Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 654 of 903 FirstFirst ... 154 554 604 644 652 653 654 655 656 664 704 754 ... LastLast
Results 13,061 to 13,080 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #13061 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    Frozen Free Fall: Snowball Fight e gratuit pe psn daca va intereseaza. destul de amuzant jocul ( e in genul la candy crush, insa imi place foarte mult multiplayer-ul la el)

  2. #13062 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Mi-a aparut din senin in meniu icoana jocului Destiny - The Taken King, bineinteles ca nu e jocul full, icoana ma trimite in store sa cumpar editia speciala. De unde si pana cand imi face Sony spam deja?

  3. #13063 SP
    Member kinezu's Avatar
    Daca ai jucat Destiny, chiar si varianta vanilla, icoana jocului se actualizeaza la Taken King.

  4. #13064 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Eu nu te opresc sa faci ce vrei sa faci insa sper doar sa nu ingrosi randurile celor care nu se mai pot log-a pe PSN dupa o vreme si sa fi obligat apoi sa iti schimbi router-ul ca sa mai poti ajunge iar online.
    poti detalia, de ieri impart si eu jocuri si ps plus cu un prieten, de ce sa nu ma pot loga in viitor?

  5. #13065 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by kinezu View Post
    Daca ai jucat Destiny, chiar si varianta vanilla, icoana jocului se actualizeaza la Taken King.
    Am jucat beta-ul inainte de lansarea jocului. Nu vad de ce sa-mi bage pe gat optiunea de a cumpara jocul direct in meniu. Stiu sa-l cumpar daca vreau si fara sa-mi instaleze icoanele astea de spam

  6. #13066 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Mi-a aparut din senin in meniu icoana jocului Destiny - The Taken King, bineinteles ca nu e jocul full, icoana ma trimite in store sa cumpar editia speciala. De unde si pana cand imi face Sony spam deja?
    Ai activat automatic downloads pentru Featured Content din meniul consolei. Pentru a dezactiva te duci la Settings - System - Automatic Downloads si debifezi Featured Content.

  7. #13067 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am și eu o mică problemă, văd ca nu se rezolvă cu report. Se poate face ceva în legătură cu postările care dezinformează lumea? Sunt unii care se sperie de porcăriile pe care le debitează unii pe aici. Mă scuzați pt offtopic dar deja e deranjant. Mulțumesc anticipat!

  8. #13068 SP
    Senior Member mark's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    poti detalia, de ieri impart si eu jocuri si ps plus cu un prieten, de ce sa nu ma pot loga in viitor?
    Pt ca pe timp ce trece tot mai multi cu PS4 nu se mai pot log-a online pe contul lor fara sa schimbe conexiunea de internet, iar ce au in comun toti e ca au facut share de conturi si jocuri implicit. Nu zic ca 100% vei pati si tu, dar daca patesti sa sti macar de ce

  9. #13069 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    pai share games e un feature oficial, nu vad de ce s-ar intampla, nu impart un cont cu 10 oameni.

  10. #13070 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Quote Originally Posted by mark View Post
    Pt ca pe timp ce trece tot mai multi cu PS4 nu se mai pot log-a online pe contul lor fara sa schimbe conexiunea de internet, iar ce au in comun toti e ca au facut share de conturi si jocuri implicit. Nu zic ca 100% vei pati si tu, dar daca patesti sa sti macar de ce
    Nu te supara, dar vorbesti prostii. Sunt zeci de oameni doar pe forumul asta care fac game sharing de ani de zile si nu a avut nimeni problemele de care amintesti tu. Nimeni niciodata nu a fost banat pentru asta. Cred ca faci o confuzie cu altceva, probabil banarile care s-au impartit conturilor acelea cu jocuri care se vindeau pe ebay, nu conturile cu game sharing precum vrea omul sa faca.

    Quote Originally Posted by mark View Post
    nu se mai pot log-a online pe contul lor

  11. #13071 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    sunt de acord cu ce a zis tudyniuz

  12. #13072 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by tudyniuz View Post
    Nu te supara, dar vorbesti prostii. Sunt zeci de oameni doar pe forumul asta care fac game sharing de ani de zile si nu a avut nimeni problemele de care amintesti tu. Nimeni niciodata nu a fost banat pentru asta. Cred ca faci o confuzie cu altceva, probabil banarile care s-au impartit conturilor acelea cu jocuri care se vindeau pe ebay, nu conturile cu game sharing precum vrea omul sa faca.



    În sfârșit
    uploadfromtaptalk1444143928313.jpg

  13. #13073 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Care-i faza ? Mai noi ne apar sugestii de cumparat/downloadat in home screen ? N-am avut niciodata nicio treaba cu jocu asta si nu inteleg cum a aparut iconita asta aici...
    Attached Images Attached Images cqp1ebaw8aaj79r.jpg

  14. #13074 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Ar trebui sa puneti indiciile impreuna, chiar nu e asa de greu

    Activision = Money hungry corporation investing in massive publicity
    Destiny = Money Cow
    Playstation = Money hungry corporation

    Din toate astea rezulta publicitate fortata. Parca asa a fost si la PS3 cu SingStar dar nici nu puteai sterge iconita.

  15. #13075 SP
    Senior Member raducucosmin's Avatar
    Playstation e o platforma nu o corporatie. Probabil te refereai la Sony

  16. #13076 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by tzakalaka View Post
    Am eu unul de vanzare, e ca nou si e mai ieftin. Daca il vrei. Astept PM.

  17. #13077 SP
    Member 3stripes's Avatar
    @Razvanrazy:
    S-a discutat pe pagina anterioară. Încearcă soluția din quote.

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Ai activat automatic downloads pentru Featured Content din meniul consolei. Pentru a dezactiva te duci la Settings - System - Automatic Downloads si debifezi Featured Content.

  18. #13078 SP
    Senior Member adibose's Avatar
    Nu stiu daca s-a mai postat asta aici, dar e misto! urmariti pana la final sa vedeti de ce am postat aici.


  19. #13079 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  20. #13080 SP
    Member yarbaverde's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts