Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 554 of 903 FirstFirst ... 54 454 504 544 552 553 554 555 556 564 604 654 ... LastLast
Results 11,061 to 11,080 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #11061 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Pe aici oricine are o altă opinie devine haret !?
    Sunt de aceeași părere cu tine.

  2. #11062 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    Quote Originally Posted by Kratos View Post
    Probabil m-a blestemat careva pe-aici, ca tocmai a murit consola.
    sa nu te gandesti la mine, orice ar fi !

  3. #11063 SP
    Member seven1994's Avatar
    Sunt singurul care crede ca cei de la Sony au facut o prostie cu integrarea transformatorului in consola?Eu cred ca degaja multa caldura si in locul lui puteau pune o racire mai eficienta.Mie unu imi placea mai mult sa am o caramida mare langa consola decat sa dea ''rrod''

  4. #11064 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Quote Originally Posted by DiablQ View Post
    Am si eu o problema mica cu consola mea...Eu nu pot primi notificare pentru invitatie in joc sau la party,in rest merge..am vazut ceva pe net sper sa nu fac reclama..https://support.us.playstation.com/a...tail/a_id/5044 Nu stiu daca este valabil pentru problema asta,daca stiti care este problema.Raman dator
    Stie cineva problema asta?

  5. #11065 SP
    Member eangel's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Sunt singurul care crede ca cei de la Sony au facut o prostie cu integrarea transformatorului in consola?Eu cred ca degaja multa caldura si in locul lui puteau pune o racire mai eficienta.Mie unu imi placea mai mult sa am o caramida mare langa consola decat sa dea ''rrod''
    Nu esti singurul. Cealalta persoana care mai crede asta lucreaza la Microsoft.
    Lasand gluma la o parte, mie mi se pare destul de ok designul actual al ps4 in a disipa eficient caldura, mai ales daca e tinuta intr-un loc suficient de aerisit. Am avut sesiuni si de 8 ore in Diablo, fara bere si fara sotia acasa deci...fara pauza si nu am sesizat incalzire suplimentara in plus fata de primele 30 minute de folosire. E drept ca in Killzone baga ventilatorul cam tare, dar, la fel ca in primul caz, mentine consola la o temperatura rezonabila

  6. #11066 SP
    Junior Member Clautec's Avatar
    Daca iei un joc in format digital si vrei sa-l dezinstalezi dupa ce l-ai terminat de jucat, il mai poti downloada fara sa platesti ?

  7. #11067 SP
    Member dan1703's Avatar
    Da...nu le pierzi niciodata le ai ps store/library

  8. #11068 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Pe aici oricine are o altă opinie devine haret !?
    Mai era unu pe aici și pe alte thread-uri care imediat îți sarea la gat dacă îndrăzneai sa îl contrazici, chiar dându-i argumente.

  9. #11069 SP
    Member seven1994's Avatar
    Quote Originally Posted by eangel View Post
    Nu esti singurul. Cealalta persoana care mai crede asta lucreaza la Microsoft.
    Lasand gluma la o parte, mie mi se pare destul de ok designul actual al ps4 in a disipa eficient caldura, mai ales daca e tinuta intr-un loc suficient de aerisit. Am avut sesiuni si de 8 ore in Diablo, fara bere si fara sotia acasa deci...fara pauza si nu am sesizat incalzire suplimentara in plus fata de primele 30 minute de folosire. E drept ca in Killzone baga ventilatorul cam tare, dar, la fel ca in primul caz, mentine consola la o temperatura rezonabila
    In killzone am vazut si eu ca se aude ca un laptop in full load.Pe mine nu ma deranjeaza absolut deloc zgomotul atata timp cat racirea este eficienta si nu ne trezim cu probleme(xbox 360 gen)

  10. #11070 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Quote Originally Posted by seven1994 View Post
    Sunt singurul care crede ca cei de la Sony au facut o prostie cu integrarea transformatorului in consola?Eu cred ca degaja multa caldura si in locul lui puteau pune o racire mai eficienta.Mie unu imi placea mai mult sa am o caramida mare langa consola decat sa dea ''rrod''
    Sincer dupa cate ore iti da tie "rrod" si cu ce joc?

  11. #11071 SP
    Member dan1703's Avatar
    Sincer mie mi se pare ca sta foarte bine consola si la zgomot si la caldura...pana si ps3 se incalzea mai tare(ca sa nu zic ca se auzea in toata casa) ps4 mi se pare ca se incalzeste sub el mai mult, dar eu sunt super multumit...

  12. #11072 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Toate consolele au avut transformatorul integrat, si nu au avut nici pe aproape la fel de multe probleme ca si X360.

  13. #11073 SP
    Junior Member Noobmaster's Avatar
    la cele slim parca era in afara consolei transformatorul

  14. #11074 SP
    Junior Member boyfromthemooon's Avatar
    ps4-ul meu are power brick extern...

  15. #11075 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    E construit in regie proprie sau cum ?

  16. #11076 SP
    Junior Member boyfromthemooon's Avatar
    Sursa e facuta de mine dintr-una de ps3 phat. Cea de ps4 e cam crappy si nu voia sa mearga cu cablu extern, sigur amperajul e la limita si se pierde pe 1m de cablu, desi cablul folosit de mine are sectiune groasa.
    Attached Images Attached Images sam_3084.jpg

  17. #11077 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Inventiv romanul, ce pot sa zic . Arata foarte bine.

  18. #11078 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    A facut un Frankenstein din ps-ul ala

  19. #11079 SP
    Junior Member boyfromthemooon's Avatar
    I know, but its damn cold...

  20. #11080 SP
    Member dan1703's Avatar
    Stockerele alea sunt bune de ceva? Ma gandeam sa nu se incalzeasca mai tare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts