Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 112 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast
Results 101 to 120 of 2234

Thread: Killzone 2

  1. #101 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  2. #102 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    m-am uitat la toate filmele aseara... e facut atat de real incat aproape ca iti pare rau de the helgan bastards. this is good. war is ugly.

  3. #103 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  4. #104 SP

  5. #105 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  6. #106 SP
    Member slabunator's Avatar
    dada, grafica e buna , dar a observat cineva ca personajele se misca mult mai natural decat in maj jocurilor de consola?

  7. #107 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    cu fiecare trailer care apare si pe care il vad ma face sa il doresc mai mult is curios ce va fi de Killzone 2 Limited edition sau Collector's Edition,sper sa fie ceva tare

  8. #108 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pacat ca e atat de mult intuneric...lucru care nu-mi place deloc...nu am cum sa spun ca are o grafica grozava atata timp cat nu vad decat o mare negura cam peste tot (asa in general)...se pierd o multime de detalii in intuneric asa ca mie unu nu-mi place chestia asta...nu poti sa te bucuri de detaliile unei arme, sau de alte lucruri daca nu are lumina si stralucire...parerea mea...insa asta nu inseamna ca jocul e slab...dincontra,cred ca o sa mi-l iau si eu pt ca am jucat si primul KZ pe Ps2 si inca il mai am si acum.Bafta tuturor

  9. #109 SP
    Member psycho-07's Avatar
    iti dau dreptate tibikimi prea mult intuneric, oare zi ,iarba , pomi, nu exista in joc decat cladiri abia astept sa apara sa il cumpar

  10. #110 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by psycho-07 View Post
    iti dau dreptate tibikimi prea mult intuneric, oare zi ,iarba , pomi, nu exista in joc decat cladiri abia astept sa apara sa il cumpar
    Exact...cam asta as fi vrut si eu...sa ne mai limpezim ochii si cu ceva frumos nu doar beton si intuneric

  11. #111 SP
    Member psycho-07's Avatar
    kill zone ps2 tot asa e cu cladiri.........? etc

  12. #112 SP
    Member Imperatore's Avatar
    va rog cand apare acest joc?

  13. #113 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    27 februarie 2009 parca!?

  14. #114 SP
    Senior Member huber's Avatar
    da pe 27 apare ... cred ca o sa fie super jocu asta dabea astept.

  15. #115 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Killzone 2 Holiday Wallpaper
    Killzone.com

  16. #116 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Am gasit full cinematic intro pe un site , chiar acolo este un video dati play si enjoy
    Spoiler Alert: Full intro sequence to Killzone 2


    Spoiler Alert: Full intro sequence to Killzone 2 :: PlayStation Universe (PSU)

  17. #117 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  18. #118 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    asa de Craciun, box art si cateva artworks mai speciale
    Attached Images Attached Images boxart.jpg killzone2_sampaine.jpg killzone2_tree.jpg killzone2_santa1.jpg killzone2_santa.jpg

  19. #119 SP
    Member reikkoo's Avatar
    2 discuri la killzone 2?

  20. #120 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by reikkoo View Post
    2 discuri la killzone 2?
    unul singur, probabil de 50 gb - Dual Layer Blu Ray Disc( ca la mgs4)
    nu cred ca vom vedea pe ps3 jocuri pe 2 discuri, daca nu ar mai fii incapatoare cele de 50 gb ( care oricum se folosesc doar la putine jocuri, unele exclusivitati) atunci ar ramane varianta disc Blu Ray Quad Layer de 100 gb

    doamne da ca multyplayarul sa fie pe masura graficii .poate incepem si noi sa ne vedem constant pe psn la un killzone 2 , that would be nice

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 112 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 16 56 106 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts