Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 54 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast
Results 701 to 720 of 1064

Thread: Diablo III

  1. #701 SP
    Banned Templier's Avatar
    vi se pare vre-o diferenta dpdv grafic intre versiunea de PS3 si cea de PS4?

  2. #702 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Quote Originally Posted by tempplier View Post
    vi se pare vre-o diferenta dpdv grafic intre versiunea de PS3 si cea de PS4?
    Sesizabila,in special la gramatica.

  3. #703 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    ^ Mai ales in cazul tău. După fiecare virgulă, punct, două puncte sau punct și virgulă se lasă spațiu.
    La naiba.

  4. #704 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Am facut si pe modul clasic level 70 si am inceput sa deschid item-uri legendare si sa craftez.

    Nu pot sa inteleg cum legendarele si set items de level 70 sunt infinit mai slabe decat cele de level 60 pe care le aveam...

  5. #705 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Asa e la inceput, si eu am jucat mult timp cu iteme vechi de level 60 aduse cu importul de pe PS3 pana am gasit ceva mai bun. Incet incet o sa gasesti ceva legendare mai de doamne ajuta si cu mult "enchantment" o sa le poti face mai bune dacat cele vechi. Cred ca le-au facut intentionat asa ca sa te faca sa folosesti mystic-ul.

  6. #706 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Da, oricum o sa ma apuc sa bag rifturi sa vad ce mai pica. Oricum, din ce am vazut trebuie neaprat 6 bucati din Marauder ca sa fi viabil pe T-urile mai mari.

  7. #707 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Care-i faza cu nemesis aia care apar din senin?? Mi-au aparut 2 aseara, Killer of Renegade si Killer of nu stiu cine.... Almost crapped my pants. I-am omorit, dar erau f...n relentless. Apar total random sau care e ideea?

  8. #708 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    daca un mob a omorat pe cineva din friendlist-ul tau e posibil sa apara si la tine.

  9. #709 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Ooo, ba e nevoie de mii, eu am abia doua mii la activ pe PC si nu-s nici pe departe de-ajuns
    Uite un om care intelege dilema mea..

  10. #710 SP
    Banned Templier's Avatar
    da... mersi iry si killlemalll3 pentru raspuns

  11. #711 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Raspunsul meu era pentru killlemalll, tie nu stiu ce sa-ti raspund pt ca nu am ps4.
    Cheers.

  12. #712 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Am lvl 55 şi gear de lvl 40 şi ceva cu excepţia a 2 legendare. Ce să mai farmez? Mai am puţin şi termin act V. Cine are PS3 şi vrea coop, can add me.

  13. #713 SP
    Junior Member spiderman1313's Avatar
    Eventual pentru trophy pe hardcore mode merita rejucat story

    Si eu ieri seara l-am omorat pe Diablo.
    A mai ramas act V

    Pe normal ii prea usor cu monk

  14. #714 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    de unde fac rost de sticlutele acelea de imi trebuiesc pentru up la armurier?(sunt la lv 10 cu el)

    si pe expert e usor dupa ce treci de lv 20

  15. #715 SP
    Member DeepKiss's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    de unde fac rost de sticlutele acelea de imi trebuiesc pentru up la armurier?(sunt la lv 10 cu el)

    si pe expert e usor dupa ce treci de lv 20
    Din ce am citit pe net, îţi cad random de la elite lvl 60+. Şi eu sunt la gems şi blacksmith la lvl 10 şi am lvl 56, la primul caracter.

  16. #716 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by DeepKiss View Post
    Mai am puţin şi termin act V. Cine are PS3 şi vrea coop, can add me.
    De unde act V pe Ps3? Te referi cumva la varianta Reaper of Soul poate ca pe cea normala stiu ca sunt doar IV acte nu?

  17. #717 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Din acelasi loc de unde e si pe PC, Xbox360, XboxOne, PS4.

    Este cineva care a jucat ROS si pe PS3 si pe PS4? Merita sa mai dau inca 200ron sa-l iau pe PS4?

  18. #718 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Eu zic ca merita, you can't beat dat 1080P 60 FPS. Jocul e demential pe PS4.

  19. #719 SP
    Member Wagram's Avatar
    Eu am jucat D3 vanilla pe PS3, iar acum joc RoS pe PS4. Diferenţa la detalii e uriaşă, dar şi mai importantă mi se pare diferenţa de framerate. Pe PS3 gâfâia şi se poticnea vizibil, pe când pe PS4 zboară. Dacă ai de gând să-l joci mult timp, o să-ţi pară rău că nu l-ai luat pe PS4.

  20. #720 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Am murit la lvl.59 Hardcore de capu meu


    De acum inainte numai hardcore joc, cu totul alta mancare de peste.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 36 of 54 FirstFirst ... 26 34 35 36 37 38 46 ... LastLast

Similar Threads

  1. Diablo III - X360 By andreiaka in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 9 Last Post: 28-06-2013, 08:23
  2. Diablo III Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 6 Last Post: 28-08-2010, 00:28
  3. Diablo III By 5uNNy in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 2 Last Post: 24-08-2009, 18:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts