Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 118 of 903 FirstFirst ... 18 68 108 116 117 118 119 120 128 168 218 618 ... LastLast
Results 2,341 to 2,360 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #2341 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Da.

  2. #2342 SP
    Banned Venom's Avatar
    Daaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

  3. #2343 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Si acesta va ramane la 40£ cat e acum ?

  4. #2344 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    cred ca da din moment ce se aplica la toate consolele din familia PS, nu stiu sigur daca au anuntat o marire, dar nu cred

  5. #2345 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ar fi aiurea sa il mareasca DUPA ce au anuntat ca e nevoie de el pentru a juca mp online. ar fi chiar aiurea, deci da, ar trebui sa ramana acelasi pret. in locul vostru insa, eu nu as lua PS Plus chiar acum. poate... mai apar oferte. vine vara (oh well, I'm in denial, a venit vara). business is slow. d'astea...

  6. #2346 SP
    Member asari's Avatar
    Killzone,Watchdogs si poate Knack dupa care o sa astept Infamous

  7. #2347 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Pana la urma, PS4 va necesita un abonament PS Plus pentru a putea juca online ?
    bingo

  8. #2348 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Ma gandesc ca si serviciile vor fi imbunatatite, daca totusi percep o taxa .

  9. #2349 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Ma gandesc ca si serviciile vor fi imbunatatite, daca totusi percep o taxa .
    Sau nu
    Dar macar se va mai "elibera banda"

  10. #2350 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Au promis ca-l vor imbunatati.

    PlayStation Plus for PS4 multiplayer to fund - Video Game News, Videos and File Downloads for PC and Console Games at Shacknews.com

    "We decided that on PS4, because we want to continue to invest and improve our new services, we've asked the most engaged consumers in the online activities to share the burden with us so that we can continue to invest," Sony Worldwide Studios president Shuhei Yoshida said. Continuing the service for free on PS4 would put pressure on Sony to cut costs, and that would be at odds with the goal of providing "very robust and great online services going forward."

    "On PS4, the online connectivity features such as second screen, auto downloads and share features--these are one big pillar of the PS4 experience and we will continue to invest in this area to expand and improve these online features and services,"

  11. #2351 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Eu am consola mea PS3 din 2008,un "grasunel" de 40GB.Pana acum nu a avut nici-o problema functioneaza ca in prima zi.Desi initial m-am exprimat ca voi lua PS4 mai tarziu de la lansare ,ei bine voi lua unul de pe Amazon.com si il voi lua prin prietenul meu bun iPaul.Vroiam sa iau si un joc,deh nu iau consola ca sa ma uit la ea.Dar oricum as lua, bundle sau consola+joc,pretul va fi acelasi.

    Eu ma gandeam sa cumpar bundle-ul Killzone Shadow Fall (sunt un fan imens al seriei).Exista vre-un bundle mai bun pe care sa-l iau in considerare? Mentionez ca consola nu va vedea vreodata online,deci ofertele cu PS+ nu ma intereseaza (pentru cei curiosi de ce nu voi intra online sa-mi dea un PM )

    Alte jocuri sigur voi mai lua,dar un pic sa vad cate gift carduri pot sa strang pana Noiembrie (poate primesc ceva si de ziua mea de nastere - 7 Noiembrie)

  12. #2352 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Au promis ca-l vor imbunatati.[/url]
    Sper ca imbunatatirea sa nu insemne doar faptul ca nu ne vor mai tine datele (inclusiv cardurile) in mod text... free for all

  13. #2353 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Eu am consola mea PS3 din 2008,un "grasunel" de 40GB.Pana acum nu a avut nici-o problema functioneaza ca in prima zi.Desi initial m-am exprimat ca voi lua PS4 mai tarziu de la lansare ,ei bine voi lua unul de pe Amazon.com si il voi lua prin prietenul meu bun iPaul.Vroiam sa iau si un joc,deh nu iau consola ca sa ma uit la ea.Dar oricum as lua, bundle sau consola+joc,pretul va fi acelasi.

    Eu ma gandeam sa cumpar bundle-ul Killzone Shadow Fall (sunt un fan imens al seriei).Exista vre-un bundle mai bun pe care sa-l iau in considerare? Mentionez ca consola nu va vedea vreodata online,deci ofertele cu PS+ nu ma intereseaza (pentru cei curiosi de ce nu voi intra online sa-mi dea un PM )

    Alte jocuri sigur voi mai lua,dar un pic sa vad cate gift carduri pot sa strang pana Noiembrie (poate primesc ceva si de ziua mea de nastere - 7 Noiembrie)
    N-o sa ai decat 1 an garantie in Romania daca cumperi din state. In state daca ai avea 2 ani garantie, in caz de ceva dupa un an trebuie sa trimiti acolo consola.

  14. #2354 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    N-o sa ai decat 1 an garantie in Romania daca cumperi din state. In state daca ai avea 2 ani garantie, in caz de ceva dupa un an trebuie sa trimiti acolo consola.
    Asta e ceea mai mica problema.Eu imi asum acest risc.Si aici pot sa gaseasca un motiv care iti anuleaza garantia Nu poti fi sigur de nimic,din pacate.

  15. #2355 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    in caz de ceva aici mai ai ANPC.

  16. #2356 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    in caz de ceva aici mai ai ANPC.
    Prefer sa cumpar consola mai ieftin din state.

  17. #2357 SP
    Junior Member volt's Avatar
    De curiozitate,cu cat o aduce respectivul?la noi in tara e 1799,daca aplica un comision de 30%(dupa cum scrie in anunt) faci o economie de 50 lei maxim

  18. #2358 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by volt View Post
    De curiozitate,cu cat o aduce respectivul?la noi in tara e 1799,daca aplica un comision de 30%(dupa cum scrie in anunt) faci o economie de 50 lei maxim
    Eu personal fac economie 70%.Fiindca iau consola pe cupoane valorifice.

    http://www.consolegames.ro/forum/f81...icatii-jocuri/

    Momentan am $200.Pana cand se lanseaza voi avea destul penteu 1-2 jocuri in plus.

  19. #2359 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Offtopic: nu vreau vreau sa par nesimtit dar nu se merita mai bine sa ai un job?
    Sau daca tot vrei sa lucrezi de acasa mai bine inveti programare web si te bagi pe freelancing.

    On: PS4 e deja ce mai bine vanduta consola din 2013 pe amazon.com: Amazon.com Best Sellers of 2013 in Video Games .

  20. #2360 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by sexbobomb91 View Post
    Offtopic: nu vreau vreau sa par nesimtit dar nu se merita mai bine sa ai un job?
    Sau daca tot vrei sa lucrezi de acasa mai bine inveti programare web si te bagi pe freelancing.

    On: PS4 e deja ce mai bine vanduta consola din 2013 pe amazon.com: Amazon.com Best Sellers of 2013 in Video Games .
    Fara suparare dar asa pari.Americanii descriu aceasta activitate ca "beer-money".Eu sunt la facultate,deci nu am timp de altceva.In plus eu primesc aceste cupoane in timpul meu liber fara sa fac un pic de efort.Daca strangeam cupoanele acum puteam sa iau un Macbook Pro Retina 13" Base Model...

    ON : Sper sa mai fie ceva jocuri exclusive anuntate pana apare consola.Momentan ma intereseaza Killzone,Watch Dog,Driveclub si The Order 1886.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts