Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 156 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast
Results 1,881 to 1,900 of 3110

Thread: The Witcher 3: Wild Hunt

  1. #1881 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Asta-i primu' joc la care patesc asa ceva
    acuma nu imi vine minte un alt joc in care sa ai sute de iteme in invetar, dar daca ar mai pune niste categorii atunci poate ar disparea si delayu

  2. #1882 SP
    Member yarbaverde's Avatar
    Sa vedem cu noul patch daca o sa schimbe ceva la delay cu schimbarile care le face in inventory, deoarece am vazut ca se fac cateva schimbari majore la inventory.
    Pe mine ma enerveaza in continuare acele lumanari care le aprind mereu, ca sunt situate langa loot-uri sau la fast travel.

  3. #1883 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Si afisele sunt situate cam nasol, daca alergi apasand pe X de multe ori, e imposibil sa nu citesti ceva din greseala sau sa nu aprinzi vreo lumanare.

  4. #1884 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    O intrebare. Am 2-3 questuri la Failed, pot sa le mai joc ? Sau trebuie sa iau jocul de la capat ?

  5. #1885 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trebe reinceput jocul pentru alea, din pacate.

  6. #1886 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Mai joaca cineva jocul ? Eu am reusit sa imi fac setul Enhanced Ursine, mi-a luat cam 2 ore dar am inteles ca e cel mai bun. Momentan am Lv25, la Lv31 sper sa il fac Mastercrafted.

  7. #1887 SP
    ymy
    Member ymy's Avatar
    Quote Originally Posted by ragnarlodbrok23 View Post
    Mai joaca cineva jocul ? Eu am reusit sa imi fac setul Enhanced Ursine, mi-a luat cam 2 ore dar am inteles ca e cel mai bun. Momentan am Lv25, la Lv31 sper sa il fac Mastercrafted.
    Nu, cel mai bun witcher gear set este "wolf school gear", atat la armura cat si la sabii, la nivelul mastercraft evident. El poate fi gasit si craftuit dupa ce ai descarcat dlc-ul aferent. Dar pentru el (la nivelul mastercraft) ai nevoie de level 33 daca nu ma insel.

  8. #1888 SP
    Member Darku's Avatar
    Depinde prin ce intelegi cel mai bun set, depinde cum ai evoluat caracterul
    Cat/feline set e axat pe cat mai mult damage
    Griffin set e axat pe cat mai mult sign intensity
    Ursine/bear set e axat pe cat mai mult defence/armura/viata.

    Si wolf set are de toate cate putin, adauga si la dmg si la sign intensity si la ceva defence (dar nu adauga atat de mult cat adauga seturile enumerate mai sus), dar are si stats ceva mai bune fiind lvl 34 requirement.

  9. #1889 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Ceea ce banuiesc ca vrea ymy sa spuna e ca in plus fata de stats si cat de balansata e armura pentru mai multe stiluri de joc combat si sau sign nu trebuie sa pui punct pentru a beneficia de bonusuri pentru ca porti armura de la scoala respectiva, punct care face diferenta enorma pe ultimul nivel de dificultate.

  10. #1890 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...maaaaaaaa! ) ...fara sa vreau cred c-am descoperit un easter egg Inn-ul se numeste "the seven cats" iar in The Bard's Tale se numeste..THE DRUNKEN RAT )))))
    Attached Images Attached Images 1.jpg

  11. #1891 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Daca-mi aduc bine aminte, in curtea inn-ului ala chiar sunt 7 pisici.

  12. #1892 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...stiti ce nu-mi place mie? Ca nu exista o ordine a quest-urilor (sau mai bine zis...o prioritate). Cum adica? Pai cand dau pe QUESTS imi deschide main quest-urile iar celalalte questuri sunt "ascunse" chiar daca, in acel timp, fac un quest secundar. Trebuie sa merg la Secondary Quests si sa il caut in lista. Aiurea. Questul activ, indiferent in ce categorie se incadreaza, ar trebui sa fie in capul listei sau macar categoria din care face parte questul...sa fie "vizibila" si questul sa fie in capul listei.

    Si nici questurile terminate n-au o ordine. Ba la final...ba in mijloc...ba sus...pai ce-i asta? Ultimul quest terminat trebuie sa fie primul cum deschizi lista...ca daca vreau sa "va ceva" sa nu caut 20-30 de secunde...aiurea.

  13. #1893 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Dupa vreo 2 luni am ajuns si eu in Skellige
    Superba atmosfera, de Highlander Highlander (1986) - IMDb

  14. #1894 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Mie nu-mi place ca-ti petreci cam mult timp in meniu

  15. #1895 SP
    Member flames95's Avatar
    Stie cineva cand apare noul patch 1.07 ?

  16. #1896 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...stiti ce nu-mi place mie? Ca nu exista o ordine a quest-urilor (sau mai bine zis...o prioritate). Cum adica? Pai cand dau pe QUESTS imi deschide main quest-urile iar celalalte questuri sunt "ascunse" chiar daca, in acel timp, fac un quest secundar. Trebuie sa merg la Secondary Quests si sa il caut in lista. Aiurea. Questul activ, indiferent in ce categorie se incadreaza, ar trebui sa fie in capul listei sau macar categoria din care face parte questul...sa fie "vizibila" si questul sa fie in capul listei.

    Si nici questurile terminate n-au o ordine. Ba la final...ba in mijloc...ba sus...pai ce-i asta? Ultimul quest terminat trebuie sa fie primul cum deschizi lista...ca daca vreau sa "va ceva" sa nu caut 20-30 de secunde...aiurea.
    Au nevoie de feedback, baga mare, am vazut ca sunt ascultatori

  17. #1897 SP
    Member Darku's Avatar
    bai au trecut 2 saptamani si tot nu avem 1.07....
    Nu pot cara nimic si ma misc ca un melc, am cele 3 seturi craftate in inventar si nu vreau sa le arunc pe jos.

  18. #1898 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by poiuyt View Post
    Mie nu-mi place ca-ti petreci cam mult timp in meniu

    cine, io?

  19. #1899 SP
    Member CataPuscas's Avatar
    Quote Originally Posted by Darku View Post
    bai au trecut 2 saptamani si tot nu avem 1.07....
    Nu pot cara nimic si ma misc ca un melc, am cele 3 seturi craftate in inventar si nu vreau sa le arunc pe jos.
    Gaseste-ti un loc si caca-le pe undeva. Le gasesti tot acolo, nu dispar.

  20. #1900 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Au zis, sau ma rog...se zvoneste, ca dupa data de 16 apare patchul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 95 of 156 FirstFirst ... 45 85 93 94 95 96 97 105 145 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Witcher 3: Wild Hunt confirmat pentru PS4 By MonkY in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 21-02-2013, 20:54
  2. The Witcher 3: Wild Hunt anuntat By Dant3 in forum Stories & Other News
    Replies: 13 Last Post: 07-02-2013, 11:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts