Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 54 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast
Results 481 to 500 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #481 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Tempest View Post
    A fost cineva din Cluj pe la Altex Iulius ? Is curios daca a ajuns jocul si daca ii pus la vanzare deja...
    Il voi avea eu de vanzare (maine sau poimaine) la 230 de lei daca te intereseaza, pt. PS4 (sunt din CLUJ).

  2. #482 SP
    Junior Member Zarzarel's Avatar
    cum poti juca multiplayer pe xboxlive?
    care doreste sa facem lvl impreuna ma gasiti in Game: Zarza lvl 10 wizard

  3. #483 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    Multumesc pentru oferta Ronan, dar cautam sa il cumpar astazi Si da stiu ca esti din Cluj, ne si cunoastem un 'pic'. Sunt Tempest de la CS de pe gamez.astral.ro

  4. #484 SP
    Member chesterb's Avatar
    Până la urmă care e cea mai op clasă în RoS?

  5. #485 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Nu cred că există cea mai bună clasă. Joacă cu ce-ți place.

  6. #486 SP
    Member Wagram's Avatar
    Quote Originally Posted by AndreiChirita View Post
    Jocul ajunge maine in magazinele de mai jos, direct de la furnizorul Netzah Games prin curier. Este posibil ca unele magazine sa-l aiba deja, dar nu au voie sa-l vanda mai devreme de 19.
    Iacătă acu' vin eu de la Altex Vaslui, unde s-au uitat angajaţii la mine de parcă picasem din Lună. "Ce Diablo ? Ce curier ? Cine v-a zis ? Nouă nu ne-au venit nici articolele comandate de Black Friday !"

    Aferim, bre. Pe cât posibil, strecoară şi tu un "poate" sau "teoretic" prin posturile de genul ăsta, că pui lumea pe drumuri degeaba.

  7. #487 SP
    Member chesterb's Avatar
    Puteai şi tu sa verifici înainte să pleci de acasă. Dacă intri la produsul respectiv, dai click pe rezervă în magazin şi alegi judeţul, îţi arată la ce magazine e disponibil. Din câte văd, Vaslui nu este în listă.

  8. #488 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    In lista pusa de AndreiChirita este si Vaslui.

  9. #489 SP
    Member Wagram's Avatar
    Din spusele angajaţilor, durează câteva ore de când primesc stocul până se face actualizare pe site. Evident că am verificat înainte de a pleca, dar am crezut că, fiind deja seară, o fi ajuns şi, cine ştie de ce, nu s-o fi actualizat. Ca să nu mai zic că aş fi sunat să întreb, dar n-a catadicsit nimeni să pună vreun număr de telefon pe pagina lor.

    Dant3: Da, pe lista lui e şi Vaslui, numai că pe lista de pe Altex.ro cu oraşele unde e disponibil jocul, nu e.

  10. #490 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    I-am explicat lui chester nici eu nu mai verificam stocul pe site daca un angajat Altex imi spunea ca azi găsesc jocul

  11. #491 SP
    Junior Member Tempest's Avatar
    Quote Originally Posted by Wagram View Post
    Iacătă acu' vin eu de la Altex Vaslui, unde s-au uitat angajaţii la mine de parcă picasem din Lună. "Ce Diablo ? Ce curier ? Cine v-a zis ? Nouă nu ne-au venit nici articolele comandate de Black Friday !"
    La Altex Cluj Iulius Mall aceasi situatie Las' ca ii bun si digital de pe US...

  12. #492 SP
    Member chesterb's Avatar
    Cel mai sigur e să suni înainte direct la magazinul la care te duci. Aşa orice angajat Altex de la magazinul ŞM poate să-ţi zică că se găseşte la magazinul Ţ. Teoretic ar trebui să le aibă dacă aşa scrie la ei în inventar, dar depinde şi de seriozitatea fiecărui magazin şi colaborarea lor cu curierii.

  13. #493 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Hai ca e bine: Performance Analysis: Diablo 3 at 1080p on Xbox One • Eurogamer.net. Acum nu mai are nimeni motiv sa se planga.



    P.S. Btw, imi place crusaderul (de fapt crusaderita)

  14. #494 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Imi pare rau pentru cei care s-au dus degeaba in magazine, dar nu este vina mea ca firma de curierat intarzie sau ca angajatii sunt maimute si nici macar nu stiu ca au primit marfa... In Satu Mare vad ca este pe stoc (judet situat foarte departe de Bucuresti). Ar fi trebuit sa ajunga in Vaslui mult mai repede...nu stiu ce sa zic

  15. #495 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pana la urma a primit cineva Infernal Pauldrons in varianta digitala, sau e teapa? Vad ca de downloadat s-a downloadat... dar ingame nimic. Sau trebuie sa fii la un anumit nivel pt. a le primi? Si parca mai erau niste items ca bonus... well...

  16. #496 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Cei care au varianta digitala intrati pe battle.net/xbox sau battle.net/playstation, imperecheati-va contul Battle.Net cu cel de Xbox/PS pentru a primi un inel legendar.
    Cat despre Infernal Pauldrons, eu le-am primit de la level 1 dupa ce le-am descarcat cu ajutorul codului primit cu jocul.

  17. #497 SP
    Member Kupy's Avatar
    Mulțumesc băieți pt frumoasele legendare din mail Cea mai tare funcție ever!!

    Trimiți mail gifts doar prietenilor conectați în momentul acela, sau nu contează online / offline? Am trimis și eu unul dar nu am observat dacă era sau nu conectat primitorul.

  18. #498 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Daca nu gasiti Infernal Pauldrons incercati asa:

    1. Close the game (close application)

    2. Settings>PSN>Restore Licenses

    3. Launch the game

    4. Check your inventory, you should now have the items.

  19. #499 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    A ajuns cuiva Diablo 3 PS4 comandat de la altex?

  20. #500 SP
    Member chesterb's Avatar
    mie nu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 25 of 54 FirstFirst ... 15 23 24 25 26 27 35 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts