Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 54 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast
Results 441 to 460 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #441 SP
    Member chesterb's Avatar
    Nu am jucat pentru că am știut că o să îmi iau PS4 și am așteptat să îl joc pe consolă. I am so excited.
    @einherjar mă bucur că nu sunt singurul

    LE: @nameless_fear crusader n-am reușit să încerc că e blocat în trial. Ce clasă recomandați pentru început?

  2. #442 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu stie nimeni daca va fi inainte de 19 la Altex? Sau dace e deja? Please help I'm addicted!

  3. #443 SP
    Member AndreiChirita's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Nu stie nimeni daca va fi inainte de 19 la Altex? Sau dace e deja? Please help I'm addicted!
    In mod normal se poate vinde incepand cu data de 19. Daca se vinde mai devreme pot aparea probleme intre Altex si producatorul jocului. E posibil ca magazinele din Bucuresti sa-l primeasca Luni. Daca stii pe cineva din magazine sa ti-l vanda "pe sub mana" ai noroc, altfel mai ai de asteptat 2 zile.

  4. #444 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Multumesc, il iau digital atunci daca tot nu pot sa il am mai repede, macar mai ieftin.

  5. #445 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    PROTIP: While grouped with other players, allow one another to touch (pick up and immediately drop) an item with a cool skin, so that each player can unlock its skin for Transmogrification.
    Attached Images Attached Images w2iegn280d1l1382378764099.jpg

  6. #446 SP
    Member b615dub's Avatar
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Ce clasă recomandați pentru început?
    Eu am ales Demon Hunter, nu stiu daca-i cea mai buna clasa dar cu siguranta cea mai placuta de jucat

  7. #447 SP
    Member chesterb's Avatar
    Quote Originally Posted by b615dub View Post
    Eu am ales Demon Hunter, nu stiu daca-i cea mai buna clasa dar cu siguranta cea mai placuta de jucat
    Am jucat puțin cu el în trial. Îmi aduce a Vayne din League of Legends. Mă așteptam să fie destul de squishy, dar mai squishy mi s-a părut barbarul

  8. #448 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Mi-a placut la nebunie Monk-ul. Pana am dat online de un Demon Hunter de nu ma lasa sa ating nimic. Si i-am facut support pana la urma .

  9. #449 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    The Last of Us Nephalem Rift:


  10. #450 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Stie cineva daca este posibil transferul de save data de pe un PS3 US account pe unul de PS4 UK?

  11. #451 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Poti transfera save-ul doar pe acelasi cont de PSN, doarece transferul se face prin intermediul serverelor Blizzard: Pick Your Platform, Keep Your Save! - Diablo III

  12. #452 SP
    Member chesterb's Avatar
    Știe careva când ajunge jocul? Aștept de 10 minute la telefon cu Altex și toți operatorii sunt "ocupați".

  13. #453 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Eu l-am jucat pe PS3 toata saptamana asta, nu mai am rabdare...sa vina odata ultimate boss edition! Parca vad ca deabia maine il trimit astia de la Altex si poimaine imi ajunge

  14. #454 SP
    Member chesterb's Avatar
    O să încerc să mai sun mai târziu poate intră vreunul pe linie.

  15. #455 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Ce vom primi in updateul 2.1.0 de pe PS4 si XO:

    Patch Support Confirmed For PS4™ and Xbox One™ - Diablo III

    Patch 2.1.0 is currently in development for Windows, Mac, PS4, and Xbox One. This patch will introduce exciting new features and content to Ultimate Evil Edition on next-gen platforms, including (but not limited to) Greater Rifts, Legendary Gems, new Legendary powers, and the Vault—a mysterious realm filled with untold riches, located just beyond a Treasure Goblin's portal.

  16. #456 SP
    Member zulander's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ce vom primi in updateul 2.1.0 de pe PS4 si XO:

    Patch Support Confirmed For PS4™ and Xbox One™ - Diablo III
    Pai si pentru X360 si PS3 nimic? sunt cu m**a?

    L.E. Deci se pare ca pe current gen (X360 si PS3) nu vom beneficia de niciun update. Aceste versiuni vin livrate cu patch 2.0.6 (day 1) iar apoi canci. Asta inseamna ca current gen nu va beneficia de toate imbunatatirile scuipate de Blizzard (Greater Rifts, Legendary Gems, new Legendary powers, and the Vault). Pana la urma singurul plus pentru current gen e Crusader-ul si Tiganca aia care-ti masluieste echipamentul. Un MARE sut in c***e din partea lor, eu unul imi alunez pre-orderul pe X360.

  17. #457 SP
    Member chesterb's Avatar
    Am sunat la Altex. Operatorul mi-a zis că mâine ajunge jocul în depozit şi mâine încep livrările. Deci probabil că o sa ajungă miercuri/joi.

  18. #458 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by zulander View Post
    eu unul imi alunez pre-orderul pe X360.
    Aluneaza-l si ia-ti un Xbox One. Sau incepi sa strangi pt. unul. E clar ca mai toti developerii vor incepe incet-incet sa optimizeze pentru "next-gen".
    Quote Originally Posted by chesterb View Post
    Am sunat la Altex. Operatorul mi-a zis că mâine ajunge jocul în depozit şi mâine încep livrările. Deci probabil că o sa ajungă miercuri/joi.
    Eu am facut preorder digital... nici nu mai risc cu pre-order la Altex. Pana acum a fost un haos total si mie nu-mi place sa comand "la risc".

  19. #459 SP
    Member chesterb's Avatar
    Măcar o să am jocul fizic de pus la colecție :d cu toate că diablo ar fi fost mai benefic pentru sanatatea blue-rayului in varianta digitala.

  20. #460 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Am dat preorder de pe Store și l-am primit în dublu exemplar. Am mai pățit chestia asta și la Killzone.
    Acum am jocul în 2 exemplare în listă.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 23 of 54 FirstFirst ... 13 21 22 23 24 25 33 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts