Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 186 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 ... LastLast
Results 2,961 to 2,980 of 3702

Thread: Destiny

  1. #2961 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Ti-se pare

    Va spun eu o schimbare de la 40$ la 20$.
    Adica invers, de la 20 la 40

  2. #2962 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Suna masiv foarte multe schimbari. Vad acolo rail gun fusion bla bla. Urmatoarea arma OP

    Poate chiar isi merita 40$.

  3. #2963 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu astept oferta, mai mult de 50 de lei nu dau, doar o data vede nasul puta finului, nu?

  4. #2964 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    As sta sa astept si eu reducere, da' ce ma joc pana atunci ?

    Si mai am si hoarda de preteni care ma determina sa-l iau...:/

  5. #2965 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu am Witcher 3, Dragon Age, urmeaza Fallout 4 Nu stiu, eu am fost dezamagit de HoW, foarte dezamagit

  6. #2966 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Daca apare Mafia 3 de sarbatori ma las de Destiny

    Nu stiu dar HoW chiar e subtire la content. N-am jucat Dark Below la lansare, insa l-am luat la pachet si parca e mult mai consistent. La HoW am cam terminat tot...de la Arene pana la Flawless la ToO. Ramane de vazut poate imi gasesc alte jocuri..

  7. #2967 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    De fiecare data cand se posteaza ceva pe twiter despre Destiny numai P.... isi iau cei de la Activision, jocul nu este prost, bate tot in co-op, insa sa iei atatia bani si sa nu aduci nimic nou mi-se pare de tot rasul, deblochezi o zona, dai o alta culoare la inamici si ceri 40$ sau de 40£ pe el, aduci un raid plin de buguri si le rezolvi la sf asteapta, dupa ce a luat toata lumea tot ce se putea lua, lipsa de respect fata de harcore gamers care il joaca de la incepur, fara trade, de ce nu au facut un sistem de upgradeuri personalizat, gaseai perkuri individuale si le faceai forge pe fiecare item in parte, aveai ceva al tau, cei care mai joaca si le place poate nu sunt deacord, imi placea Destiny pentru grupul de jucatori, era funn, dar lipsa de interes al celor de Bungie ma dezamageste total, vor bani, pai sa munceca in p.... mea ca si eu muncesc pt. ei.

  8. #2968 SP
    Member nickstr's Avatar
    Eu nu cred ca e vina Bungie. Se vede clar influenta publisher ului Activision care a stricat și Call of Duty și e clar modul lor de operare conținut cu țârâita contra cost. Ținând cont ca Destiny se vrea un joc întins pe 10 ani dacă o țin tot așa cu Activision o sa fie cam exagerat câți bani or sa ne ceară.

  9. #2969 SP
    Junior Member Andrei Gabriel's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    As sta sa astept si eu reducere, da' ce ma joc pana atunci ?

    Si mai am si hoarda de preteni care ma determina sa-l iau...:/
    Ce mai hoarda ))) nu facem noi cate 3 4 flawlesuri cum ne e obiceiul? ))))))

  10. #2970 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by nickstr View Post
    Eu nu cred ca e vina Bungie. Se vede clar influenta publisher ului Activision care a stricat și Call of Duty și e clar modul lor de operare conținut cu țârâita contra cost. Ținând cont ca Destiny se vrea un joc întins pe 10 ani dacă o țin tot așa cu Activision o sa fie cam exagerat câți bani or sa ne ceară.
    Iar noi o sa le tot dam. Eu, cel putin

  11. #2971 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    sunt total de acord cu eagle eye deabia astept expansion-ul momentan am luat o pauza de la el sa mai joc si altceva, pentru ca in destiny numai am ce face....am toate exoticele (3 galahoarne), toate legendarele de raid x3 toate duse la 365 lvl si toate 3 clasele la 34. sincer dlc-ul asta mi s-a parut cam slab. imediat duci tot la maxim...spre deosebire de crota sau vault of glass care trebuia sa farmezi ceva vreme.

  12. #2972 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu ma chinui cu Hunter-ul meu 33 de ceva vreme sa iau un Etheric Light la PoE level 34 ca sa imi duc vanatorul la 34, si am jucat si cu doi 34 si-a fost greu. Nici nu prea am arme bune, iar acum astept Gunsmith-ul cu 10 fusion rifle sa-mi duc bounty-ul exotic mai departe. Am luat si Strike playlisturile la rand, nu da fusion rifle neam. Mai am de asteptat. Joc 2-3h pe zi maxim. Am inceput si al doilea caracter, un Warlock, de level 12 acum, am luat story mission-urile iar la joaca, daca se baga cineva la acelasi level sa-si ridice vreun caracter, let me know.

  13. #2973 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    @bdevil de ce nu ai jucat iron banner?eu am facut rank 5 cu toate 3 caractere , unul fiind de 32 si tot am ajuns repede la rank 5.Cu titan mi-a luat 2-3 ore sa ajung rank 5 Asa am reusit sa cumpar 6 etheric lights 34 de saptamana trecuta a fost usor , asta e mai enervant cu 3 bosi si bubble la ultimul.@bdevil recomand sa joci pvp sa cresti repede warlock combinat cu cruciable bounties + vanguard bounties si apoi faci misiunile din "story"pe level mare pentru mult xp.Doar un sfat.

  14. #2974 SP
    Member bdevil's Avatar
    Boghy02, daca urasc ceva mai mult la jocul asta este pvp-ul, pentru ca sunt praf la agilitate si reactie (am 6luni maxim de shootere pe consola). Plus ca n-am nici arme ca sa zic, sau poate am arme dar sunt praf. O sa incerc sa-i dau cu warlock-ul meu pe pvp. Poate sunt mai norocos cu el.

  15. #2975 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Inteleg ca urasti pvp , dar primesti xp bun acolo si cresti mai repede.Imi place pvp , dar cu fireteam si sincer nu neaparat.Eu am fost pe 1 loc cu titan defender de lvl 8 si am facut 25 de kills cu 2.3 k/d Am avut o arma praf de pulse rifle se misca bine in pvp si un shotgun vai de el si era one shot kill de la 4-5 m Eu am reusit in cateva ore titan la lvl 20.Sper ca ai pastrat gear rar primit pentru alte clase cu light sa poti ajunge lvl 30+ mai repede?

  16. #2976 SP
    Member bdevil's Avatar
    N-am pastrat din pacate, am dat dismantle la tot (mai putin la legendarele bune), am dat dismantle si la Fusion Rifle-uri, aveam o droaie, acum cand e nevoie de ele, ia-le de unde nu-s. Noob. Prima data in Destiny, primul caracter. Am pastrat doar o ''copie'' de fiecare ale armelor bune de la level over 20, care pentru al doilea caracter under 20 acuma sunt useless.

  17. #2977 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Baga pvp si bounties + story pe lvl mare sa primesti mult xp

  18. #2978 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Woop Woop am ajuns la LIGHTHOUSE


  19. #2979 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Bravo. Cam slabut reward-ul tho ...la primele 3 flawless-uri si mie mi-a dat Summoner cu toate elementele. Cele mai de cautat sunt pistolul cu foc si messenger(pulse) cu foc si void.

  20. #2980 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Da stiu , am fost si eu dezamagit , dar macar am facut flawless.Din pacate jocul asta nu vrea sa imi dea gjalahorn , red death sau ice breaker sa ma bucur si eu de ele pana iese TKK si vor fi meh...Eu asta vroiam jewel cu burn sau messenger(adept) Si din packs alea de 6 si 8 mi-a dat monte carlo de 2 ori ffs si il am deja de 2 ori off...In runda a 8 a a fost close.Eram condusi cu 4-2 , dar am schimbat strategie pe agresiv toti pe ei si i-am naucit , nu stiau ce sa faca Ultima runda a fost usoara , 5-1.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 149 of 186 FirstFirst ... 49 99 139 147 148 149 150 151 159 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts