Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 141 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1561 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Axeaxel View Post
    Hai ca Mika se tine bine cu netu lui, Dummy a iesit aseara fara sa vrea cred, i-a picat netu. Nu ai mai vrut sa intrii Grey dupa meci, am mai stat cu Scroom si Kane pana pe la vreo 3 .
    Pai da, si uite la ce ora postezi. La ora asta eu m-am saturat de munca
    Dumi, facem cheta sa-ti luam o galeata de net?

  2. #1562 SP
    Member justamodel's Avatar
    Binenteles ca poti da join pe un server unde joaca alti romani da e nasol cand vezi ca 3 prieteni sunt intr-o echipa si tu singur printre straini impotriva lor in cealalta echipa.
    E chiar misto sa va umplu capetele de plumb

  3. #1563 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by justamodel View Post
    E chiar misto sa va umplu capetele de plumb
    Vrei sa spui ca le umplii capetele de pixeli, plumb in nici un caz.

  4. #1564 SP
    Member justamodel's Avatar
    Vrei sa spui ca le umplii capetele de pixeli, plumb in nici un caz.
    ...ok..

  5. #1565 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Pai da, si uite la ce ora postezi. La ora asta eu m-am saturat de munca
    Dumi, facem cheta sa-ti luam o galeata de net?
    Ma inscriu si eu la cheta asta. Dar as vrea vreo 2 galeti daca se poate . Hai ca imi face netu faze, dar nu foarte des. Pe la 12 noapte cand incep sa intre za americans.

  6. #1566 SP
    Member Dante's Avatar
    eu joc in fiecare seara, insa joc doar hardcore si am vazut ca nu mai e nimeni in lista mea care joaca hardcore

  7. #1567 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pai da frate ca nu toti avem fragfx-uri sa ne bagam pe hardcore,ne-o furam destul si pe "normalcore"nu ne trebuie mai mult.Da care-i faza cu "hardcore" ala ca nici macar nu am intrat vre-o data?Ai viata mai mica si mori mai repede sau cum?

  8. #1568 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu ai kill streak, nu ai radar, mori mai repede, campezi mai mult.

  9. #1569 SP
    Member justamodel's Avatar
    Mo vroia sa zica nu ai kill cam, ar fi aiurea fara kill streak.

  10. #1570 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Aloo, baietii de pe Live, strangerea diseara pe la 18:30 ?

  11. #1571 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu ai kill streak, nu ai radar, mori mai repede, campezi mai mult.
    Atunci clar nu e de mine,is prea ciudos ca sa campezlol,daca ma omoara unu mai des trebuie sa ma duc dupa el(ca sa mi-o mai fur de cateva ori pana il omor) ca altfel nu dorm bine noaptea,aaa si pe PSN...strangerea deseara la 8

  12. #1572 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Aloo, baietii de pe Live, strangerea diseara pe la 18:30 ?
    PREZENT !


  13. #1573 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Saracul Wickyz, i-am doborat aseara toate avioanele si elicopterele Koba iarta-ma ca ti-am luat pachetul...credeam ca e vreun elicopter ceva...da' a fost UAV lol

  14. #1574 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    fara suparare dar hardcore mode mi se pare de n ori mai usor ca normal mode. Eu joc mai mult normal mode ca nu exista prea multe moduri in hardcore. Daca exista hardcore hq sau domination cred ca tibi nu mai avea cu ce sa se laude lol

  15. #1575 SP
    Member Dante's Avatar
    nu joc hardcore ca e mai usor, nici nu cred ca e. mi se pare ca sunt jocatori mult mai buni pe hardcore, e adevarat unii mai si campeaza ca sa faca killstreak-uri plus ca sunt multi cu frag, fraganstein,xfps etc. am jucat si mod normal cand ne-am strans multi romani si voi mai juca daca ne strangem.

  16. #1576 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Desi ma joc pe PC, nu e mare diferenta.. avand in vedere ca jocul e portat de pe Xbox 360. Ieri au inceput niste romani sa ma injure din cauza ca foloseam Grenade Launcher. Aceeasi chestie mi se intampla in Modern Warfare 1, eu nu inteleg.. what's the deal ? Grenade Launcher-ul face parte din joc.. nu ? Sunt cumva un cheater pentru ca folosesc acel atasament ? In majoritatea meciurilor se gaseste cate unul sa spuna ca sunt n00b pentru ca folosesc gl

  17. #1577 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by Max View Post
    Desi ma joc pe PC, nu e mare diferenta.. avand in vedere ca jocul e portat de pe Xbox 360. Ieri au inceput niste romani sa ma injure din cauza ca foloseam Grenade Launcher. Aceeasi chestie mi se intampla in Modern Warfare 1, eu nu inteleg.. what's the deal ? Grenade Launcher-ul face parte din joc.. nu ? Sunt cumva un cheater pentru ca folosesc acel atasament ? In majoritatea meciurilor se gaseste cate unul sa spuna ca sunt n00b pentru ca folosesc gl
    Si eu cand jucam MW1 pe PC cu romani aveam aceeasi "problema", dar mi s-a parut ok regula avand in vedere ca jucam pe hardcore. GL-ul chiar nu avea ce cauta in acel mod, nu avea nici un sens. Probabil sunt unii care iti zic asa ca s-au obisnuit de la MW1 .

  18. #1578 SP
    Junior Member ryan09's Avatar
    Superb jocul

  19. #1579 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Care vi se par cele mai portivite harti pentru nuke? Ce tactica folositi? Ce arme? Ce mod de joc te "ajuta"
    cel mai mult sa dai acea "freakin bomb" care ma obsedeaza deja?

  20. #1580 SP
    Member justamodel's Avatar
    Aia cu birouri, cu elicopterul pe mijloc, pe domination te urci pe scara deasupra lui A, dar iti trebuie si echipa sa iti tina partea dreapta si stanga, si tu dai cu sniperul pe mijloc, pozitia e ideala vezi toate punctele, aproape de fiecare data dau nuke acolo cand joc cu prieteni, iti trebuie neaparat echipa sa te protejeze.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 141 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts