care trage asa sa stiti de la ce e
    glockul acela care trage rapid ca un smg apare din primele imagini din mw2 in cliffhanger,cand este actiunea pe snowmobile.

  17. #737 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    deci pana la urma cum se va desfasura concursul de maine? si pt cei care au mai participat cam cat dureaza aproximativ?

  18. #738 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    M'am inscris si eu, ne vedem acolo

    @alexxx_862006, sigur va fi free for all si probabil vor face si un ladder, depinde de nr. de participanti.

  19. #739 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    pai free for all ma gandeam si eu, dar sunt curios cate console vor aduce

  20. #740 SP
    Member winkus's Avatar
    Sper ca 8 ca altfel dureaza un secol.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 141 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts