Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 156 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast
Results 881 to 900 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #881 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A sosit si analiza DigitalFoundry
    http://www.eurogamer.net/articles/di...mance-analysis

  2. #882 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hmm, pe US inca nu a aparut patch-ul 1.02. Well... asteptam (de fapt jucam).

    Btw, a reusit cineva sa-si ia item-urile bonus? Am inteles ca se gasesc la primul merchant, dar la mine nu apare nimic...

    O mica intrebare: in jocul asta nu faci XP decat terminand quest-uri? Nu am observat sa se intample ceva dupa ce omori un mob...
    Monky am vazut ca pe store-ul de UK apar cele doua DLC ca si downlaod-uri separate, iar pe US store inca nu apar. Probabil asta e problema, nu au facut cei de la Playstation US update la store. Foarte multa lume are aceeasi problema, am sapat prin toate forumurile.

    LE: Pe site-ul oficial The Witcher la FAQ DLC-ul e programat pentru data de 20 Mai, deci azi ar trebui sa apara si pe store-ul de US. Cat despre patch-ul 1.02, nu stiu, poate o sa-l primim tot azia avnad in vedere ca se refera la "cross country DLC support".

  3. #883 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    @razvan poti sa vezi cat ai jucat din meniu, de la character -> stats (vezi screenshot).
    Tks, dar nu cred ca este foarte accurate. Imi arata pana acum 17h si 58 min, dar nu cred ca m-am jucat mai mult de 8h si consola o sting mereu, nu este always on (sau cum ii zice).

    Pacat. Eram curios si cat ma tine bateria la controller, ca l-am incarcat complet inainte sa ma pun la joc si acum ma atentioneaza ca se duce. Dar cred ca app 8h, din care app 7 in prima harta

  4. #884 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by Rasko View Post
    Unde e NPC-ul herbalist? In satul ala din White Orchard?

  5. #885 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    @Rasko: uite unul mai jos.
    Attached Images Attached Images image.jpg image.jpg

  6. #886 SP
    Member Darku's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Btw, a reusit cineva sa-si ia item-urile bonus? Am inteles ca se gasesc la primul merchant, dar la mine nu apare nimic...
    Se gasesc la primul merchant dupa ce instalezi 1.02 si DLC-ul gratis, insa obiectele nu sunt gratis, sunt pe bani

  7. #887 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mie inca nu imi apare 1.02 si am cont pe UK...what kind of sorcery is this?

  8. #888 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Despre ce DLC vorbiti? Trebuie downloadat ceva de pe PSN? Sunt arme, armuri or what?

    ---------- Post added 20-05-2015 at 10:46 ----------

    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Mie inca nu imi apare 1.02 si am cont pe UK...what kind of sorcery is this?
    Foarte ciudat, mie mi-a instalat direct 1.02 aseara cand am introdus discul in consola.

  9. #889 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    Se gasesc la primul merchant dupa ce instalezi 1.02 si DLC-ul gratis, insa obiectele nu sunt gratis, sunt pe bani
    Ma bucuram ca primesc o armura mai de doamne ajuta, pe gratis, direct in inventory, ca si asa stau prost cu banii...si cand colo, trebuie sa o cumpar daca mi-o trebuie!

  10. #890 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Mai bine pe bani din joc decat pe bani reali o armura dintr-un joc...dar asta e doar parerea mea

  11. #891 SP
    Member Darku's Avatar
    Sunt pe UK si eu, PS4.

    Mi-a luat de ieri 1.02, iar DLC-urile gratis (temerian armor set si ceva legat de barba/Gillete ) le luati de pe store.
    Setul de armura nu este gratis insa, si e lvl 4 requirement.

  12. #892 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by Mayhem View Post
    Mai bine pe bani din joc decat pe bani reali o armura dintr-un joc...dar asta e doar parerea mea
    Total de acord cu tine!

  13. #893 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Guys, voi pe ce dificultate jucati? Eu am inceput pe cea mai grea aseara(death march), insa am trecut cu un nivel mai jos dupa prima intalnire cu drownerii aia de pe malul apei, era aproape one hit kill si am zis frack this. Nu e deloc walk in the park nici cea pe care am trecut(blood and broken bones), dar e foate satisfacator.

  14. #894 SP
    Member geo971986's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    lol, habar-n-aveam ce editie am cumparat )

    adica nici n-am citit ce inseamna bonus day one edition , ma gandeam la ceva imbracaminte/arme.. si cand am deschis discu...surpriza..
    discul cu sound track, stikere de lipit, harta..2 coduri..


    intr-adevar , pe carcasa scrie 35GB , acum ii dau sa instaleze si iti confirm daca e asa sau nu Energizer.

    ---------- Post added 19-05-2015 at 18:26 ----------



    am instalat, cu tot cu update 1.02 > 29.06GB
    Btw de curiozitate cate stickere ar trebui sa fie? aia de la altex zic 3 insa eu n-am gasit decat 2.

  15. #895 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Oricum ma bucur ca e challenging combatul pe mai multe trepte de dificultate, cat despre modul cum se desfasoara combatul e ceva foarte bine facut, imi place ca semnele la care mobii au slabiciuni chiar fac diferenta in lupta, potiunile sunt bine facute, nu te vindeca de tot, nu iti dau vreun buff extraordinar, sunt exact diferenta minima de care ai nevoie sa iesi viu din lupta, corpul lui Geralt fiind martor la treaba asta.

    Si eu tot 2 stickere am dar am si un pin cu chipul de lup, in stilul medalionului

  16. #896 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by geo971986 View Post
    Btw de curiozitate cate stickere ar trebui sa fie? aia de la altex zic 3 insa eu n-am gasit decat 2.
    Doua am si eu!

  17. #897 SP
    Member Twiztid's Avatar
    2 stickere sunt si in editia de colectie. Inca de la inceput s-a spus ca vor fi 2 stickere...nu stiu de unde au scos Altex 3 dar nu ma mai mira nimic cand vine vorba de ei...

  18. #898 SP
    Member Darku's Avatar
    Tot pe broken bones, pe dificultatea 2 (un fel de normal) mi s-a parut prea usor, orice ai face se regenereaza viata singura (out of combat si folosind meditation), sunt carnivor deci Geralt papa doar carnitza la mine pt regenerare viata

    @geo tot 2 stickere sunt si la mine

  19. #899 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Uitasem, sunt perfect de acord ca iconitele si caracterele sunt prea mici in meniu si un detriment pentru notiunea de couch gamer. Folosesc un TV de 60", stau cam la 3,3 m de el si tot trebuie sa fac ca girafa pentru a vedea ce scrie si pentru a nu-mi obosi ochii. Daca erau de dimensiunea subtitrarii era perfect. Sunt ferm convins ca vor pune o optiune printr-un patch, se plange foarte multa lume de aspectul asta.

  20. #900 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Aveti optiune de Large HUD si puteti da rescale oricand.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 45 of 156 FirstFirst ... 35 43 44 45 46 47 55 95 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts