Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 141 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 2805

Thread: Modern Warfare 2

  1. #1881 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ia ziceti-mi si mie care e treaba de unii care alearga ca tampitii si taie tot in calea lor nu au nimic in mana?...ca am vazut destui care alearga cu mainile goale si te cutiteaza...cum naiba fac ca normal ar trebui sa ai macar pistolul in mana nu?

  2. #1882 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Au cel putin smoke grenade in mana. Nu pot fi cu mainile goale.

  3. #1883 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    E ciudat fiindca am vazut si eu (sau poate mi sa parut) ca nu aveau nimic in mana.

  4. #1884 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Vi se pare. Cand fug cu smoke grenade in mana par ca nu ar avea nimic.

  5. #1885 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Rasko, tu MW2 joci pe Xbox sau pe PS3?

  6. #1886 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    360

  7. #1887 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Da,alearga cu grenada in mana fiindca au viteza mai mare,eu ma prapadesc de ras si de nervi in acelasi timp cand vad cum vine cate unul ca un camikaze pe mine si nu apuc sa-l impusc,desi cate odata ii mai rup fasu si eu

  8. #1888 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Facem lista pentru diseara de la 21.00 (PS3):
    1.MuthuRaoul

  9. #1889 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Facem lista pentru diseara de la 21.00 (PS3):
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul

  10. #1890 SP
    Member ramusg's Avatar
    Facem lista pentru diseara de la 21.00 (PS3):
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul
    3.Kepzy

  11. #1891 SP
    Member maweryck's Avatar
    Facem lista pentru diseara de la 21.00 (PS3):
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul
    3.Kepzy
    4.maweryck

    L.E. : kepzy ...tot numai cu grenade launcher-ul joci ?

  12. #1892 SP
    Member justamodel's Avatar
    Trebuie sa ai in mana fumigena de care package, si sa ai speed boost la perk 1 si 2, eu o folosesc cand sunt multi camperi pe harta, si e destul de amuzant sa joci cu ea. Ii nasol sa joci capture the flag, pt ca acolo tot timpul o sa fie cineva care il foloseste.
    Faza amuzanta: vad eu pe youtube niste filmulete cu sniperi, si zic hai ca si eu pot face din astea. Trebuia sa sar, sa ma invart 360 si sa il iau fara tinta pusa, sar eu dar cu mousu nu te poti invarti 360 grade avand sensitivitate mica, si aterizez cu spatele la el si ma cutiteaza Aventuri de pe pc. Pacat ca nu pot juca cu sniperul asa bine pe ps3, nici cu DS3 nici cu fragfx.. nu am precizia de pe pc. Pe pc doar cu sniperul joc.
    Pe steam poti sa iti colorezi numele, si majoritatea romanilor au numele colorat in rosu galben si albastru, am dat de multi romani da frate zici ca suntem o natie da camperi. 90% din ei campeaza. Nu au ei treaba cu luatul punctelor cu pusul bombei, se pun intr`un colt, isi pun cortul si dai pe fraieri.

  13. #1893 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Am sa joc si eu :
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul
    3.Kepzy
    4.maweryck
    5.MisterJuice

  14. #1894 SP
    Senior Member tray's Avatar
    grenada de la care package =1.5 speed
    +inca 2 perkuri,this is it
    oricum mai bine asa decat camperi

  15. #1895 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Eu tocmai m-am indragostit de o arma.

    UMP .45 + Silencer
    Semtex si Stun
    Perks: Sleight of Hands
    Stopping Power
    Steady Aim

    Daca tragem linie si adunam ne da "PWNAGE"

  16. #1896 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Am sa joc si eu :
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul
    3.Kepzy
    4.maweryck
    5.MisterJuice
    6. cosminbad ... daca ma primiti ?.

    apropo de ce vorbeau colegii mai devreme : la inceput am jucat mult timp cu scar-ul cu red dot si stopping power. Dupa un timp m-am saturat de modurile normale de joc si am jucat mult Hard-core. Aici foloseam Fall + silencer+holo + stopping power. mi se parea pusca perfecta pt distanta , de aproape foloseam un pistol. Am revenit de ceva vreme la domination si jucam cu Acr+silencer+acog+stopping power. aveam aproape master la el si m-am saturat de arma. De vreo saptamana joc cu m16a4 cu Grenade launcher(la domination e util cateodata pt ca nu ai timp sa alergi din A in B si ii sperii cu o grenada inainte)+ holographic + stopping power. La o singura apasare pe buton fac un kill. singurul neajuns la armele de tip burst e ca nu ai o a doua sansa. daca nu ai tintit bine poti sa iti iei papa. La mine nu era o problema pt ca am jucat cu Fal-ul foarte mult , asa ca sunt obisnuit sa pun repede tinta. La Fal am observat cu cat apesi mai repede pe Fire atatea gloante ai sa tragi , pana se goleste incarcatorul, evident, deci e o arma f rapida si precisa pt cine e rapid la apasare. Cu m16a4 trebuie sa tintesti rapid sau sa surprinzi adversarul ...dar asta e alta poveste ...mai bine folosesti cutitul.

    Astept sa imi dati un invite diseara, multumesc , am mai jucat cu voi si sincer, romanii sunt cu 3 clase peste straini la MW2 din ce am jucat pana acum. Rar am intalnit jocuri mai palpitante .

  17. #1897 SP
    Member zNowkid's Avatar
    Am sa joc si eu :
    1.MuthuRaoul
    2.Studentul
    3.Kepzy
    4.maweryck
    5.MisterJuice
    6. cosminbad
    7.zNowkid

    EDIT: gata .

  18. #1898 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    ai uitat sa dai un enter

  19. #1899 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Bine bine Cosmine,dar dane si tu un ID de PSN,noi de unde sa stim care esti.Buuun...deci deseara va fi party!

  20. #1900 SP
    Member DeianD's Avatar
    Ce se intasmpla oare ca la mine nu merge sa joc online...chiar acum am incercat sa intru si imi apare Conecting to Matchmakig Server si tot asa ramane. Ce sa fie oare ca am incercat si COD4 si tot asa imi apare

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 141 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Modern Warfare 3 By AndRewqp in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 13-04-2010, 17:27
  2. Un controller Modern Warfare 2 ? By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 14 Last Post: 22-07-2009, 17:24

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts