Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 188 of 788 FirstFirst ... 88 138 178 186 187 188 189 190 198 238 288 688 ... LastLast
Results 3,741 to 3,760 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #3741 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    salut,

    pentru a beneficia de live gratis prima luna gamertag-ul trebuie facut din consola cand e deschisa prima data?

    thnx

  2. #3742 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by d00ku View Post
    salut,

    pentru a beneficia de live gratis prima luna gamertag-ul trebuie facut din consola cand e deschisa prima data?

    thnx

    da

  3. #3743 SP
    Junior Member d00ku's Avatar
    mai am o intrebare: in afara de adresa si postal code-ul de UK (pe care le-am luat de la un hotel din Londra) telefonul e important sau pot sa-l pun pe cel de la hotel?

    thnx

  4. #3744 SP
    Junior Member xtremeanimal7's Avatar
    am o intrebare ,am un stick usb de 2 gb il pot folosi la xbox 360 pe post de hard?

  5. #3745 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Nu

  6. #3746 SP
    Member playgame's Avatar
    Am cont pe UK. Daca imi fac cont pe US, JP, HK gasesc mai multe/alte demo-uri, videos etc?

  7. #3747 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by xtremeanimal7 View Post
    am o intrebare ,am un stick usb de 2 gb il pot folosi la xbox 360 pe post de hard?
    poti rula filme si muzica de pe el dar nu poti sa salvezi jocuri

  8. #3748 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Cum conectezi XBOX-ul la sunet pe optical cable dar sa ai si HDMI in acelasi timp? Stiu ca era o chestie dar nu-mi amintesc unde am gasit. Multam mult!

  9. #3749 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by digitalhater View Post
    Cum conectezi XBOX-ul la sunet pe optical cable dar sa ai si HDMI in acelasi timp? Stiu ca era o chestie dar nu-mi amintesc unde am gasit. Multam mult!
    cablul oficial HDMI are o iesire optica
    hdmi.jpg

  10. #3750 SP
    Member digitalhater's Avatar
    Quote Originally Posted by G3ox View Post
    cablul oficial HDMI are o iesire optica
    Attachment 28325
    Salut. Merci. Eu am un elite. Cablu HDMI ce-a venit la cutie nu are asa ceva. In schimb, am un fel de adaptor ce arata ca cel din imagine.

    Am rezolvat oricum. Am bagat acel adaptor si-am lasat si mufa HDMI. E ok.

  11. #3751 SP
    Junior Member Aragami760's Avatar
    are careva idee cum sa fac media update fara live,ma poate ajuta careva in sensul asta?

  12. #3752 SP
    Member dogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Aragami760 View Post
    are careva idee cum sa fac media update fara live,ma poate ajuta careva in sensul asta?
    media update adica sa mearga filmele din dinferite formate ? am inteles ca nu se poate decat atunci cand esti conectat la xbox live chiar daca ai updateul facut.

  13. #3753 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by Aragami760 View Post
    are careva idee cum sa fac media update fara live,ma poate ajuta careva in sensul asta?
    poti sa scrii un DVD cu update-uri si sa le instalezi fara sa fii conectat la net
    Xbox.com | How To - How To Get O.S. System Updates For Your Xbox 360

  14. #3754 SP
    Junior Member Ratyryno's Avatar
    Cand m-am conectat prima data la XBL nu am stiut ca e mai bine sa imi fac cont pe UK, si am facut din obisnuinta pe US. As vrea sa stiu daca pot sa schimb tara de origine. Deasemenea, cand am cumparat Halo 3 a venit cu un 48 hour gold membership, daca nu am downloadat toate pachetele cu harti pt Halo, pot sa il joc si fara ele ?

  15. #3755 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    -nu poti sa schimbi tara de origine , trebuie sa iti faci alt cont
    -poti sa joci Halo pe live doar cu hartile de pe disc

  16. #3756 SP
    Junior Member Aragami760's Avatar

    sal

    ok,merci

  17. #3757 SP
    Junior Member Ratyryno's Avatar
    Trebuie sa stiu ceva special daca vreau sa imi sterg contul ? Presupun ca nu mai primesc luna de gold gratuit.

  18. #3758 SP
    Member leggollas11's Avatar
    Quote Originally Posted by Ratyryno View Post
    Trebuie sa stiu ceva special daca vreau sa imi sterg contul ? Presupun ca nu mai primesc luna de gold gratuit.
    Primesti la primele 3 conturi create pe consola.
    Deci mai ai 2 luni de gold gratis.

  19. #3759 SP
    Junior Member Ratyryno's Avatar
    Uuuu ce bine, ms mult de tot pt veste ca eu prima luna am irosita, am avut niste probleme cu ruterul si a trebuit sa il deconectez de la consola. Se sterge imediat contu sau se sterge in nush cate zile ?

    ---------- Post added 13-07-2009 at 12:33 AM ---------- Previous post was 12-07-2009 at 11:41 PM ----------

    Am vazut pe stieul xbox ca de pe 10 iulie se dau premii in MS points la 1 vs 100 dar zicea de Usa si Canada, asta inseamna ca cei care au cont pe UK nu vor putea castiga toate cele ?

  20. #3760 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by Ratyryno View Post
    Uuuu ce bine, ms mult de tot pt veste ca eu prima luna am irosita, am avut niste probleme cu ruterul si a trebuit sa il deconectez de la consola. Se sterge imediat contu sau se sterge in nush cate zile ?

    ---------- Post added 13-07-2009 at 12:33 AM ---------- Previous post was 12-07-2009 at 11:41 PM ----------

    Am vazut pe stieul xbox ca de pe 10 iulie se dau premii in MS points la 1 vs 100 dar zicea de Usa si Canada, asta inseamna ca cei care au cont pe UK nu vor putea castiga toate cele ?
    Doar cetatenii ai acestor state vor putea castiga aceste premii. Chiar daca ai avea cont de US nu ai putea castiga

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts