Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 54 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #261 SP
    Member b615dub's Avatar
    Trefla, care mai e farmecul atunci cand crapi, crapi.

  2. #262 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Well este un workaround pentru trophy hunters

  3. #263 SP
    Junior Member alexqw's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Da.
    Da niste nume ,Pe twitch.tv ?

  4. #264 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  5. #265 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by Trefla0874 View Post
    Tip pentru Hardcore : Copiati salvarea pe un Stick sau in storage-ul din PS+ iar daca muriti dati "restore" Trofeul pentru lvl 30 hardcore devine mult mai usor asa.
    boo! cheaters! care mai e ideea hard-core-ului daca death nu e permanent? ori ne distram ori suntem golani ori la bal ori la spital

  6. #266 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Cei cu atata hate baieti ? Just trying to help , sharing is caring

  7. #267 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Share ceva mai demn de Diablo players
    Like... how to beat hardcore without health potions

  8. #268 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am luat si eu in sfârşit varianta digitala, cine e la inceput si are chef de co-op add toghy23

  9. #269 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Care e faza cu Elective mod? Vad ca unii spun ca e mai bine sa activezi această opţiune. Daca a mai fost postat imi cer scuze dar nu am văzut.
    PS mai joaca cineva de la început? Caut partener pt co-op, am început cu 2 eroi, foarte buna varianta pt. consolă

  10. #270 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Te lasa sa-ti activezi orice skill apartinand oricarei categorii cum consideri de cuviinta. E foarte folositor, in cateva minute iti dai seama despre ce e vorba in meniul de skilluri.

  11. #271 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    la elective mod iti poti pune abilitatiile(vrajile) cum vrei tu..nu mai esti limitat la o singura abilitate principala/secundara/de control...le poti combina cum vrei tu: 2 principale,2 secundare etc...l-as compara cu pick 10 system din Black Ops 2 daca ai jucat..

  12. #272 SP
    Member eneea's Avatar
    Ce damage va arata ca faceti? eu cu un monk de 61 am 72 K

  13. #273 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu am un DH de level 60(23) si am ajuns cam pe la 310-320K dmg. insa cam de o saptamana nu mai prea gasesc nici un legendar care sa fie mai bun decat ce am pe mine, e foarte greu sa mai cresti dupa 2-300k in colo...seturile sunt foarte greu de procurat datorita RNG-ului. Cred ca e timpul sa joc si cu alte personaje

  14. #274 SP
    Member eneea's Avatar
    Cu ocazia asta am aflat ce inseamna RNG (Ty google ).

  15. #275 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    Ce damage va arata ca faceti? eu cu un monk de 61 am 72 K
    Nu stiu de ce aveti impresia ca damage-ul conteaza atat de tare. Mai ales ca ai Monk unde trebuie sa gasesti o balanta intre HP, life steal / life per hit (foarte important pe inferno master 3+), CRITICAL chance si damage (spre ex Sweeping Wind + Cyclone rune daca chance +17% devine ultimate Monk attack skill) attack speed si apoi damage si rezistente. Dar cel mai important e mastering the class , sa stii exact cum si cand sa folosesti skills.

    There's more to D3 than a damage number in your character sheet. Care btw nu e your REAL damage.

    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Eu am un DH de level 60(23) si am ajuns cam pe la 310-320K dmg. insa cam de o saptamana nu mai prea gasesc nici un legendar care sa fie mai bun decat ce am pe mine, e foarte greu sa mai cresti dupa 2-300k in colo...seturile sunt foarte greu de procurat datorita RNG-ului. Cred ca e timpul sa joc si cu alte personaje
    Ye, din pacate eu personal gasesc Demon Hunter foarte boring. IMO, cei mai fun sunt Monk si Witch Doctor.

  16. #276 SP
    Member eneea's Avatar
    ^ dude ai dreptate, eram si eu curios, eu pe monkul meu vreau sa pun multa dexteritate

  17. #277 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    E foarte fun si cu Demon Hunterita, insa are un mare dezavantaj fata de alte clase cred eu, e foarte squishy si din cauza asta pe dificultati mai mari esti cam limitat la ce puteri poti folosi si stilul de gameplay devine cam restrans si repetitiv, nu sunt prea multe variante care le poti juca de pe la Master 3 in sus ca sa poti supravietui, iar damageul efectiv la DH chiar daca pe hartie e mai mare decat la alte clase el e mai mic in realitate, de ex renegade joaca cu monk si are undeva la 230k dmg dar distruge tot mult mai rapid si mai usor decat DH-a mea cu dmg 320, asta fiindca are skilluri care ii dau mult mai mult bonus in % la dmg ( 800% ) si na mai sunt si alti factori, at.sp, crit ch,crit dmg, etc.

    Pt console din ce am vazut pe alte forumuri monk e cel mai tare, distruge tot cel mai rapid si farmeaza in timpi cei mai scurti....zicea unul ca reuseste sa curete Vault of the Assassins in 3-4 minute cu un monk pe master 1, eu cu DH imi ia pe putin dublu de atat

  18. #278 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by eneea View Post
    ^ dude ai draptate, eram si eu curios, eu pe monkul meu vreau sa pun multa dexteritate
    Ye, pai oricum eu mai am pana la inferno, mai greu cu stilul meu de munca. Cand o sa ajungem pe Inferno I'll let you know si poate ne gasim la cateva co-ops . Suntem 2 gagici (monk + wd) high on various medicines ALL the time.

    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Pt console din ce am vazut pe alte forumuri monk e cel mai tare, distruge tot cel mai rapid si farmeaza in timpi cei mai scurti....zicea unul ca reuseste sa curete Vault of the Assassins in 3-4 minute cu un monk pe master 1, eu cu DH imi ia pe putin dublu de atat
    Da.. cred ca pe PC cu Monk-ul meu pe MP3 (monster power 3 - din 10) golesc Vault of the Assassin in 4 min .
    Dar sa stii ca am vazut multi Barbarians mult mai rapizi ca mine. Like.. a lot )

  19. #279 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Pe PC Babs sunt cei mai tari am inteles, dar pe console nu le prea merge cu Whirlwind-ul ala al lor fiindca monster density e mai mic si nu pot sa-l tina asa mult, si deci monks rules pe console, cu teleportul lor si clopotele alea ce le dau peste monstrii...sparg tot

  20. #280 SP
    Member eneea's Avatar
    Cat am putut sa rad aseara cand unul din party mi-a zis sa merg cu el in cow level si am ajuns in Whimsyshire - The land of killer unicorns..mai ales ca in timpul loadingurilor aparea Tip-ul "There is no cow level". Genial stagiul, puteau sa-l faca si mai lung

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 54 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts