Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 186 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast
Results 1,701 to 1,720 of 3702

Thread: Destiny

  1. #1701 SP
    Member tzuik's Avatar
    Jocul ăsta chiar este o măgărie sinistră. Deci tot grind-fest-ul ăsta ordinar de acum, cu aceleași hărți ce se repetă la infinit, aceleași bounties pe aceleași hărți, același conținut nesimțit de infim... totul doar pentru că au preferat să taie din joc doar ca să aibă ce debloca apoi ca DLC pentru 35$?

    Deși îl tot joc ca un zombie spălat pe creier de când a apărut, nu pot să nu recunosc că în momentul de față, Destiny este o meschinărie ordinară și reprezintă tot ce-i greșit la industria jocurilor.

  2. #1702 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E un grindfest ordinar, din punctul asta de vedere sunt de acord ca se aseamana foarte mult cu Warframe Insa aici se si opresc asemanarile, in Destiny shootingul e mai fun, mp e distractiv, iar raidul, o man raidul e cel mai misto cand te aduni cu 5 prieteni si toata coordonarea da roade
    Majoritatea am devenit zombie de cand a aparut jocul asta, eu unul nu am mai apucat sa joc nimic altceva. Am primit de la un prieten Watch Dogs si l-am bagat o singura data in consola, am facut prima misiune si dupaia l-am scos...Destiny was calling

  3. #1703 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    ce prostie de joc, mare greseala am facut ca l-am luat digital
    nu cred deci nu cred ca dupa atatea jocuri care sunt iesite pe piata, ei tot nu au stiut sa implementeze nimic din ele:
    -harta limitata, invisible walls
    -no trade system
    -no communication system
    -nothing to do after 2 weeks from launch?
    -no afk/leave punishments for crucible/strike (de cele mai multe ori raman singur in crucible/strike)
    -pvp e buguit rau de tot (il omor cu pumnu dupa 0.5sec dupa ce ma omorat el),
    -unbalanced weapons, mai bine zis se joaca doar cu autorifle, si ca tot se joaca lumea numai cu autorifle hai sa vindem saptamana asta exotic autorifle la xur

    Dupa parerea mea jocul asta ar mai avea nevoie macar de cele mentionate mai sus ca sa para un joc decent.
    Acum pare un joc gol si lipsit de sens

    Ce ***** de joc e asta mai bine luam gta5

  4. #1704 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    linistestete umpic

  5. #1705 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Agitat

  6. #1706 SP
    Member tzuik's Avatar
    dat soundtrack, tho

  7. #1707 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    tzuik, bagam diseara un raid dupa ora 22?
    @Dant3, my bad, damn

  8. #1708 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    E tzuica baaaa, hac

  9. #1709 SP
    Member tzuik's Avatar
    Voios aș băga, dar încă sunt un amărât warlock level 25, mi-e că mi-o iau grav. Putem încerca. Cred.

  10. #1710 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Pai am mai avut noi doi niste tentative acum ceva zile, am murit de prea multe ori )

  11. #1711 SP
    Member tzuik's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Pai am mai avut noi doi niste tentative acum ceva zile, am murit de prea multe ori )
    Păi da, și ăla era doar weekly strike, sau ce era. La raid de level 26 nu m-aș încumeta prea curând, până nu-s cel puțin level 27. Dacă mi-ar pica și mie niște legendare mai de duamneajută...

  12. #1712 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Zarzarel View Post
    ce prostie de joc, mare greseala am facut ca l-am luat digital
    nu cred deci nu cred ca dupa atatea jocuri care sunt iesite pe piata, ei tot nu au stiut sa implementeze nimic din ele:
    -harta limitata, invisible walls
    -no trade system
    -no communication system
    -nothing to do after 2 weeks from launch?
    -no afk/leave punishments for crucible/strike (de cele mai multe ori raman singur in crucible/strike)
    -pvp e buguit rau de tot (il omor cu pumnu dupa 0.5sec dupa ce ma omorat el),
    -unbalanced weapons, mai bine zis se joaca doar cu autorifle, si ca tot se joaca lumea numai cu autorifle hai sa vindem saptamana asta exotic autorifle la xur

    Dupa parerea mea jocul asta ar mai avea nevoie macar de cele mentionate mai sus ca sa para un joc decent.
    Acum pare un joc gol si lipsit de sens

    Ce ***** de joc e asta mai bine luam gta5

    Problema poate fi si la tine , ai totalizat 5 zile de gametime iar titanul tau are 3 zile 13 h gametime played. Hunterul meu are 17h si sunt la acelasi lvl cu tine.
    Dar ce sa zic, gusturile nu se discuta .

  13. #1713 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    nu are nici o relevanta levelul ( am schimbat exotic head cu armor)
    la asta crezi tu ca se rezuma jocu sa faci cat mai rapid level 29?
    am jucat mult crucible aici sunt orele de gametime
    Poate ca si din cauza ca ai doar 17h de playtime nu iti dai seama ca jocul asta se repeta la infinit

  14. #1714 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by Zarzarel View Post
    nu are nici o relevanta levelul ( am schimbat exotic head cu armor)
    la asta crezi tu ca se rezuma jocu sa faci cat mai rapid level 29?
    am jucat mult crucible aici sunt orele de gametime
    Poate ca si din cauza ca ai doar 17h de playtime nu iti dai seama ca jocul asta se repeta la infinit
    Eu cred ca jocul se rezuma la a ajunge cat mai repede spre end content, a juca impreuna cu niste amici. Inca pot vedea si cum acest joc devine repetitiv si plictisitor daca joci de unul singur. Incearca sa iti gasesti cativa oameni care sunt la fel de activi cat esti si tu , va ajutati unul pe celalalt, invatati unul de la celalalt, progresati impreuna.

    Am 17h pe al doilea caracter , ce incercam eu sa iti spun este ca nu ai apucat sa joci tot, de fapt nu ai apucat sa joci partea cea mai buna.
    "nothing to do after 2 weeks from launch?"
    Sa inteleg ca nu ai facut raidul inca ?

  15. #1715 SP
    Member tzuik's Avatar
    it will be fun they said. there will be loot they said.
    Attached Images Attached Images cad-20140915-bcc17.png

  16. #1716 SP
    Senior Member Rasko's Avatar

  17. #1717 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Quote Originally Posted by tzuik View Post
    it will be fun they said. there will be loot they said.
    Sa nu exageram...
    Unde ati vazut sa pice o engrama legendara/ora

  18. #1718 SP
    Member goguxxx's Avatar
    Nu stiu de ce se agita asa lumea,drop-urile nu sunt esentiale in jocul asta.Mai bine farmezi rep la una din factiuni,iti cumperi armura respectiva,o upgradezi,arme sunt o gramada din bounty sau le cumperi de la Xur,dupa care treci la raid.Iar farmezi ceva pt a upgrada armura respectiva samd . Asta e Destiny,nu sa stai ca curca sa tragi intr-o pestera sau sa faci nu stiu de cate ori misiunea x ca "are domle multi mobi si iei o gramada de engrame"...abureala .

  19. #1719 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by goguxxx View Post
    Asta e Destiny,nu sa stai ca curca sa tragi intr-o pestera sau sa faci nu stiu de cate ori misiunea x ca "are domle multi mobi si iei o gramada de engrame"...abureala .
    What? Actually playing the game? Madness!

  20. #1720 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    Mie in crucible imi place sa stau pitit , cu shotgun-ul , dupa colt, asteptand sa mi se incarce super power-ul ........ I'm i doing it right ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 86 of 186 FirstFirst ... 36 76 84 85 86 87 88 96 136 ... LastLast

Similar Threads

  1. Destiny By costy29lan in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 09-03-2015, 06:22
  2. X-Men: Destiny By Nash in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 24-03-2011, 16:26

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts