Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 248 of 386 FirstFirst ... 148 198 238 246 247 248 249 250 258 298 348 ... LastLast
Results 4,941 to 4,960 of 7702

Thread: Ultimate Team (Fifa 15)

  1. #4941 SP
    Junior Member dieselro's Avatar
    Quote Originally Posted by AlexXxNik View Post
    Atunci pe tine ce jucatori te-au impresionat, Ibarbo? Daca spui ca Ronaldo si Bale nu sunt buni atunci ma retrag. Sunt deacord cu tine in privinta lui Neymar si Hazard dar sa fim serios...
    Aguero, Toure, Ramires, Jackson Martinez, Sanchez SIF, Benteke ... mai continui?

  2. #4942 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ma bag si eu cf principiului : daca arunca unul o piatra - mai arunci si tu una sa fie doua pietre

    din ce am jucat personal pana acum , seria a , ligue 1 , bpl si bbva .. cei mai buni sunt asa : Neymar si Aguero plus Hazard ca LF si ST adica pt atac ,
    apararea cea mai tare ar fi : alba - ramos - godin SIF 86 (miranda) alves .
    la portari nu ma bag ca nu ma pricep pt ca nu am avut destul de multi , joc cu alves SIF 82 acum .
    la mijloc cel mai mult mi-au placut matuidi , vidal si marchisio . dar si Ramires Fernandinio si Modric .
    mi se par inceti si slabi pt ce preturi au : Suarez Bale Lewa chiar si Reus Costa sau Benzema .

    messi si ronaldo mi se par medii , bunicei si atat - am jucat doar seasons cu ei .

    Messi si Ronaldo erau mult mult mai buni in celelalte fifa , erau decisivi , treceau prin tot , la fifa 15 nu sunt nici la jumatate atat de straluciti fatza de ce bestii erau . vorbind de bestii .. OP cei mai buni Musa si Uche fara discutie .

  3. #4943 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    cu Musa sunt de acord, masina de goluri. Cu Ronaldo nu...si anul asta e bestie, dar in UT..in Seasons se simte diferenta

  4. #4944 SP
    Member soundlessxd's Avatar
    Cat credeti ca o sa creasca pretul lui De Bruyne SIF ? Tocmai ce mi-a picat intr-un pack de 7,5k.

  5. #4945 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu zic sa-l ti pana la upgrade
    poate o sa primeasca upgrade

  6. #4946 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Daaaa , e nominalizat pt UP .

  7. #4947 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Am avut aproape toti jucatorii in Fifa 15 exceptand TOTY si Legende, ca atacanti Reus, Bale, Robben si G. Dos Santos mi se par cei mai buni, mijlocasi sunt destui care fac diferenta, iar ca aparatori S.Ramos pe departe cel mai bun. In portari nu prea investesc cel mai mult am jucat cu Leno si Casillias care sunt decenti.

  8. #4948 SP
    Member jnku's Avatar
    Cred ca depinde si de sistem, daca il joci pe suarez fara CAM sau fara alt atacant langa, nu o sa dea randament pentru ca nu are pace debordant, mie imi place cum se misca, are sut bun de la distanta, joc aeria. Aguero mi se pare super jucator, la fel si RVP, dar la fel, ajutat.

    Meanwhile, mi-a picat inca o dublura.
    Attached Images Attached Images debruyne.jpg

  9. #4949 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    cat ai spart pe pack-uri ? Am deschis o gramada pack-uri weekend-ul asta si nimic bun .

  10. #4950 SP
    Member jnku's Avatar
    Am dat ceva, dar mi-au picat chestii foarte tari. Chiar s-a meritat weekend-ul asta. Ma gandesc sa nu mai deschid nimic pana la TOTS, cu exceptia pachetelor de 50k si 100 k de pana atunci.

  11. #4951 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    jnku avea echipa de 82 mil..cred ca isi permite sa sparga

  12. #4952 SP
    Member BigChilumba's Avatar
    Christian Atsu tocmai a castigat titlul de cel mai bun jucator la Cupa Africii, in consecinta a reactionat si piata: l-am luat acum o saptamana pe Atsu MOTM 77 cu 120k, acum e 180k. Era de speculat chestia asta...

  13. #4953 SP
    Senior Member silvian92's Avatar
    Tocmai am spart 300k pe pack-uri si nimic....

  14. #4954 SP
    Member flaviusdani's Avatar
    Am vandut și eu un SIF Isco cu 700k și am cumpărat altul cu 488k și diferența pack.uri.
    Am prins un 88 rated, Falcao

  15. #4955 SP
    Member jnku's Avatar
    E vremea sa vindem stocul de brazilieni si sa incepem sa strangem irlandezi

  16. #4956 SP
    Senior Member reddyBo's Avatar
    eu am pe un cont

  17. #4957 SP
    Member jnku's Avatar
    Da chiar, folositi mai multe conturi? trebuie sa platesti abonament la xbox live pentru fiecare cont?

  18. #4958 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    ca bine zici .. e cupa cu brazilieni ia sa vad ce echipa am deja cu untradable plus ce mai am prin BPL si BBVA

    ---------- Post added 09-02-2015 at 23:01 ----------

    GATA . am facuto . sugestii ceva ? ii mai vreau pe Willian si Lucas dar ... oo dar ... ST-uri ?!!? praf toti


    http://www.easports.com/fifa/ultimat...3JbVcnLM6r:ps3

  19. #4959 SP
    Member jnku's Avatar

  20. #4960 SP
    Cgx
    Member Cgx's Avatar
    nu e rea nici ideea ta . stai ca am mai coafato putin pe a mea :

    http://www.easports.com/fifa/ultimat...a0EwonLM6C:ps3

    mi se mare chiar dragutza pt o echipa full a braziliei ce zici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. FIFA 15 Ultimate Team wager By Slay3r in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 13 Last Post: 02-04-2015, 06:19
  2. Fifa 14 Ultimate Team By Bodonomad in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2014, 11:21
  3. FIFA 14 Ultimate Team - Wager Matches By vladydd2011 in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 3 Last Post: 10-04-2014, 12:49
  4. Fifa 11 Ultimate Team By ZeroSkillNoob in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 21 Last Post: 18-04-2011, 10:21
  5. FIFA 10 Ultimate Team DLC By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 08-12-2009, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts