Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 141 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast
Results 761 to 780 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #761 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Cine e batap pe live poate juca COD MW2 aici http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post207804 .


  2. #762 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by teododotheone View Post
    Cine e batap pe live poate juca COD MW2 aici http://www.consolegames.ro/forum/f9-...tml#post207804 .
    O sa se umple xlinku'...cu ultimile banari...
    A sosit si al meu joc...diseara..un mp....

  3. #763 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Quote Originally Posted by DUMYMIX View Post
    O sa se umple xlinku'...cu ultimile banari...
    A sosit si al meu joc...diseara..un mp....
    Diseara o sa fie carnagiu pe LIVE.

    LE: Dumy, mai esti precis cu grenade launcher-u? sau te apuci de sniper?

  4. #764 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post

    loolozaur


    Sorry dar nu m-am putut abtzine

    GOOD KILL FFOCUS ....GOOD KILL !!!!

  5. #765 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Axel,Mika,Blazer,Taw,Rasko,Dragos,Wargames,Gray... ..diseara ..vorba lui Axel..carnagiu pe Live....
    Si o sa-l invitam ...si pe stimabilul Dj Mo........poate de data asta...vine...
    ...... vedem axel...vedem......

  6. #766 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pana la NVG, am ramas mut de cum este jocul. Absolut genial. Dupa MW, nu ma gandeam ca va aparea inca un joc in serie care sa ma mai uimeasca.
    Pana la MW2, sa vedem ce-i cu NVG, pana ajung acasa nu pot vorbi despre joc.

    Vizorul nocturn este o jucarie scumpa si bine facuta. Poti regla distanta focala (pentru cei cu dioptrii) si focalizarea, dar in plaje destul de mici. A incercat un prieten cu ochelari si n-a prea fost incantat de rezultat.

    In intuneric se vede foarte clar, cu toate ca mini displayul incorporat n-are cine stie ce rezolutie. Poti activa emitatorul de infrarosii (= cateva led-uri rosii dispuse circular in jurul obiectivului) pt. a avea mai multa vizibilitate in conditii de iluminare zero.

    In schimb, imaginea este 2D (practic, te uiti cu ambii ochi la un singur mini lcd care ia imaginea de la un singur obiectiv), asta daca trebuie neaparat sa comparam device-ul cu omologul real, care are doua obiective. Asta inseamna ca, in cazul in care voi incerca sa joc paintball noaptea, ma voi da cu capul de toti peretii/ copacii

  7. #767 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    cand m-am uitat eu era 100,cam jenant ca iau dat note cat la uncharted 2 (asta avand in vedere ca in mw2 ai mai multe arme ca in viitoarele 5 serii uncharted)
    Unde esti tu Tepes-Doamne?

  8. #768 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Unde esti tu Tepes-Doamne?
    vedeti sa nu veniti cu gradinita si pe topicu asta ,gen mi-a dat x kick din party

  9. #769 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    cand m-am uitat eu era 100,cam jenant ca iau dat note cat la uncharted 2 (asta avand in vedere ca in mw2 ai mai multe arme ca in viitoarele 5 serii uncharted)
    Bun rationament.
    Deci SF4 ar fi trebuit sa ia nota 50 ca nu ai arme deloc.
    P.S. Cati ani ai, 13?

    @Dumyx
    Mersi Dumy de invitatie, dar din pacate am interzis la 3D-uri (fps, racing).(medical problems, am mai zis aici. )
    Si de cat sa ma las de tot de gaming, ma rezum la fightere si sports.Oricum feeling-ul de MP la MW 1/2 e inegalabil.Have fun!

  10. #770 SP
    Member Solozaur's Avatar
    tare asta cu armele! Oare Borderlands ce nota ar trebui sa ia dupa capul tau? ala are 5milioane de arme!

  11. #771 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    tare asta cu armele! Oare Borderlands ce nota ar trebui sa ia dupa capul tau? ala are 5milioane de arme!
    5 milioane de arme -> Nota 5.000.000, ce e asa greu de inteles?
    Sper sa tina concursul de MW2 azi mai mult, ajung si eu pe la 18.30-19.00.

  12. #772 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    vedeti sa nu veniti cu gradinita si pe topicu asta ,gen mi-a dat x kick din party
    Ti se pare ca rade cineva?

  13. #773 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Quote Originally Posted by Taw View Post
    Bun rationament.
    Deci SF4 ar fi trebuit sa ia nota 50 ca nu ai arme deloc.
    P.S. Cati ani ai, 13?

    @Dumyx
    Mersi Dumy de invitatie, dar din pacate am interzis la 3D-uri (fps, racing).(medical problems, am mai zis aici. )
    Si de cat sa ma las de tot de gaming, ma rezum la fightere si sports.Oricum feeling-ul de MP la MW 1/2 e inegalabil.Have fun!
    si care e legatura dintre sf(un fighting game) si un fps/thrid p shooter?,in fine discutia o ia pe alaturi,credeam ca se poate discuta pe aici cu cineva cu pareri sustinute de niste idei pertinente ,my bad

  14. #774 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Are un bug extrem de enervant. Repeta obiectivul ca o placa stricata pana ajungi sa il faci. Auzi in boxe continuu ceva de genul: "Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia".

  15. #775 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    si care e legatura dintre sf(un fighting game) si un fps/thrid p shooter?,in fine discutia o ia pe alaturi,credeam ca se poate discuta pe aici cu cineva cu pareri sustinute de niste idei pertinente ,my bad
    Aceeasi legatura pe care o are un fps cu un action game.
    Uncharted nu e 3rd shooter nene!

  16. #776 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Are un bug extrem de enervant. Repeta obiectivul ca o placa stricata pana ajungi sa il faci. Auzi in boxe continuu ceva de genul: "Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia".
    Not funny!!! Zi-ne de liliputani!!!!

  17. #777 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Are un bug extrem de enervant. Repeta obiectivul ca o placa stricata pana ajungi sa il faci. Auzi in boxe continuu ceva de genul: "Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia".
    Pai si tu...daca vrei sa lungesti jocul

  18. #778 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ce sa lungesc? Imi da ordinul prima oara si dupa aia se repeta de zici ca sare discul in consola. Prima oara am crezut ca s-a stricat jocul. Am iesit si reintrat.

  19. #779 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Ce sa lungesc? Imi da ordinul prima oara si dupa aia se repeta de zici ca sare discul in consola. Prima oara am crezut ca s-a stricat jocul. Am iesit si reintrat.


  20. #780 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Are un bug extrem de enervant. Repeta obiectivul ca o placa stricata pana ajungi sa il faci. Auzi in boxe continuu ceva de genul: "Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia Dj Mo fa aia".
    Am vazut si eu, dar nu mi se pare asa suparator.

    Ai observat ca in prima misiune...



    @Dumy: PREZENT!

    @tray & Rasko: sunt de acord cu tray la faza cu plangerile. It's not funny, dar daca incepem ca mi-a dat kick si ca el a zis si ca a facut, unde ajunge?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 39 of 141 FirstFirst ... 29 37 38 39 40 41 49 89 139 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts