Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 623 of 903 FirstFirst ... 123 523 573 613 621 622 623 624 625 633 673 723 ... LastLast
Results 12,441 to 12,460 of 18053

Thread: Clubul PlayStation 4

  1. #12441 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nici nu mai ai ce comenta, nimic din lista aia de rahat nu e ce are nevoie acum PSN-ul. E clar ca astia de la sony sunt pe langa, sau poate printr-o minune aia e doar o parte, desi ma indoiesc.
    (ca sa nu fiu total venisnos o sa zic ca partea de stream pe youtube e ok.)

  2. #12442 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mie îmi place faza cu broadcasting on YT dar mai are până să prindă PS3-ul din urmă

    ---------- Post added 13-08-2015 at 03:19 ----------

    Mai are cineva problema asta? E chiar enervantă

    http://community.us.playstation.com/.../td-p/45009377

  3. #12443 SP
    Junior Member raulll's Avatar
    salut baieti ii primul meu post la PS4 , am si eu de o saptamana PS4 si as dori hardul actual de 500gb sa il schimb cu altul de 1TB sau 2 TB , imi puteti recomanda hard ca sa mearga 100% ? am fost astazi la un magazin de pc si or zis ca ei nu stiu ce harduri merg in PS4 pentru ca s-ar putea sa nu mearga orice hard 2.5 !!

  4. #12444 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Dar ce, deja îți dă pe afara cel de 500 GB?

  5. #12445 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Quote Originally Posted by tudomih View Post
    Dar ce, deja îți dă pe afara cel de 500 GB?
    Eu am șapte sute de giga ocupați. Chiar nu văd de ce trebuie să ne luăm la mișto...

    ---------- Post added 14-08-2015 at 21:33 ----------

    Quote Originally Posted by raulll View Post
    salut baieti ii primul meu post la PS4 , am si eu de o saptamana PS4 si as dori hardul actual de 500gb sa il schimb cu altul de 1TB sau 2 TB , imi puteti recomanda hard ca sa mearga 100% ? am fost astazi la un magazin de pc si or zis ca ei nu stiu ce harduri merg in PS4 pentru ca s-ar putea sa nu mearga orice hard 2.5 !!
    Sshd de la Samsung. Cea mai bună opțiune.

  6. #12446 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  7. #12447 SP
    Junior Member raulll's Avatar
    Da exact am 21 jocuri cumparate online si 4 pe disc si deja da afara

  8. #12448 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Prin 2050 o sa avem si noi asa ceva, doar ca va fi plin de pensionari.

    ---------- Post added 15-08-2015 at 02:38 ----------

    Si eu cumpar digital si devine o problema cu spatiul, din cauza la PSN ca stai o zi sa descarci un joc, azi iar am stat pe bara, nu se conecteaza la server.

  9. #12449 SP
    Member temugin's Avatar

    Post

    Total gresit, este ''BetterPSN'' pentru Sony, lumea nu a priceput inca, nu esti singur, daca merge sa faca mai multi bani DE CE SA NU o faca ? vor scumpi treptat tot, precum benzina la noi, pentru CA SE POATE.

    Au si ei vacante de facut, nepoti, rude, trebuie sa-i intelegem, de ce atata rautate ? Noroc cu Steam ca le mai taie din avant, zau asa.

    Eu sunt un model vechi, discul fizic e sfant, o sa cumpar digitale cand o fi pretul la jumatate fata de retail samd, ma refer la data lansarii NU dupa nspe ani, dreptul sa-mi pot face imagini backup la tot ce am downloadat (daca pica hdd stau 1 saptamana sa recuperez tot ???), fiindca tot ce este digital nu consider ca imi apartine 100%, cat timp eu nu pot face CE DORESC si CAND doresc cu acel joc sau apps - egal zero.

    Singurele avantaje care le intrevad la digitale sunt - timpul castigat pentru a cumpara un joc si lipsa uzurii pentru unitatea optica.

    Este doar parerea mea si sper ca gresesc, poate ca totul e roz si viitorul suna bine, suna PSN, nu mai intru in detalii cu faptul ca Sony, Ms si restu de ''baieti buni'' prin retea si digital ne iau dreptul de a IMPARTASI ceva, iar daca asta nu e grav, no comment.

  10. #12450 SP
    Member luciteck's Avatar
    Apropo de psn, mie nu-mi merge sign-inul de aseară. Primesc ba eroarea NW-31456-9, ba NW-31194-8. Și nesimțiții mai vor sa scumpească abonamentele de psplus...

    L.E Chiar nu inteleg ce naiba are. Nu am schimbat nici o setare din router, provider rds. e trecut in dmz in router, daca l-am conectat pe un ap de android atunci merge sign-inul. WTF ?

  11. #12451 SP
    Senior Member tudomih's Avatar
    Quote Originally Posted by Einherjar793AD View Post
    Eu am șapte sute de giga ocupați. Chiar nu văd de ce trebuie să ne luăm la mișto...[COLOR="Silver"]
    Daca asta ai inteles tu, atunci chiar ar trebui niste misto-uri. Ca sa fie clar, nu a fost niciun misto.

  12. #12452 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by luciteck View Post
    Apropo de psn, mie nu-mi merge sign-inul de aseară. Primesc ba eroarea NW-31456-9, ba NW-31194-8. Și nesimțiții mai vor sa scumpească abonamentele de psplus...
    La fel și la mine... e cam aiurea sa plătești la PS4 un serviciu care pe PS3 era gratis, chipurile pentru "o experiență mai bună". Și se mai și scumpește. Nu auzi pe nimeni că se plânge că Xbox Live e picat, și e și acela serviciu plătit. Drept e că e plătit de mai multă vreme și au avut bani de mai mult timp să ii investească în servere s.a.m.d. Mai știu și că Sony nu e așa bănos ca Microsoft dar totuși... odată ce plătești pentru un serviciu inițial gratis te aștepți să fie mai stabil. Ar fi trebuit sa introducă Instant Game Collection după ce ar fi rezolvat chestiile de bază, nu înainte. Acuma na. Asta e. Stăm și așteptăm miracole.

  13. #12453 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Si M$ mai are probleme cu reteaua. Nu este se la voi, umbla astia la server ai cred ca ne scoate accesul prin rotatie, altfel nu imi explic de ce la alti le merge desi avem aceleasi provider, de dim m-am putut conecta.

  14. #12454 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    eu ieri am fost liber si toata ziua a fost picat psn-ul pentru mine sper azi sa numai am aceleasi probleme

  15. #12455 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Încă ceva nasol: când e picat PSN-ul nu poti accesa nici jocurile digitale. Ceea ce e nașpa mai ales acum că se încearcă împingerea tocmai spre jocurile digitale. Pe lângă faptul că nu deţii nimic fizic mai ţi-e și restricționat accesul în unele perioade. Noroc cu jocurile fizice.

  16. #12456 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Induci lumea în eroare, poți accesă jocurile în format digital fără probleme, atâta timp cât ai consola Primary
    https://support.us.playstation.com/a...te-primary-ps4

  17. #12457 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Induci lumea în eroare, poți accesă jocurile în format digital fără probleme, atâta timp cât ai consola Primary
    https://support.us.playstation.com/a...te-primary-ps4
    Ok scuze. Eu fac sharing cu un amic. Eu am contul lui primar pe consola mea și el pe al meu primar pe a lui. Acuma am altă bubă. "Cannot connect to PSN within the time limit. CE-33987-0. Amicul sta la doi pași de mine și a putut intra azi dimineață fără probleme. Eu de 2 zile mă măcăn fără online.

  18. #12458 SP
    Member luciteck's Avatar
    Nici la mine nu si-a revenit. Am incercat sa ii dau si un restore default settings, activate as primary, toate ****urile posibile de le gasesti ca "solutii" pe net si tot nu merge. Decat daca il conectez pe un mobile hotspot facut de pe mobil. De pe rds prin router nu ii place. Si asta fara sa schimb setarile cu care ieri pana seara mergea perfect. PSN e o mizerie

  19. #12459 SP
    Member Snookerdog89's Avatar
    Acuma n-o sa mă pun sa descarc "The Crew" prin mobile hotspot de la GiGi...da mersi ca m-ai spus ca așa merge. Măcar știu un lucru. Că o să descarc ce îmi trebuie când li se scoală la Sony să dea drumul la țeavă. 😡
    Culmea ca dacă intru pe PSN de pe aplicația PlayStation de mobil intra fără probleme, văd cine e online s.a.m.d. Folosesc aceleași setări cu care mergea bine-mersi acu 2 zile. Headbutt material...

  20. #12460 SP
    Member luciteck's Avatar
    yep si la mine merge psapp. Cred ca doar noi ne stresam, restul se joaca pe xbox sau pe PC . Pe xbox live nu am patit niciodata asa ceva. Ori era picat si scria mare la status ca e picat chiar pe site-ul lor, ori mergea, cand mergea la toata lumea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 5 By nelutzzu in forum Sony PlayStation 5
    Replies: 4289 Last Post: 13-06-2024, 10:18
  2. Clubul PlayStation 1 - PSX By steauacroitoru in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 148 Last Post: 09-04-2024, 10:45
  3. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  4. Clubul PlayStation 2 - PS2 By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 992 Last Post: 17-09-2022, 09:32
  5. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts