Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 141 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 ... LastLast
Results 1,601 to 1,620 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1601 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    MW2 OMGJALAWOOHOO! NUKE!

    ...ia la el.

    Defapt ce vorbesc...că de-aș juca MW2 așa aș reacționa și eu lol

    ---------- Post added 13-12-2009 at 08:45 PM ----------





    ahahah! - Cum se disperă la final pe p�nza aia de păianjen!!!!!!!!! Wooooo!

  2. #1602 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Care vi se par cele mai portivite harti pentru nuke? Ce tactica folositi? Ce arme? Ce mod de joc te "ajuta"
    cel mai mult sa dai acea "freakin bomb" care ma obsedeaza deja?
    Nu am jucat niciodata la nucleara dar sniperele mi se par destinate obtinerii de Killstreakuri. Nu te grabi, schima pozitia f des. Fii constient de cat de vizibil esti cand ataci, tot timpu sa ai un obiect de aceeasi culoare cu tin in spate. Daca vrei alea 7 kiluri pt Harrier ai nevoie sau de lupa si multe Claymore sau de un M16A1/FAMAS cu Silencer+Ninja+STOPpowa. Iti recomand AC100 fata de Apache, mult mai greu o doboara. Daca nu iti place cum se comporta cu Silencer, ia un Assault Rifle. pune Claymore, NubTube, Danger close si Scavanger.

    ---------- Post added 14-12-2009 at 01:53 AM ----------

    Foarte fain emeciuri Tibikimi. La mine Archnemesis e Conortos, cand am 10-0 el ma cutiteaza, e regula. Eu ma tot gandesc daca sa dau iar prestige. Model 1887 ma fac sa cred ca Barretu e defapt sidearm.
    Ca o mica intaplare haioasa, mi s-a intaplat azi sa iau Kicked for inactivity in timp ce tineam un culuar cu Barretu.

  3. #1603 SP
    Member Dromoter's Avatar
    Voua nu vi se intampla din ce in ce mai des sa luati DC-uri gen " server connection timed out" sau " unable to pick another host " , ca pe mine incepe sa ma dispere faza de genul acesta pentru ca numai cand castig sau cand am scor bun se intampla . lol

  4. #1604 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Tari meciurile din seara asta de pe PSN,nu am vazut niciodata atatia romani intr-o harta,de cand joc MW2. Pacat de faptul ca nu am putut sa jucam decat in PRIVATE.

    Wickyz Esti mortal pe Highrise cand te pui cu sniperul ala...mereu stau cu frica cand iau "flag-urile" ca mi-o pot fura in orice moment de la tine. Cat despre kill-urile pe care le iei de la mine cu Knife-ul, cred ca e pur si simplu intamplatoare treaba , dar am remarcat si eu ca mereu dau de tine tocmai cand iti este lumea mai draga !

  5. #1605 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Mai voua vi s-a intamplat sa jucati TDM cu puncte de Domination si Domination cu puncte de TDM.
    Adica.. TDM cu puncte de domination. Jocul s-a terminat 0-0 pentru ca la TDM nu sunt flaguri de domination.
    Domination cu puncte de TDM inseamna Domination cu score limit de 10000. Am ajuns la 350-400 si am iesit.
    Si Search and Destroy cu 9v9
    Si Cage match 9v9
    Nu glumesc. Chiar mi se intampla asta

    Cred ca e de la update.

  6. #1606 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post

    Foarte faine meciuri Tibikimi. La mine Archnemesis e Conortos, cand am 10-0 el ma cutiteaza, e regula. Eu ma tot gandesc daca sa dau iar prestige.
    Si mie mi-a placut se joc cu voi aseara insa am vazut ca nu se da XP la sfarsitul partidei cand jucam in party sau cum eram aseara cand eram numai RO ...pe parcursul partidei se dadea +50/kill dar la sfarsit era XP 0. Cat despre Prestige eu o sa trec si la urmatorul (prestige 2) imediat ce ajung la lvl70...am 68

  7. #1607 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Cautam un meci de Domination si am intrat la *9v9* Free-for-All. Si parca era Private Match, cu Auto-Assign.

  8. #1608 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu era privat. Doar ca asa scrie. Exact ce am spus in postul de mai sus

  9. #1609 SP
    Senior Member Mika's Avatar

  10. #1610 SP
    Justice of the Peace emptysilence's Avatar
    mi se lua astazi de jucat, ma bagai la veteran si il terminai
    mie greata de joc acum

  11. #1611 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Mw2 mythbusters

  12. #1612 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by emptysilence View Post
    mi se lua astazi de jucat, ma bagai la veteran si il terminai
    mie greata de joc acum
    Bine bine RAMBO,da cand te vedem in multi?

  13. #1613 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Check out 0:58 - 1:00 (replay) la filmuletul pus de Solozaur
    Asa am patit eu aseara MisterJuice mi-a spart nasul cu grenada

    Ne mai intalnim azi baieti ? Ieri a fost awesome!

  14. #1614 SP
    Member Imperatore's Avatar
    da cred ca jucam si asta seara pe PSN

  15. #1615 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Ne mai intalnim azi baieti ? Ieri a fost awesome!
    hell yea,server cu 18 romani aseara

  16. #1616 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Ahh... Tocmai ce am iesit de pe un server cu unllimited ammo. Cheat sau servere de rahat? Toata lumea avea unlimited ammo deci cred ca sunt servere de rahat. (A luat cineva Ac 130 si avea unlimited ammo lol)

  17. #1617 SP
    Member Imperatore's Avatar
    apropo de cheats un tweet:
    fourzerotwo Working with the @infinityward team for a solution to the Public "Private Match" hack going on in #MW2 at the moment. I'll keep you posted.

  18. #1618 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Deci era hack?

  19. #1619 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    am terminat acum vreo 3 zile si eu jocul dar am fost prins in mass effect si n-am mai intrat
    e bun de tot in materie de grafica, interesant ca mod de joc si desi se termian in doar cateva ore, experienta e placuta.
    spec-ops-urile te mai tin ocupat o vreme, deci eu pot sa spun ca sunt multumit. acum trebuie sa mai fac rost de un live si bring it on!!

  20. #1620 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Model 1887 te-roa-re. Am facut cu el chalengeurile Omoara toata echipa in mai putin de 10 secunde si Ia toate killsteakurile in mai putin de 20 secunde.

    ---------- Post added 17-12-2009 at 09:41 AM ----------

    Armele la care am facut Mastery: M4A1, ACR, Scar-H, M16A4, Barrett 50 Cal., Intervention, Wa2000

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 81 of 141 FirstFirst ... 31 71 79 80 81 82 83 91 131 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts