Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 577 of 788 FirstFirst ... 77 477 527 567 575 576 577 578 579 587 627 677 ... LastLast
Results 11,521 to 11,540 of 15756

Thread: Clubul Xbox 360

  1. #11521 SP
    Junior Member laur68's Avatar

    cum aflu cu ce este modat un xbox360 ?

    asa cum spune titlul, as dori sa stiu cum aflu cu ce este modat xboxul pe care l-am cumparat acum 2 zile.Asta pentru ca in afara de jocul pe care l-a avut in interior pe dvd si care nu este original nici un alt dvd cu jocuri, nu merge.Sau un sfat de cum sa fac un dvd care sa fie citit.

  2. #11522 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    God damn it...cine va mi-a intrat pe cont si mi-a luat 1700 de puncte....am vreo sansa sa le recuperez?

  3. #11523 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by kragod View Post
    God damn it...cine va mi-a intrat pe cont si mi-a luat 1700 de puncte....am vreo sansa sa le recuperez?
    Call Support... o sa iti spuna ca investigheaza si o sa dureze cam 2 saptamani dar ar trebui sa iti dea GOLD gratuit si ceva puncte daca ai noroc

    P.S. Nu am patit asa ceva, doar din ce am citit la unii si la altii

  4. #11524 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Super...si vroiam sa imi iau Deus ex Missing link DLC si Batman ACRobin Pack...GRRRR...acumam vazut ca mi-a cumparat si inca 2000 de puncte cu paypalul pe care il aveam linked. L-am scos...never again....doar redeempoints from now on...

  5. #11525 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Va recomand sa va setati parola pt. cont, in felul acesta nu se poate da recover pe alta consola, sunt tot mai multe cazuri de conturi sparte pt. Fifa Packs.

  6. #11526 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Man, aveam parola pt cont, de aia nici nu inteleg cum de au reusit...Nu am intrat pe nici un site suspect,nimic...ce e drept, parola nu era una dintre cele mai bune,dar s-a schimbat asta..Le-am scris celor de la MS, dar sincer nu ma astept sa imi recuperez ceva...Cel mai mult ma enerveaza ca aveam niste bani pusi pt xbox live pe anul care vine, vroiam sa imi iau un redeem code pe 2-3 ianuarie....

    SI da, si-au luat FIFA packs,ceea ce ma face sa cred ca sunt autohtoni, nu stiu cat de mult iubesc americanii FIFA....

  7. #11527 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu sunt autohtoni, prin parola la cont ma refer la cea cu combinatia de taste, esti sigur ca o aveai activata ? Gen ABXY

    Ai grija ca daca dai report iti suspenda contul timp de 25 de zile pentru investigatii, nu stiu cum o sa fie fiind din RO, insa asta au patit cei de afara.

  8. #11528 SP
    Junior Member ParaZzitu's Avatar
    Salut am si eu o problema s-a terminat luna gratuita de xbox live gold si am primit in cutia jocului un card 3 luni xbox live gold si azi am incercat sa-l activez am bagat codul cand am dat reedem now mi-a mai cerut niste informatii parola de la cont first name,last name le-am bagat dar la billing information la postal code nu stiu ce sa bag lafel si la adresa si la numaru de telefon am bagat numarul meu de telefon adresa mea codul postal dar nu merge imi spune ca este invalid codu postal poate pentru ca am inregistrat contu pe UK si nici nu pot sa trec de faza asta ca sa-mi activez cardu va rog ajutatima

  9. #11529 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Eu am pus adresa unui Hotel. (or something like this)
    Attached Images Attached Images 123.png

  10. #11530 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Cand ai nevoie de adresa de UK intri pe Fakenamegenerator si iti iei simplu

  11. #11531 SP
    Junior Member ParaZzitu's Avatar
    Gata am rezolvat am combinat niste date de la amandoi si a mers multumesc mult

  12. #11532 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by a_a_a View Post
    buna! Am o dilema:cum pot conecta un xbox 360 slim(al meu) la un monitor de pc(numai cu iesirea pt cablu pc).un prieten mi-a zis sa iau un hdmi si un adaptor vga.mi-a zis de hdmi asa(site):
    -http://www.altex.ro/cablu-hdmi-audio-video-xbox360-hama-51778 iar adaptorul nu il gasesc online dar mi-a indicat technomarket.ma puteti ajuta cu indicatii sau cum ati facut voi?astept pm. Multumesc mult!!!

    ---------- post added 22-12-2011 at 06:29 pm ----------
    pot lua un kinect din sua sa il pun la o consola pal?
    mie nu imi raspunde nimeni pls.....>>>>>(-______-)<<<<<

  13. #11533 SP
    Junior Member Strategik's Avatar

    Problema xbox live

    Salut, sunt Lucian un tanar din galati care acu vro 2 ani a achizitionat un xbox 360 elite, pana acum am jucat numai offline desi am incercat de mai multe ori sa ma conectez la live dar sau acumualt jocuri peste jocuri care dupa ce le termin campingul nu mai am ce face si acum de craciun cand am mai primit vro 3 jocuri am spus ca asa nu se mai poate halo reach merita jucat pe live la fal mw3 si red dead redemption si acum problema :
    Eu am net de la rds 100mbs prin cablu nu ma plang de el foarte bun si as vrea sa stiu cum pot sa am conectez la live cu el? am incercat eu sal bag apoi am urmarit niste tutoriale dar nimic.... ce sa mai nu ma pricep eu ...cand am luat xbox-ul am primit si un cablu cu 2 capete la fel ca cel de la cablul cu net si m-am gandit sa pun un capat in pc si unul in xbox dar am daor 1 loc pentru enthernet la unitate si ma mir... calculatorul e unicul din casa si e destul de performat adica pentru mine merge desi eu pierd vremea doar la xbox.

    Am mai pus intrebarea asta acum cateva luni dar nu am primit raspun cum as putea sa ma conectez la live prin cablul de al rds?
    Stiu ca pentru a jucat trebuie cont gold nu e problema am 2 coduri care imi dau account gold pentru o saptamana si niste microsoft points de la age of empires online

    Va multumesc anticipat am sa ma prezint mai bine daca e vro sectiune pentru prezentari.
    Cred ca am gresit sectiunea abea dupa ce am facut discutia am observat ca e o sectiune cu probleme imi cer scuze-

  14. #11534 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    @ A_A_A - in functie de ce mufa ai la monitor (HDMI/VGA) iti trebuie cablu cu mufa respectiva la un capat si mufa HDMI la celalalt. Kinect-ul din SUA merge cu consola PAL, insa probabil o sa ai batai de cap cu alimentarea la priza (desi Slim-ul parca era Kinect Ready, adica alimentarea se face din consola, nu de la priza).

    @ Strategik - iti trebuie un router. Cablul de la RDS intra in portul WAN de pe router, iar PC-ul si consola sunt conectate la porturi LAN.

  15. #11535 SP
    Manager paul's Avatar
    @ A_A_A: Xbox 360 VGA HD AV Cable.

    @ Strategik: Sau pui cablul direct in consola si setezi la Network Settings userul si parola cu care te conectezi la internet.

  16. #11536 SP
    Junior Member okei's Avatar
    Am re-intrat si eu in club mi-am achizitionat un Xbox 360 Slim 250 GB Hello Fellas .

  17. #11537 SP
    Member A_A_A's Avatar
    [QUOTE=AndyZ;750708]@ (desi Slim-ul parca era Kinect Ready, adica alimentarea se face din consola, nu de la priza).



    Da....asa este ca m-am uitat pe youtube inainte sa imi iau consola .

    ---------- Post added 28-12-2011 at 09:32 AM ----------
    era sa intreb ceva ce nu e voie...
    ---------- Post added 28-12-2011 at 09:37 AM ----------

    Ms mult celor care mi-ati dat raspuns....(Andyz, paul si cine-o mai easpunde ) TRAIASCA CG FORUM,mereu de folos!!!




    HAPPY NEW YEAR!!!

    ---------- Post added 28-12-2011 at 09:47 AM ----------

    offf......Cablu VGA HD-AV cu iesire audio optica pentru Xbox 360 : dar cu celelalte 2 fire ce fac????? ca nu am intrare!!!

  18. #11538 SP
    Junior Member Strategik's Avatar
    Ok mersi am sa incerc cu cablul direct daca nu am sa iau un router. Si routeroul trebuie sa fie orcare sau trebuie sa< fie da la xbox ca parmise vazusem o data in italia un router de la xbox

  19. #11539 SP
    Member A_A_A's Avatar
    Quote Originally Posted by Strategik View Post
    Ok mersi am sa incerc cu cablul direct daca nu am sa iau un router. Si routeroul trebuie sa fie orcare sau trebuie sa< fie da la xbox ca parmise vazusem o data in italia un router de la xbox

    NU conteaza ....eu am un asus WL-520 gc de la eMAG si sunt super multumit...nu conteaza de router dar sa fie o firma de incredere:Asus, Dlink(dir 600 eventual), .

  20. #11540 SP
    Junior Member Flo97's Avatar
    Salut, as vrea si eu sa stiu cum este mai bine sa tii xbox-ul in picioara adica pe verticala sau culcat adica pe orizontala?Si cam cat trebuie sa ma joc ca sa nu fac rrod?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul Apple Mac & macOS By BogdanN1 in forum Apple
    Replies: 1152 Last Post: 11-06-2024, 08:50
  2. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  3. Clubul Xbox One By MonkY in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 7883 Last Post: 15-06-2023, 20:45
  4. Clubul Xbox By MonkY in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 128 Last Post: 12-06-2023, 22:57
  5. Clubul Wii U By AndRewqp in forum Nintendo Wii U / Switch
    Replies: 1238 Last Post: 17-10-2017, 11:43

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts