Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 185 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast
Results 1,161 to 1,180 of 3692

Thread: Fifa 14

  1. #1161 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Tocmai mi-a cazut Cristiano Ronaldo intr-un pack l-am vandut si mi-am schimbat toata echipa . Nu stiu ce sa zic, am avut noroc dar eu o vad ca fiind singura metoda de a face bani cel putin pentru cei ca mine care nu au rabdare .

  2. #1162 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    si cam cati bani ati bagat pana acum in packuri ?

  3. #1163 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Eu vreo 150k ... nu cred ca i.am scos ...

  4. #1164 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu sigur i-am scos am bagat aproximativ 70k.

  5. #1165 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Pai ai luat 1.000.000 coins lejer

  6. #1166 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Da mai exact 2mil.

  7. #1167 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cum naiba sa dai 2 miloane pe un jucator, inteleg ca e bun, dar naiba iti faci o super echipa, un singur jucator nu-ti castiga meciul... daca esti praf poti sa ai o echipa numai de ronaldo ca tot ar fi greu sa castigi sau poate ronaldo e zeu in UT, ca nu l-am intalnit am jucat si eu cu echipe super bune care avea 4-5 jcuatori IF si cei mai buni din spania fara messi si ronaldo, il avea si pe neymar si tot am avut sansa sa castig

  8. #1168 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Am jucat azi cu unul care avea echipa numai silver .... nu am stiut in ce era imbracat portarul lui .... a jucat un fotbal foarte frumos ... fara pase urata pe sus ... . Daca te bate un juc ca el .. nu ai dc sa te oftici ...

  9. #1169 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Quote Originally Posted by gl79lui View Post
    Cristian2191 ..eu am prins doi IF pana acum, Raul Garcia si Pandev pe care l-am vandut cu vreo 18k parca.. ..cei mai buni jucatori la packuri pe care i.am gasit au fost Scwainstaiger vandut cu 85k , Cassilas, Hulk, si de astia de 20k Davild Luiz, Di Natale , Balotelli , El Shaarawy de 2 ori . Succes la tras ....
    N-am avut parte de jucatori IF la gold pack-uri
    Azi a picat GUNDOGAN

  10. #1170 SP
    Member bungabunga's Avatar
    Eu am avut odata ambitia sa trag 10 pack-uri de 50k, sa-mi fac o idee pe un esantion mai larg. Rezultatul ar fi fost o pierdere neta de vreo 70k daca mergeam pe ideea sa vand ce pica in primele doua si sa trag din banii scosi etc, plus ca probabil nu ajungeam la 10 trase in timpul cat a fost disponibila seria (parca 3 zile). Asa, avand ceva rezerve, am tinut jucatorii mai buni si i-am dat la vreo 2 zile dupa ce iesisera pack-urile de 50k de pe ecrane si-si mai revenise piata.

    In seria asta de 10 pack-uri, cel mai scump jucator a fost Fabregas, deci nimic iesit din comun. Iar in form am prins unul singur, un falit care abia s-a dat cu 15k dupa cateva zile.

    Nu zic ca nu-i posibil sa ai noroc si sa-l [prinzi pe CR (in forma ) sau ceva de genul asta, dar parerea mea e ca on the long run pack-urile sunt pierdere sigura. Nu vorbesc aici de platnicii care le iau cu FIFA points, evident

  11. #1171 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Eu vreau să îmi încerc norocul la gold pack-uri . Echipa am , deci nu mai am nevoie de alți jucători , sunt mulțumit de jucătorii mei .

  12. #1172 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Acelas lucru il fac si eu . Pack-urile sunt precum PACANELELE
    NU joc asa ceva

  13. #1173 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    cum naiba sa dai 2 miloane pe un jucator, inteleg ca e bun, dar naiba iti faci o super echipa, un singur jucator nu-ti castiga meciul... daca esti praf poti sa ai o echipa numai de ronaldo ca tot ar fi greu sa castigi sau poate ronaldo e zeu in UT, ca nu l-am intalnit am jucat si eu cu echipe super bune care avea 4-5 jcuatori IF si cei mai buni din spania fara messi si ronaldo, il avea si pe neymar si tot am avut sansa sa castig


    sincer acum cateva zile l-am condus pe unu care ii avea si pe Bale si pe Ronaldo in echipa pana in minutul 85... dupa care am fost egalat... Insa cert e, ca degeaba ai super jucatori daca nu te pricepi

    ---------- Post added 12-12-2013 at 08:48 ----------

    esti primul roman pe care il aud sa aiba norocul asta... Eu l-as vinde si l-as lua pe Hagi chiar daca nu prea ai cum sa faci chemestry cu el

  14. #1174 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Daca faci nationala Romaniei iti iese. Avem ceva jucatori, Maxim sparge, iar Rusescu e un poacher decent, plus Chiriches si Radu Stefan care se descurca bine, nici Lazar nu e rau ca inchizator, sa nu mai zic ce OP sunt Herea, Banel si Roman comparativ cu nimicul pe care-l joaca in realitate ... defapt, toata echipa Romaniei e OP, am batut echipe de 5 stele fara probleme jucand mai defensiv. Hagi jucat varf cu Maxim CAM ar face un tandem superb, normal ca si pretul e pe masura, dar daca esti patriot adevarat, trebuie sa-ti faci nationala, anul asta chiar avem o echipa decenta, eu am ajuns in Divizia a 5-a castigand titlul in 6 cu ei, deci se poate.

    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Am jucat azi cu unul care avea echipa numai silver .... nu am stiut in ce era imbracat portarul lui .... a jucat un fotbal foarte frumos ... fara pase urata pe sus ... . Daca te bate un juc ca el .. nu ai dc sa te oftici ...
    Ai jucat cu mine . Glumesc, mai sunt si d-astia, dar foarte putini din pacate. Pe manual gasiti oponenti ?

  15. #1175 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    eu cu echipa de 50k i-am dat cu terenul in cap unuia cu echipa de minim 2-3 mil...cu neymar, bale, ronaldo...avea rating 86 parca. nu stiu cu mi l-a dat in seasons ut..
    Ai mei erau pe redbull clar..influentati de scriptingul jocului.

  16. #1176 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by reddyBo View Post
    esti primul roman pe care il aud sa aiba norocul asta... Eu l-as vinde si l-as lua pe Hagi chiar daca nu prea ai cum sa faci chemestry cu el
    De unde il luati pe Hagi??
    Cand vreau sa caut dupa nume (pe webapp) imi da doar Hagi Gligor.
    Daca caut toti jucatorii romani nu este in lista.

  17. #1177 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Quote Originally Posted by adibose View Post
    eu cu echipa de 50k i-am dat cu terenul in cap unuia cu echipa de minim 2-3 mil...cu neymar, bale, ronaldo...avea rating 86 parca. nu stiu cu mi l-a dat in seasons ut..
    Ai mei erau pe redbull clar..influentati de scriptingul jocului.
    Adica ceva in genul asta ?
    Apropo, am vazut ca multi spun ca script-ul avatajeaza echipa mai slaba. Nimic mai fals, eu mai mereu am avut o echipa mai slaba ca adversarul, dar jocul nu m-a ajutat doar pe mine in niciun caz, e aleatoriu.


    Apropo, ce marlani astia de la EA, se lauda ei cu super grafica din Next-Gen, dar exteriorul stadionului arata la fel, fac pariu ca in alea mici vom vedea aceiasi copaci 2D cu textura de PS2, stiu ca nu-i important dar tot mi se pare de prost gust. De animatiile alea de fuga specifice unor curci bete nu mai zic, de celebrarile alea cu doi jucatori ce sa mai spun, n-au pic de emotie.

  18. #1178 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    cred ca Legends este doar pt xbox. (asa citisem undeva)

    legat de clipul de mai sus, mi se pare mie sau negrul ala tine in mana un controller ds4?

  19. #1179 SP
    Member gl79lui's Avatar
    Quote Originally Posted by silvian92 View Post
    Am jucat azi cu unul care avea echipa numai silver .... nu am stiut in ce era imbracat portarul lui .... a jucat un fotbal foarte frumos ... fara pase urata pe sus ... . Daca te bate un juc ca el .. nu ai dc sa te oftici ...
    am jucat si eu cu unul cu echipa doar de silveri toti coreeni, probabil aceeasi nationalitate ca si el, m.a tavalit asiaticul tot meciul, mi-a dat 3 boabe iar eu cu ai mei IF Costa si Raul Garcia , Iniesta si Benzema (normali) m.am facut de tot rasul abia am reusit 1 gol. Care stiu sa joace perfect jos palaria frate n.am ce comenta....

  20. #1180 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    Legends sunt doar pe Xbox.

    Acum va rog sa imi explicati si mie faza cu scripting-ul din fifa, ca sincer nu inteleg notiunea de scripting in fifa...am tot cautat, insa nu am gasit nicaieri ceva pe intelesul meu...asa sunt eu, mai noob

    ---------- Post added 12-12-2013 at 13:02 ----------

    @Merdiso - in ut13 am jucat si eu cu nationala, chiar si in Div 2 jucam, si nu aveam rezultate rele...insa acolo exista Marica

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 59 of 185 FirstFirst ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 159 ... LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts