Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 54 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast
Results 721 to 740 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #721 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Cu ce clasă ai murit?
    Eu am început cu WD și pare ok până acum.

  2. #722 SP
    Member styng's Avatar
    inca 135 de bounty si am platinat jocul ... e primul joc la care ii fac platina

  3. #723 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Am trecut si eu pe Crusader - "Holy shotgun" build, sau mai bine zis Holy Fu**ing Sh**t Build!!! o_o This class is so op it's not even funny, si nici macar nu am arma necesara buildului, doar costumul si cooldown reduction. L-am mai optimizat aseara putin, cred ca merge sa joc T3 deja cu el

  4. #724 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ms Kobayashi, o sa incerc si eu buildul asta, initial ma gandeam la un vacuum elite cleaner build.

  5. #725 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Am trecut si eu pe Crusader - "Holy shotgun" build, sau mai bine zis Holy Fu**ing Sh**t Build!!! o_o This class is so op it's not even funny, si nici macar nu am arma necesara buildului, doar costumul si cooldown reduction. L-am mai optimizat aseara putin, cred ca merge sa joc T3 deja cu el
    E incredibila clasa, am ajuns si eu la level 59. Abia astept sa termin story si sa incep adventure mode.

  6. #726 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Tot Demon Hunter ramane clasa mea preferata insa acolo am inceput sa nu mai gasesc nici un item mai bun decat ce am deja echipat pe el, Calamity nu vrea sa imi pice, cu turetele nu-mi place sa joc deloc si mai sus de T3-T4 nu prea pot merge cu el cu automata mea, e cam greu mai ales ca e foarte squishy clasa aia, insa imi place sa joc cu ea cel mai mult.
    Si na din plictiseala am zis sa incerc buildul asta Holy shotgun pe Crusader for ****s&giggles , dar e super op dupa parerea mea, si la dmg 940%*3 lol) si la deffence, esti aproape nemuritor cand esti in Akarath mode ala de te faci mare, nu stiu daca am pronuntat corect (150% bonus armura lol), balti de poison, fire, raze arcane, etc you just don't give a sh**t

  7. #727 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ma ajuta si pe mn cineva sa obtin Infernal Machines Plan va rog?

  8. #728 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kobayashi View Post
    Tot Demon Hunter ramane clasa mea preferata insa acolo am inceput sa nu mai gasesc nici un item mai bun decat ce am deja echipat pe el, Calamity nu vrea sa imi pice, cu turetele nu-mi place sa joc deloc si mai sus de T3-T4 nu prea pot merge cu el cu automata mea, e cam greu mai ales ca e foarte squishy clasa aia, insa imi place sa joc cu ea cel mai mult.
    Si na din plictiseala am zis sa incerc buildul asta Holy shotgun pe Crusader for ****s&giggles , dar e super op dupa parerea mea, si la dmg 940%*3 lol) si la deffence, esti aproape nemuritor cand esti in Akarath mode ala de te faci mare, nu stiu daca am pronuntat corect (150% bonus armura lol), balti de poison, fire, raze arcane, etc you just don't give a sh**t

    I love it, Expendables la patrat e caracterul meu

  9. #729 SP
    Member b615dub's Avatar
    Damn guys, ma faceti sa las campionatul de F1 si sa ma apuc iar de Hunterita mea Ceva schimbari de loot sau modificari de dificultate?

  10. #730 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    @koba: stiu sentimentul, nici mie nu mi-a picat nimic calumea pe DH si fara Marauder set nu faci mare branza pe dif mari...
    Pana acum nu am decat shoulders si pants desi nu ma incalzeste cu mare lucru, turrets are boring.

  11. #731 SP
    Banned Templier's Avatar
    azi mi-au picat in prostie legendary, cel mai mult pica pe rift ca acolo sunt mai multi boss monsters plus e bine sa continuati riftul dupa ce bateti bosu' cel mare.incercati sa curatati harta ca monstrii puternici au legendary. mie imi picau cam 4 pe rift

  12. #732 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    2 rifturi solo pe Torment 4 si doar un plan legendar pentru un scut de crusader...

  13. #733 SP
    Banned Templier's Avatar
    am vazut ca ai mai multe sanse daca mai ai pe cineva in chipa, eu mergeam cu inca 3 dupa mine

  14. #734 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    am terminat si eu jocul (ps4), foarte frumos , am facut lv63 numai in campanie apoi m-am bagat la bonty si rift direct pe T2 (in campanie am murit de 2-3 ori aici de peste 10 ori ) si am ajuns la lv 70
    E foarte greu fata de expert unde n-au fost probleme

    Daca vreau sa cresc alt caracter cum imi recomandati sa procedez pentru a dura putin timp ?

  15. #735 SP
    Banned Templier's Avatar
    intri cu un prieten pe rift si il lasi pe el sa faca toata treaba, experienta de la bounty iti vine si tie

  16. #736 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am mare nevoie de exquisite essence pentru blacksmith, sunt level 66 si nu mai gasesc nicaieri WTF.... Se poate face trade cumva pentru materials? Daca intra cineva la mine si le arunca pe jos or somsing?? Ma enerveaza de numa, am niste planuri d-alea verzi si nu le pot crafta.

  17. #737 SP
    Member styng's Avatar
    pentru exquisite essence, sparge la blacksmith armuri si arme albastre

  18. #738 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am reusit si eu sa ajung la lvl70 (paragon 3 sau 4). Frumos jocul. A meritat cumparat a treia oara

  19. #739 SP
    Banned Templier's Avatar
    are cineva dubluri la setul Akkhan?

  20. #740 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Are rost sa joc hardcore ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 54 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts