Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 290 of 360 FirstFirst ... 190 240 280 288 289 290 291 292 300 340 ... LastLast
Results 5,781 to 5,800 of 7199

Thread: Fotbal

  1. #5781 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Chiar regret ca trebuie sa fiu de acord cu ce zici de treburile astea. Dar macar pot sa sper la ceva mai bun

  2. #5782 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ha

    "Real Madrid and neighbours Atletico have both been banned from signing players until the summer of 2017"

  3. #5783 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ce tot fac ăștia prin Spania de nu-i lasă să arunce cu bani? Ce copii au "molestat" și ăștia?

  4. #5784 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Stai linistit, ca nu e doar Spania. CHestia asta e ca scandalul cu VW. Toti o fac, doar pe aia i-a prins deocamdata. Se zvoneste ca urmeaza Chelsea. Oricum, nu e dracu chiar asa de negru, pt RM eu zic ca e chiar bine. In conditiile astea Ronaldo nu mai pleaca nicaieri, lotul e numeros si echilibrat, are timp si antrenorul sa sudeze echipa, nu mai vine Perez cu vreun star sa dezechilibreze( cum a fost cu Bale/ James).

    Pentru AM e mai problematic, sper sa nu simta reculul prea mult, prefer un Atletico puternic, cum e acum, creste campionatul si mai mult.

  5. #5785 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Yup, exact ca tine am gandit in ambele cazuri, bine pentru unii - rau pentru ceilalti.

  6. #5786 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Multe lucruri nu-i ies profesorului van Gaal, dar macar ii bate pe Liverpool pe unde ii prinde. 4 victorii din 4 meciuri pana acum.

  7. #5787 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Reports: Javier Mascherano accepts one-year jail term in plea bargain - Liga 2014-2015 - Football - Eurosport

    Ce fac ma astia de la Barcelona? Nimeni din zona aia nu plateste taxele? E gandirea separatista la mijloc? Nu inteleg, prea multi au probleme cu taxele si chestii de genul asta.

  8. #5788 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Da, sunt niste razvratiti toti. Cred ca sunt prea preocupati sa joace fotbal, si nu turca, si uita sa treaca pe la fisc in ianuarie. Si stii cum e, cand nu te duci in ianuarie, te mai duci abia in decembrie...

    Dar care sunt aia multi, ca nu sunt la curent?

  9. #5789 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    In seara asta e Barcelona vs Valencia, sa nu ratati.

  10. #5790 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    Dar care sunt aia multi, ca nu sunt la curent?
    Messi, Neymar, Mascherano plus niste oficiali ai clubului al caror nume nu le stiu, inclusiv fostul presedinte al clubului care era si el implicat intr-un caz de frauda similara.

  11. #5791 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Incurci scandalurile. Pentru neplata taxelor, numele sunt Messi si Mascherano( cred ca s-au luat dupa Iker Casillas si S. Ramos).

    Tatal lui Neymar si fostul presedinte Rossell sunt sub lupa pentru transferul de acum 3 ani, ca ar fi fost suma pe la 90 de mil in loc de cifra oficiala 57.

  12. #5792 SP
    Junior Member AfyLynx's Avatar
    Damn, ce frumos


  13. #5793 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    In seara asta e Barcelona vs Valencia, sa nu ratati.
    2-2 și 3-1 în retur

  14. #5794 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    About that...

  15. #5795 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Masacru

  16. #5796 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Yup. RIP biletele de pariuri care includeau ca Valencia sa marcheze un gol. Nu se stie niciodata, dar la ce s-a vazut in 11 vs 11, e greu de crezut ca o sa faca ceva acum.

  17. #5797 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Inca putin si se termina luna de miere a lui Zidane. De sapt viitoare.

    PS: Toate ca toate, dar ce l-a trollat stadionul pe Cherysev, cred ca innebunea, chit ca nu era vina lui in mare.

  18. #5798 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu cred, pana la meciul cu Atleti nu ar trebui sa fie probleme. Roma nu ma sperie deloc, sunt intr-o perioada proasta dupa ce tocmai au schimbat antrenorul.

  19. #5799 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Ok... parerea mea ca va pierde puncte la Malaga, poate si cu Athletic Bilbao, cu putin noroc, chit ca cei din Bilbao nu sunt la fel de puternici in deplasare. In Roma nu imi pun mari sperante, dar nici Madrid nu a rupt gura targului in deplasare sezonul asta. Oricum nu se impiedica cu italienii in doua manse, sper sa dea peste Man City in sferturi.

  20. #5800 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Dupa ultima victorie in deplasare chinuita, imi intaresc parerea.

    Mama Omida/ Mafalda a vorbit:

    RM va pierde pucte cu Malaga( 1 sau 3), Malga fiind intr-o forma foarte buna acum, pe cand Real in deplasare este pilaf.
    RM, sper, va pierde puncte cu Bilbao( sanse mai mici acum, ca Iniaki Williams este suspendat , si se joaca la RM acasa)
    RM( Ohh Doamne cat sper) se va face de cacao cu Roma in deplasare, probabil un egal sau pierde la un gol diferenta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 290 of 360 FirstFirst ... 190 240 280 288 289 290 291 292 300 340 ... LastLast

Similar Threads

  1. Iesiri la fotbal By Mihail in forum Health, Food & Sports
    Replies: 1455 Last Post: 12-08-2018, 11:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts